L'Occitane

Ár:   9950 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2014. április 7.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az Immortelle Precious Eye Balm háromszorosan hat a feszesebb, simább bőrtért:

• Kisimítja a szemkontúrt: Az Immortelle stimulálja a kollagéntermelést, segít feltölteni a ráncokat, és újrastrukturálni az epidermiszt, így a bőr simább lesz*.
  • Feszesebb szemkontúr: Erősíti a támasztószöveteket*.
  • Sötét karikák és puffadtság elleni hatás: A sötét karikák és a puffadtság kevésbé látható (a ruscus és a magyal kivonatoknak köszönhetően). A szem fiatalabbnak néz ki.

*In vitro/ex vivo tesztek az Immortelle kivonatokon.

Kiszerelés: 15 ml

senskin

2019. június 24.

Nekem remekül bevált, bár alá szérumozok még. De könnyed, nem irritáló és kiválóan feltöltő könnyed krém. Semmi ráncom a szemem körül, pedig 40 éves leszek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

Yummy

2017. december 30.

Mintákat kaptam belőle de nem győzött meg. Testes, gazdag krém de nekem lassan szívódott be és semmi hatást nem vettem észre. 2 hétig volt elég a pár minta. Hidratált de az eredeti áráért én többet várnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

CeCeDrake

2017. október 28.

Gondoltam keresek valami mást az ezer forintos Balea szemkörnyékápolóm helyett. Megvettem ezt. Becsületesen használtam, reggel is, este is. Egyre szárazabb lett a szemkörnyékem. Folytattam a használatát. Amire a végére értem, alul olyan szinten kiszáradt a szemkörnyékem, hogy azt mutogatni kellene... Borzalom a köbön! Ráadásul túl van árazva! Mégha nem csinál semmit, azt mondom oké, de rendszeres használat mellett SZÁRÍT! Vegye aki akarja, de én messzire kerülöm! Jó nekem az ezer forintos krém, az legalább hidratál.

Összességében csalódás az egész L'Occitane. A mattító fluid, a CC krém és 1 db maszk kivételével. Azok is drágák, 24 db ezrest fizetek értük (most vettem újra őket), de azok legalább érnek valamit. A többi termékük gyász...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

zahraa

2017. május 12.

UPDATE: Folyamatosan hasznaltam, es nem szivta be a borom, filmreteget hagyott. Igy, mondanom sem kell, sminkelni kesz remalom. Ha megis beszivta, es rasminkeltem, az egesz kis kukacokban levalt. Koszonom szepen, soha tobbet.

Lehet hogy en hasznaltam sokat, de nekem nem szivta be rendesen a borom. :(
Rancmegelozes celjabol hasznaltam, szepen hidratalt, es puha erzetet hagyott, de reggelre ereztem arcmosaskor hogy egy kicsit felgyulemlett az aprobb redokben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

Lehet hogy en hasznaltam sokat, de nekem nem szivta be rendesen a borom. :(

Makk Zsuzsó

2015. június 11.

Kellemes állagú, megfelelően ápol, hidratál, lehet fölé sminkelni. Nekem bevált, mint a többi L'Occitane immortelle termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 11.

claudia.nyilas

2014. július 11.

Nem rossz szemkrém, de egy picit olcsóbban találtam ugyanilyen jót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 11.

Nem rossz szemkrém, de egy picit olcsóbban találtam ugyanilyen jót.

laraworld

2014. június 19.

Nem tartja meg amit elsősorban ígér, nem feszesít, semennyire se hat a finom ráncokra sem. Puffadtság nálam nem jellemző, így ebből a szempontból nem tudom értékelni.
Beszívódási idő megfelelő, maga a krém kellemes, hidratáló hatású.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

Beszívódási idő megfelelő, maga a krém kellemes, hidratáló hatású.

2014. március 27.

Egy mintát kaptam ebből a krémből, amit egy hétig biztos használtam reggelente, mert jól eloszlatható, nem kell sok belőle. Bár ennyi idő alatt igazi hatás ugye nem várható, de nekem nagyon bejött ez a krém, könnyen eloszlik és beszívódik, nem hagy zsíros utóérzetet, mégis egész nap hidratáltnak éreztem tőle a szemkörnyékemet. Sokféle szemkrémből próbálgattam mostanában mintát, mert keresem az igazit, és eddig ez volt a legszimpatikusabb (illetve az Avon 7S peptides, aminek nagyon látványos volt a hatása, de viszketett tőle a szemem...), még agyalok rajta, hogy megvegyem-e 9750 forintért. Tényleg feszesebb, szebb a szemkörnyék a használata után, viszont a karikákkal nem igazán vettem észre, hogy csinált volna bármit is. Ezért (és kicsit az ára miatt) most csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 27.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Citromsav, tejsav, linolsav, és olajsav glicerinnel alkotott észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak