L'Occitane

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mademoiselle, Módosítva: 2012. február 10.

Ár:   2090 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

Shea vajban és E vitaminban gazdag ez a könnyű, nem zsíros állagú krém. Táplálja és védi a kezét a mindennapi hatásoktól. A Cherry Blossom virág kellemesen illatossá, puhává és hidratálttá varázsolja kezét.

Kiszerelés: 30 ml

Rosee

2013. február 18.

Az illata nagyon jó, viszont nekem a téli időre kevés lenne :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

Az illata nagyon jó, viszont nekem a téli időre kevés lenne :/

Petronella

2012. december 13.

A legfinomabb illat, amit valaha szagoltam, a testáplóval, tusfürdővel és parfümmel együtt! Ez a krém pedig egy csoda, nem maradhat ki a táskámból reggelente indulás előtt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 13.

cicurka

2012. május 17.

Ajándékba kaptam egy édes kis csomagocskát, amiben benne volt ez a mennyei krém.
Nem tudom mennyibe kerül (no jó, most már tudom, mert lentebb írták... :()... Valószínűleg ennyi pénzt nem szívesen adok ki egy kézkrémre.
De ez a termék nekem egy csoda. Illatban csillagos 10-es :), hatásban csillagos 5.
Nekem bejött. Csak estére használom és illatozom amíg el nem alszom. :) (és álmodom a cseresznyevirágokkal borított fákról....)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 17.

mademoiselle

2012. április 25.

Jól hidratál, és imádom az illatát! Az egyetlen baja az ára (1990 Ft/30 ml), ezért csak nagyon ritkán veszem/ajándékba kérem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 25.

szueszti

2012. április 3.

Az előttem szólókkal kell egyet értenem. Ez a termék nem éri meg az árát! Kevés van a tubusban, az is pillanatok alatt elfogy és a hidratálása nem ötös. Amiért pontot érdemel az a kellemes illat (amiről azt hittem, hogy azért tovább tart..) a szép csomagolás és a hangulatos kis üzletek, de ennyi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 3.

albertinablogg

2012. március 16.

Nekem nem hidratálta annyira a bőrömet, mint vártam, ráadásul egyet értek az előttem szólókkal, hogy hamar kifogy, ugyanis a tubusban sok a levegő buborék... 2 pont. Ilyen árért tele is lehetne...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

la.petite.peste

2012. február 21.

Nagyon szeretem, szuperül hidratál, hamar beszívódik és finom az illata, de 30 ml-ért ennyi pénz pofátlanul drága, így csak 4 pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 21.

benysoterz

2012. február 7.

IMÁDOM, de szinte alig használom mert borzasztó gyorsan elfogy... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 7.

IMÁDOM, de szinte alig használom mert borzasztó gyorsan elfogy... :(

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Propylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.