L'Occitane

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mademoiselle, Módosítva: 2012. február 10.

Ár:   2090 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Shea vajban és E vitaminban gazdag ez a könnyű, nem zsíros állagú krém. Táplálja és védi a kezét a mindennapi hatásoktól. A Cherry Blossom virág kellemesen illatossá, puhává és hidratálttá varázsolja kezét.

Kiszerelés: 30 ml

gilda007

2014. május 31.

Ajándékba kaptam, különben sosem vettem volna meg magamnak ennyi pénzért. Nekem nem száraz a kezem, csak az illata miatt kenegetnem kézmosás után vele. Az illata és az állaga kellemes, a csomagolása szép. Viszont nem tartós az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 31.

Hoagirl

2014. május 7.

Az illata és a csomagolása tényleg az egyetlen ami jó ebben a kézkrémben. :( Számomra túlságosan vizes az állaga, de annyira, hogy szinte nem is tudom szabályozni hogy mennyi jöjjön ki a tubusból, egyszerűen kilöttyen belőle. Nem tapasztaltam különösebb hidratáló hatást sem, ráadásul elég nehezen szívódik be a bőrbe. Talán ha a hőmérőn a higanyszál kissé feljebb kúszik, akkor kellemesebb lesz használni, de egyelőre elég nagy a bukta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 7.

agica0723

2014. április 20.

Nekem hatalmas csalódás volt ez a krém. Az állaga jó, kellemesen vizet, könnyű eloszlatni, kb. 10-15 perc kell neki, hogy beszívódjon, de hagy egy furcsa, kellemetlen réteget a bőrön. Hidratálása nem túl erős, ráadásul minden kézmosás után használni kell. Az illata tetszik, ez az egyetlen amivel meg vagyok elégedve vele kapcsolatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

chanelbaby

2014. április 19.

A kézkrémeik közül ez a kedvencem, nem kérdés hogy az illata miatt. Szerintem praktikusak ezek a kis kiszerelések, egy kisebb táskában is könnyen elférnek. Most 5db-ot találtam a lakásban (az öt legtöbbet használt táskámban) és ebből 2 ez a cseresznyevirágos. A hidratálásukkal nem vagyok maximálisan megelégedve, ha otthon vagyok soha nem ezeket használom de táskába a kis kiszerelés és a csomagolás miatt tökéletes életmentő lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 19.

_ca_

2014. március 25.

A többi L'Occitane kézkrémmel összehasonlítva meglepően gyenge a hatása, még így tavasszal is elég gyakran kell újrakennem. Az illata és az állaga egyébként kellemes, gyorsan be is szívódik, de szinte alig érezni, hogy bármit is használna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 25.

Babika20

2014. február 8.

Ajándékba kaptam másik 2 kis kiszerelésű kézkrémmel együtt. Az illata valami isteni, az egyik legjobb krémillat amivel valaha találkoztam! Hamar be is szívódik. A hidratálása nem a legerősebb, bár nekem elég volt, de ha rosszabb állapotban vannak a kezeim, nem biztos, hogy ugyan ezt el tudom mondani. Magamtól megvenni nem hiszem, hogy megvettem volna, kicsit drágállom. De hogy ingyen jutottam hozzá, abszolút jó.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

arwena

2013. december 23.

Régebben imádtam, de gyanítom, csak az illata bűvölt el. Semmi hidratáló hatása nincs, kicsit lassan is szívódik be, hát nem tudom. Rosszat épp nem tesz, de igazából jót se, akkor meg minek...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 23.

aranycsirkee

2013. november 22.

Az illatának nem tudok ellenállni és nagyon szeretem ezt a krémet amellett, hogy a jelen pillanatban extrém száraz kezeimet nem hidratálja megfelelően. Pontosabban rövid ideig jó, de nem hosszantartó a hatása. Ez szerintem nem a termék hibája, mert sehol nincs rajta feltüntetve, hogy kimondottan a smirglis téli kezekre való, én meg mégis ezt veszem, szóval egy szavam sem lehet:D A csomagolása is nagyon tetszik. Most épp ott tartok, hogy rendesen origamiznom kell a tubussal hogy kijöjjön belőle a maradék, szóval elképzelhető hogy nézek valami olyat, ami most télre jobb hidratálást biztosítana. Ettől még ez egy remek termék, úgyhogy jár az 5 csillag:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

kato17

2013. július 1.

Én vagyok az egyetlen, akinek nem jött be ez a kézkrém?
Nem mondom, az illat nem rossz, és elég hamar beszívódik, de a hidratáló hatásáról abszolút nem győzött meg. Nem rossz, nem rossz, de ennyi pénzért én többet vártam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

Én vagyok az egyetlen, akinek nem jött be ez a kézkrém?

Trixi

Korcsoport: >54
2013. február 19.

Csak azért vettem meg, mert egy csomó apró volt a pénztárcámban, és amúgy is késett a gép, ezért elszórtam, megvettem ezt a kis kézkrémet (valamire csak jó lesz, kézkrém mindig kell!). És nagyon bevált! Diszkrét, kellemes illata van, iszonyú gyorsan beszívódik, nem marad ragacsos a kéz, kellemes puhaság marad utána. A táskámban hordom, napközben többször is bekenem vele a kézfejem. Újravenni nem fogom, mert piszok drága a méretéhez képest, és azért vannak még ilyen jó krémek olcsóbban is, de nem bántam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. február 19.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.