L'Occitane

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2014. november 14.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Szupersimító kényeztető balzsam, mely gyorsan felszívódik, segíti a száraz, dehidratált bőr gyógyulását. Anti-oxidáns E vitamin tartalma táplál, és még a legdolgosabb kezeket is felfrissíti. 20% Shea vajat tartalmaz.

Erika12

2015. június 15.

Sokat vártam ettől a márkától, így nagyon nagy csalódás. A második használat után kirepedezett a kezem, pedig ilyet még télen sem produkál a bőröm. Igazából nem is értem a dolgot, hiszen elég bőrbarát összetevői vannak. Mindenesetre most egy patikai kézkrémmel kúrálgatom magamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 15.

wiicktoria

2015. június 11.

Pixivel jött házhoz egy aranyos kis 10ml-es minta. Először nagyon megijesztett a maga "babapopsikrém" illatával,de aztán pár perc után előjött valódi szépsége..a kezeim épp hámlottak,szóval gondoltam,lesz dolga. Teljesen meg vagyok vele elégedve,nagyon kis puhává varázsolta a mancsaimat!!:) Valószínű beruházok a nagy testvérére is.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 11.

zsu044

2015. május 29.

10 csillag! :) Bár nem a legszebb összetételű krém, de nem tudok betelni vele.. Sűrű, de jól kenhető állagú krém, azonnal beszippantja a bőröm, nem hagy csúszós, vagy ragadós érzetet maga után, viszont azonnal látszott a kézfejemen az ápoló hatása, és pihe-puha lett tőle a bőröm már az első használat után. Az illata pedig leírhatatlan. Elsőre tipikus "krém-illatú", de ahogy elkenem, 1-2 perc után bontakozik ki a valódi illata. Édeskés, de cseppet sem tolakodó. Enyhén fűszeres, mennyeien különleges illata van, nem győztem percenként szagolgatni a kezem. A TBS kézkrémek okozta sokkhatás óta nem vettem külön kézkrémet, de ezen most változtatok, úgy érzem! :) A 30 millis kiszerelés 1.990 Ft, a 150 millis kiszerelés pedig 6.290 Forintért lehet a miénk. Itt megjegyezném, ilyenkor sokan felhördülnek, hogy hogy képzelik, túlárazott, stb-stb, pedig a TBS kézkréme pontosan ugyanennyibe kerül, 30 ml 1.990 Ft, és cserébe egy brutálisan mű illatú, átlagos krém tulajdonosai lehetünk. (a mű illat szó szerint értendő, 4-5 kézmosás után is érződik a bőrön. Milyen illatanyag képes erre?)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 29.

Tesa

2015. április 15.

Alapvetően száraz a kezem, tény és való, de nem javít a dolgon, hogy ez a termék körül túl nagy a hype, és túl drága.
Egy ingyenek kézkrém mintát kaptam egy magazinhoz, és nagy boldogan próbáltam ki. Az illata nagyon jó, nagyon megörültem. Viszont hamar beszívódik és valami fura kellemetlen, "homokos" érzetet hagy maga után, és olyan száraz a kezem, mintha nem is kentem volna magamra semmit.
Azóta is ott van a táskámban, mert a 10ml minta nem foglal helyet, és ha valami kellemes illatra vágyom előveszem, sajnos másra nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 15.

narancsfavirág

2015. április 13.

Nagyon jó kézkrém. Legjobb benne, hogy nem kell gyakran használni, a kezeim mégsem száradnak ki. Először termékmintám volt, akkor annyira nem tetszett az illata, de azóta megbarátkoztam vele:)
Nekem fontos az is, hogy a shea vaj méltányos kereskedelemből származik :)

Update: továbbra is jónak tartom, de mostanában igyekszem olyan kézkrémet használni, ami kevésbé szilikonos, mert nem szeretem azt a "mesterséges selymes" érzést a kezeimen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

Nekem fontos az is, hogy a shea vaj méltányos kereskedelemből származik :)

liviaraganyi

2015. március 11.

Kellemes kézkrém, nekem kicsit kevés, de legalább beszívódik és még táplál is. Ár-érték arányban nekem kicsit túlzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 11.

tonic

2015. március 9.

Anyukám kapott ilyet drága testvéremtől, nagyon szereti. (én is kipróbáltam,nekem is bejött)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 9.

rekag

2015. március 8.

A legjobb kézkrém, amit próbáltam. Ápol, puhít, regenerál. Ez van az éjjeliszekrényemen és egy mini kiszerelés a táskámban is. Tény hogy sokkal drágább mint a többi kézkrém, de a hatása miatt érdemes befektetni rá. Én a nagy 150 ml-est vettem meg, már 2 hónapja nyúzom és még csak az 1/3-a fogyott el...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 8.

ylexe

2015. február 28.

Nem rossz, kellemes, de ahhoz azért drága... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

Nem rossz, kellemes, de ahhoz azért drága... :)

Ria13

2015. február 28.

Éppen csak hidratál vmennyit, én sem szupersimaságot, sem maximális hidratálást nem véltem felfedezni...Napokig használtam, volt, hogy óránként kentem a kezemet...Csalódás...Túlhype-olt, túlárazott termék, mint a legtöbb ettől a gyártótól...Sajnos....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey, Propylene Glycol

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.