L'Occitane

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2014. november 14.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Szupersimító kényeztető balzsam, mely gyorsan felszívódik, segíti a száraz, dehidratált bőr gyógyulását. Anti-oxidáns E vitamin tartalma táplál, és még a legdolgosabb kezeket is felfrissíti. 20% Shea vajat tartalmaz.

FruzsiF

2016. augusztus 14.

Alapvetően szeretem az L'occitane-t,az árát leszámítva. De ez a krém valahogy nem jött be.
Nekem zsíros érzetet ad, nem azt a hidratáló érzést. Nem tudok semmit megfogni,mert ragacsos lesz. Ez a tulajdonság nálam nem szokott jelentkezni, pedig már sok krémet használtam.

A következő fejezet az illata:
Én nem annyira érzem,de amit érzek az nem tetszik. Egy tömény illat,de a shea vaj benne nagyon tetszik. Ez volt az első hatáskor a tapasztalatom.
De azért, egy hónap múlva,elfogytak a kézkrémeim,ezért újra kipróbáltam.
Nem tudom miért,de annyira ízlett!
Még mindig eléggé zsírosnak találtam,de át illata az nyami! Most (5. Használatra) toplistás lett nálam, megszoktam az állagát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 14.

A következő fejezet az illata:
De azért, egy hónap múlva,elfogytak a kézkrémeim,ezért újra kipróbáltam.
Nem tudom miért,de annyira ízlett!

TND

2016. július 24.

Drága, de hatékony és praktikus. Akció keretében szoktam venni, (plusz szülinapodkor is kapsz ingyen egyet hogyha tag vagy). Bárhol elfér a táskában, gyorsan szívodik, és nagyon puha lesz a kezem tőle. Az illatát meg egyenesen imádom..Ha elfogy, újrafogom venni, és újra és újra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

cheerface

2016. július 18.

Selymesen puha lesz tőle a bőröm, kevés kell belőle, tartós, finom illat, szuper :) Kicsit drága a kis kiszerelésért, de a hatás kárpótol :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 18.

emcuscicus666

2016. június 21.

Szerelem szerelem...
Imadom, mert kicsi, es taskaban, de akar a zsebemben is elfer. Barmilyen szaraz is a kezem, ez a kis krem helyrerakja masodpercek alatt. Nagyon hamar beszivodik, es nem ragad a kezemen. Ez nekem az elsodleges szempont. Orulok, hogy ratalaltam erre a kis csodara. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

Szerelem szerelem...

anita0828

2016. június 13.

Nagyon szeretem a márka termékeit, főleg a shea vajas kézkrém vált be nálam. Kellemes az illata, jó a hatása, könnyen beszívódik. Az egyedüli baja, hogy drága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

balazsdora

2016. május 4.

Pixibox révén jutottam hozzá a kis kiszereléséhez. Nem is tudom, nekem semmi extra. Állagra megfelelő, teszi a dolgát, de semmi különös. Az illata pedig nekem inkább bebüdösödött szappan szag, már elnézést. Nem valószínű, hogy megvásárolnám nagy kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 4.

generalnagy

2016. május 4.

A világ legjobb kézkrémje, imádom az illatát és egyáltalán nem lesz tőle ragacsos a kezem. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 4.

boglarkab

2016. május 3.

Menthetetlen kézkrémmániás vagyok, az állandóan kiszáradó kezeimre mindig tartok magamnál krémet. Évekkel ezelőtt anyukámtól kaptam egyet ebből a kis csodából, azt el is használtam, aztán valamiért feledésbe merült. Két hónappal ezelőtt éreztem meg újra az illatát egy repülőúton, amikor a mellettem ülő utas kente be ezzel a kezét. Hazaérve rögtön vettem is egy tubussal, és újra imádom. Valamiért az illata annyira kellemes érzést kelt bennem, és az állaga is csodás. Plusz kevés kell belőle. Öt csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

Mundow

2016. április 30.

Nagyon gyorsan és maradéktalanul felszívódik. Kellemes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 30.

Nagyon gyorsan és maradéktalanul felszívódik. Kellemes használni.

Almina

2016. április 28.

Mini kiszerelésben próbálom. A kezem Igen száraz, kirepedezésre hajlamos. Napokig kentem vele esténként ("akkor tuti nem mosom le fél óra után" jelszóval), de sokat nem javított a helyzeten. Persze ilyen rövid idő alatt nem szabadna messzemenő következtetéseket levonni, de legalább láttam volna értékelhető javuló tendenciát... Használtam már jobban beszívódó kézkrémet is, az illata pedig, khm, szappanos...és nem a fincsi fajtából való. Ha jellemeznem kéne egy szóval a krémet: átlagos. Csak túl drágán átlagos. Igaz, hogy nincs mögöttem hosszú hónapok tapasztalata, de érzésem szerint nem is lesz. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey, Propylene Glycol

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.