L'Occitane

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2014. november 14.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Szupersimító kényeztető balzsam, mely gyorsan felszívódik, segíti a száraz, dehidratált bőr gyógyulását. Anti-oxidáns E vitamin tartalma táplál, és még a legdolgosabb kezeket is felfrissíti. 20% Shea vajat tartalmaz.

Almina

2016. április 28.

Mini kiszerelésben próbálom. A kezem Igen száraz, kirepedezésre hajlamos. Napokig kentem vele esténként ("akkor tuti nem mosom le fél óra után" jelszóval), de sokat nem javított a helyzeten. Persze ilyen rövid idő alatt nem szabadna messzemenő következtetéseket levonni, de legalább láttam volna értékelhető javuló tendenciát... Használtam már jobban beszívódó kézkrémet is, az illata pedig, khm, szappanos...és nem a fincsi fajtából való. Ha jellemeznem kéne egy szóval a krémet: átlagos. Csak túl drágán átlagos. Igaz, hogy nincs mögöttem hosszú hónapok tapasztalata, de érzésem szerint nem is lesz. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Zsuzsi216

2016. április 27.

A Pixiknek köszönhetően jutott hozzám. Tetszik az állaga, nagyon jól beszívódik. Reggel kézmosáskor nincs az az érzés, hogy még a krémet mosom le. Egyesül az illata nem tetszik. Nekem ez „mamóka” illat… De szagnak is mondhatom. Szerintem nem venném meg, mert drágának tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 27.

timijog

2016. április 26.

Nem szerettem a kézkrémeket soha, de ez fantasztikus! Beszívódik, kellemes-visszafogott illata van és tényleg pihe-puha lesz tőle az ember keze! Nagyon drága, de kiadós és szerintem megéri az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

BecCc

2016. április 25.

Mintát próbáltam belőle. Az illata kellemes, bár hamar elillan. Az állaga sűrű, hatásosabbnak tűnik, mint miután szétkened. Zsíros érzés marad utána, és kifejezett hidratáló hatást nem érzékeltem. Olcsóbb kézkrém jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Sunchi

2016. április 25.

Csak mintàm volt szerencsère nekem semmi extra sokkal többet tud egy baleàs kèzkrèm

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 25.

blackberry

2016. április 10.

Kellemes illata van, szuperül hidratál. Nekem kicsit túl zsíros, elég a könnyedebb textúrájú, ami gyorsabban felszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 10.

Rittus89

2016. március 26.

Elègedett vagyok, az illata kellemes, ha elfogy, újraveszem valószìnüleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

Elègedett vagyok, az illata kellemes, ha elfogy, újraveszem valószìnüleg.

Chloeandhercat

2016. március 15.

Igazából az összes L'OCCITANE kézkrémmel nagyon elégedett vagyok. Nagyon száraz a kezem, főleg télen, ezeket viszont nagyon szereti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

flamingo-80

2016. március 4.

Jó 7-8 éve folyamatosan használom. Néha elcsábulok más kézkrémekre, de mindig visszatérek ehhez az alap L'Occitane termékhez. Tényleg nem olcsó, viszont a nagy tubus gazdaságosabb, nagyon sokáig elég, mert csak kevés kell belőle. Tökéletesen hidratál, nem marad vissza zsíros érzet, még a tenyéren sem. Örök kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 4.

Belyus

2016. február 4.

Elég zsíros, de ha egyszer beszívódik, nagyon sokáig hidratál. Viszont öregnéniszaga van, brrrrr...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 4.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey, Propylene Glycol

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.