L'Occitane

Ár:   8950 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2015. december 4.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű, nem zsíros állagú arckrém 5% sheavajjal normál/kombinált és érzékeny bőrre. Hosszantartóan hidratált, könnyen felszívódik, ápolja és védi a bőrt.

Hiuz

2017. június 27.

Ezt a krémet az utóbbi két télen használtam, a téli hidegben nagyon jól hidratál, pont annyira zsíroz, amennyire kell, nem tömíti a pórusokat. Az illatát is nagyon szeretem. Nyárra nem ajánlom, nehéz krém a nyári meleghez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

Nymphae

2017. május 26.

Egy alapos radírozás után ráfér a bőrömre a hidratálás, de sajnos a legtöbb krémtől pattanásos lesz a bőröm.
Kivéve ezt a krémet. Nagyon szépen rendbe hozza a bőröm, nem hagy zsíros érzetet maga után és nem is lesz pattanásos.
Smink alatt is viseltem már, nem okozott gondot. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Smink alatt is viseltem már, nem okozott gondot. :)

zahraa

2017. április 4.

Mintat probaltam, tetszett hogy a konnyen zsirosodo boromet nem nehezitette el, keveset hasznaltam, de azt gyorsan beszivta. Szepen lehet ra sminkelni, nagyon puha feluletet csinal. :)
Az illata nekem nagyon bejott, es szempont is az arckrem valasztasakor, megiscsak az arcomra kenem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

julia1122

2017. március 28.

Nagyon cuki és hasznos, kis tégelyes mintához jutottam hozzá kipróbálásra. Az állaga nagyon könnyed de annyira durván erős az illata hogy elsőre nem is mertem az arcomra kenni, mert eléggé válogatós a bőröm, így csak a nyakamon/dekoltázson próbáltam ki. Sajnos 2-3 este után olyan mértékig tele lettem piros pöttyökkel, hogy oda sem merem már kenni csak kézkrémként - amire meglepően majdnem jobb mint a márka ugyanezen termékcsaládjának a kézkréme! -, szőlőzsír helyett használom el a maradékot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

agnabila

2017. március 27.

Egy karácsonyi dobozban jutottam hozzá a 7ml-es kiszereléshez (ami egyébként roppant cuki). Az én alapvetően zsíros bőrömön jól működik, nem képez vastag réteget, az illata nekem kellemes. Egyet sajnálok csak, hogy a zsebkendővel kidörzsölt orromat nagyon csípi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 27.

kismacko777

2017. március 20.

Megvettem az àra is borsos,vízhiànyos szàraz börömre.Egy nagy nullàt ér ,ha vettem volna a piacon egy 500 ft os krémet ugyanazt a hatàst értem volna el ,sőt még egy két pattanàs is előkerült!Ajànlom senki be vegye meg!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

silawolf

2017. március 6.

Az illata nagyon nyugtató, kellemes. Könnyed állagú krém, szépen hidratál, egységesebb színűvé tette az arcbőröm. Nappalra nekem sok, pár óra elteltével nagyon fényes az arcom tőle - ezért a -1 csillag -, éjszakára viszont, már csak a számomra relaxáló illata miatt is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 6.

szandi08

2017. február 28.

Egyáltalán nem hidratál. Csíp és talán még szárazabb is a bőröm utána + pattanásos is lett a bőröm tőle.
Az illata miatt kap 3-at mert azt imádom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Az illata miatt kap 3-at mert azt imádom

tothdetty22

2016. november 5.

Egy beauty boxban volt 3ml kiszerelésben es a krém. A hatása nagyon jó, szép bababőrt varázsol, de az illata...na az nagyon erős. A tesóm, akivel együtt lakom szinte kiájult mellőlem az illattól és már engem is kezdett zavarni. Sajnálom, mert nagyon jó lenne, de az illatát nem bírom elviselni. Csak 4 csillag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

melir

(!)
2016. augusztus 10.

Tesztelésre kaptam, köszönöm Krémmánia :) Lassan két hónapja használom minden nap. Nagyon jól hidratál, nem irritálja a bőröm (még a szemkörnyéken se!). Könnyű az állaga, viszonylag gyorsan beszívódik a shea vaj ellenére. Rendszeres használatával megúsztam a téli kipirosodást, száraz foltokat az arcomon. És nem utolsó sorban imádom az illatát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Antioxidánsok: Tocopherol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak