L'Occitane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. január 6.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

Tiszta shea vaj.

Pávácska

2011. július 19.

Nagyon szeretem ezt a balzsamot. Kiválóan ápolja a száraz bőrt. Én ajakra, körömágybőrre használom és télen, ha a hidegtől kiszárad, kipirosodik az arcom és az orrom! Számomra nélkülözhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 19.

lolkabolka

2011. július 1.

Hatalmas csalódás volt egy vagyonért!! Köze nincs a valódi shea vajhoz, színtelen, szagtalan finomított vacak. Olyan érzés, mint ha jéghideg kézzel hagyományos zsírt kennél magadra. Nulla felszívódás, fojtó érzés volt a számon. Szerencse, hogy csak kaptam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 1.

cressida

2011. március 7.

Nagyszerű ajakápló. Természetes, sokáig hidratál.
Az ára viszont elég sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 7.

Nagyszerű ajakápló. Természetes, sokáig hidratál.
Az ára viszont elég sok.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)