L'Occitane

Ár:   8950 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2015. december 4.

Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Könnyű, nem zsíros állagú arckrém 5% sheavajjal normál/kombinált és érzékeny bőrre. Hosszantartóan hidratált, könnyen felszívódik, ápolja és védi a bőrt.

lavandula

2016. július 11.

Kicsit félve kezdtem el használni egy itteni komment miatt, hogy pattanásokat okoz. Nekem szerencsére nem volt ilyen problémám vele (pár hete használom). Én is úgy érzem jól jött ez a krém a téli hidegben, megfelelően hidratál :) Használatakor nem fénylik a bőrömön a krém, aminek nagyon örülök. Sajnálom hogy tégelyben van, nem jó belenyúlkálni. Nem vagyok nagy inci elemző, de szerintem sok illatanyag van benne ( irritálhat), ami azért sem tetszik, mert nekem "nagyi krém" illatra emlékeztet, nem tudom máshogy kifejezni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

horsy

2016. április 19.

Tesztelésre kaptam,és már a felét elhasználtam,úgy gondolom tényleg kitapasztaltam a hatását.Első benyomás tökéletes!Gyönyörű csomagolás,látszik hogy egy magasabb kategóriájú krém.Bár a környezetvédők biztos feleslegesnek tartanák a külcsint...Kinyitás után megcsapott egy nagyon erős levendulás illat,ami szerintem egy arckrém esetében túlzás,legalábbis engem rettentően zavart.Sokat nem igér a krém,az én bőrömnek kevés volt ez a hidratálás,pedig nem csak a téli hónapokban használtam.Most tavasszal is éreztem már fél nap után,hogy itt-ott húzódik a bőröm.Viszont lehet bőven kenni,tényleg gyorsan felszívódik,nem kukacosodik.Összességében közepesnek itélném,de lehet hogy másnak elég ez a hidratálás.Az illat túl sok,a hidratálás kevés,és elég drága termék.Más ,sokkal pénztárcabarátabb krém nekem jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

bianka66101

2016. március 25.

Tesztelésre kaptam én is ezt a krémet. A téli hónapokban néhol ki tud száradni a bőröm elég rendesen de ez hamar helyrerakta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 25.

Anita1984

2016. február 13.

Itt a Krémmánián kaptam tesztelésre, köszönöm. Egy élmény volt használni, főleg ebben a hideg időben. Könnyen beszívódik, diszkrét illatú, nem hagy ragacsos réteget, puha, hidratált érzetet kap a bőr. Mellesleg nem irritál. Valószínű továbbra is használni fogom és kipróbálom a márka többi termékét is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 13.

mano

2016. február 1.

Pár hete használom és szeretem. Télen nagyon jól jött, finom puha hidratált lett tőle a bőröm, egyáltalán nem érzem száraznak, amióta ezt használom. Ami mindig problémás nálam az az ,hogy sok krémtől pattanásos leszek, de szerencsére ettől nem. Az illatát nem szeretem, olyan Nivea-krém szagú, de ennyi baj legyen. Nyáron biztos, hogy nekem sok lenne, de így télvíz idején kiváló - száraz bőrűeknek viszont szerintem kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

goczolodi

2016. január 27.

Kémmánián nyertem tesztelésre, hatalmas köszönet érte!
Soha nem gondoltam volna, hogy egy drágább krém tényleg jobb, de nagyon pozitívan csalódtam.
Száraz a bőröm, és már a szemem körül kezdenek előjönni a kisebb ráncok, ugyanakkor sokszor jelennek meg pattanások, mitesszerek.
Ezt a krémet viszont nagyon jól tolerálja az arcom, felkenés után pihe-puha lesz a bőröm, jól felszívódik, nem hagy ragacsos érzést. Ahogy a neve is mutatja, nyugtatja, táplálja a bőrt, az illata pedig fantasztikusan finom púderes, de nem zavaró. Tényleg komfortos érzést nyújt, télen abszolút erre van szüksége a bőrömnek.
Szóval nagyon megszerettem ezt a krémet. Sajnos az ára elég borsos, de nem kizárt, hogy fogok még venni magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

Kémmánián nyertem tesztelésre, hatalmas köszönet érte!

erika830104

2016. január 26.

Ez csak az Én szuverén véleményem,de szerintem egy arckrémnek pontosan ilyen finom babás illattal kell,hogy rendelkezzen!
Megnyugtatja az érzékeimet is,és az Én hiper érzékeny bőrömet is.
Egyelőre csak tesztelem a kapott mintákat,2 db van és egy tasakot is bőven fel tudok használni kb 3 alkalommal,úgyhogy van ideje kibontakozni,de érzem Ő hozzám való :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 26.

Megnyugtatja az érzékeimet is,és az Én hiper érzékeny bőrömet is.

timilla

2016. január 13.

Télen a nappali krémemtől azt várom el, hogy (lehetőleg a nap végéig) hidratáljon, védjen a hideg ellen, ne legyen fényes tőle a fejem és tudjak rá sminkelni. Ez az 5%-os shea vajas krém ezt mind "szállítja" hiba nélkül az erősen vízhiányos, kombinált bőrömnek. Eszméletlen finom púderes illata van, könnyű a textúrája, az én arcom gyorsan beszívja és matt, de puha bőrképet ad. Mondjuk nem tudom, mínusz tíz fokban is elég lenne-e, de még lehet, hogy idén télen kiderül. :D (Viszont nem bírom megállni, hogy ne morogjak a tégely miatt. Egyszerűen csakis marketing érvek szólnak mellette, és dühít, hogy a termékminőség háttérbe szorul a vásárlási élmény vagy mifene mellett.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

Argold

2016. január 2.

Csak pár mintát használtam el belőle, gondoltam télre jó lesz a zsíros bőrömnek, de akárhányszor próbálkoztam vele, pattanások jöttek ki az orrom körül, és sajnos nem szívódott be a bőrömbe, csak diszkó gömb lett a fejemből. Érdekes módon a sokkal testesebb 25%-os testvérével semmi gondom. Az illata a finom megszokott púderes illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 2.

Rezangyal

2015. december 14.

Ősz óta használom ezt a krémet és azt mondom, hogy újra venném: kellően hidratál, gyorsan beszívódik, üde lesz tőle az ábrázat. Télre gondoltam, hogy a 25%-os sheavajat tartalmazót is megveszem, de az soknak bizonyult picit, úgyhogy jó lesz ez tavasszal is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 14.

Antioxidánsok: Tocopherol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak