L'Occitane

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2014. november 14.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Szupersimító kényeztető balzsam, mely gyorsan felszívódik, segíti a száraz, dehidratált bőr gyógyulását. Anti-oxidáns E vitamin tartalma táplál, és még a legdolgosabb kezeket is felfrissíti. 20% Shea vajat tartalmaz.

novak.v

2016. február 1.

Ez a változat érdekelt a legkevésbé, mégis ezzel vagyok a leginkább megelégedve. Nem is akartam megvenni, de nagyon ajánlgatta az eladó. Olyan voltam mint egy kislány a cukorkás boltban, csak az illatos ilyen-olyan csomagolású érdekelt, de végül meggyőzött és nagyon örülök neki. Szerintem pont annyira zsíros, amennyire kell, így télen, száraz kacsókra. Az illata nagyon visszafogott, natúr, de ennek tetszik a leginkább. Én személy szerint nagyon tudnék örülni a nagyobb kiszerelésének is, még emésztgetem a gondolatot. Reálisan pontoztam a többi társát is, szerintem nem vagyok elfogult, bátran megadom neki az 5 cs-t mert megérdemli. Szépen hidratál, a leghidegebb évszakra nekem elég (tavasztól őszig még kipróbálom a többi illatot is), és teljesen beszívódik. Ez is mint a többi kézkrémük minőségi termék. Én óriási különbséget érzek a Baleás kézkrém és e között. Szerintem akinek fontosabb a minőség, mint a mennyiség (és megengedheti magának), nem fog csalódni ebben a krémben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

CsabaiAna

2016. január 21.

Túlságosan zsíros érzetet kelt és túlságosan drága, nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 21.

Túlságosan zsíros érzetet kelt és túlságosan drága, nem veszem újra.

emb1p3

2016. január 20.

Nekem száraz a bőröm, télen pláne, gondoltam, hogy ilyen helyes csomagolás száraz bőr felirattal nem okozhat csalódást. Hát de. Normál bőrre gondolom épp elmegy, ha az embert nem zavarja, hogy minden kézmosás után kenegethet. Az illata erős és szintetikus, az ára mindezek fényében mókás mértékben elrugaszkodott. Egy előnye van, kaptam belőle 10 ml-s mini kiszerelést is a nagyhoz, ez a tökéletes táskabarát méret számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

krisztina73

2016. január 5.

Nagyon finom, tisza illata van. Száraz, kirepedezett kezekre ez a megoldás!Hamar rendbe hozza az ember kezét. Már többször újra vettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

Redpanda

2015. december 21.

Cuki vintage csomagolás. remek marketing, borzalmasan túlárazott termék. Szívesen adok több pénzt minőségi dolgokért, de elvárom, hogy akkor hatásában is érezzem, hogy most valami "húdedrágát" kentem magamra. Sajnos ez ebben az esetben elmaradt. Hozzáteszem, nem szeretem naponta többször kenegetni a kezeimet. Csak lefekvés előtt kenem be kézkrémmel, és a számomra ideális kézkrém utána egy egész nap hidratáltan tartja a kacsóimat. Ez a kézkrém nem képes erre, de még azt sem mondhatnám, hogy a szétszáradt kezekre azonnali enyhülést hoz. Kellemes, illatos, aranyos, hatása átlagos, az ára csillagászati. Így összességében nálam egy gyenge közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 21.

Firenzisz

2015. december 2.

Több L'occitane kézkrémem is van, eddig a sheavajas bizonyult a legjobbnak. Alapvetően nem annyira kedvelem, a szilikon adja a pillanatnyi sima érzetet miután bekentük a kezünket. A mérete és az illata miatt viszont mégis szívesen tartom magamnál, ha olyan helyre megyek, ahol kezet kell majd fognom valakivel, akkor előtte bekenem, kellemes, sima érzetű lesz a kezem és jó illatú, ez magabiztosságot ad. A praktikusságát beszámítva adok rá 3 csillagot, de ár-érték arányban elég drága sajnos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.

AmberGrace

2015. november 24.

Én nagyon szeretem, mindig van a táskámban. Gyorsan beszívódik és puha lesz tőle a kezem. Az illata pedig furcsa módon olyan mint egy csecsemőnek (popsitörlő kendő, hintőpor,..) ami miatt nem panaszkodom. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

piroslili

2015. november 18.

Csak este éjszakára tudom használni, annyira zsíros érzetet kelt. De csak akkor, ha nem vagyok a barátomnál, mert nem szívódik be rendesen, csak reggelre. Mondjuk annyira nem hajlamos kiszáradásra a kezem, csak szeretem megelőzni a bajt. Lábra jól használható, puhi lesz tőle :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 18.

erika81

2015. november 12.

10 ml kiszerelésem van belőle. Amikor lekezdtem használni gondoltam adok az élvezeteknek, akármilyen drága megveszem majd nagyban is.
A hozzá fűzött reményeket nem váltotta be. Praktikus, hogy bárhova magammal vihetem, de nekem a hidratáló hatása sajnos nem elég. Napközben tökéletes, de estére hogy éjjel rendbe hozza a berepedezett bőrömet kevés. Arra találtam szerencsére mást, így viszont nem veszem meg nagyban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 12.

kiflimorzsa

2015. október 23.

ha nem lenne ennyire aranyárban csak ezt használnám, isteni az illata, az állaga és a csomagolása is, igazán puhává teszi a kezeimet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 23.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey, Propylene Glycol

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.