L'Occitane

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2014. november 14.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Szupersimító kényeztető balzsam, mely gyorsan felszívódik, segíti a száraz, dehidratált bőr gyógyulását. Anti-oxidáns E vitamin tartalma táplál, és még a legdolgosabb kezeket is felfrissíti. 20% Shea vajat tartalmaz.

Drus11

2015. február 25.

Szerintem zseniális!
Az én száraz kezeimmel csodát tett. Nagyon kevés is elég, és még több óra elteltével is hidratált, mégis olyan, mintha semmi nem lenne a kezemen.
Én ezt keresem egy kézkrémben. :)
Bővebben: http://drus-paradise.blogspot.hu/2015/02/ismerkedes-loccitaine-kezkremek.html

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

Szerintem zseniális!
Én ezt keresem egy kézkrémben. :)

cske

2015. február 6.

Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzést, egyedül az ára ami nem tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzést, egyedül az ára ami nem tetszik :)

heather

2014. december 27.

Jó kis babaillat, és ennyi.
Nekem nem használt sajnos.Pedig nem kicsit túlárazott termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 27.

Jó kis babaillat, és ennyi.
Nekem nem használt sajnos.Pedig nem kicsit túlárazott termék.

angelcare

2014. november 10.

Nem ragozom tovább,klassz krém de azért nem csodaszer.A 25 %.os habosított verziót használom.Jól hidratál,kellemes az illata és nekem nagyon tetszik a kis tubus is.Az ára elég durva de időnként meglepem magam vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 10.

elinor666

2014. november 8.

Joy-napos ajándék volt. Hát.......... Az én normál kézbőrömmel sem csinált semmit, hát még akinek száraz...... De nem is értem, hogy mit képzel a márka, hogy ennyi pénzt kér el a termékeiért?? Csillagászati árakkal dolgoznak, egy-egy csomagjuk ára több, mint egy havi fizum!!! Nevetséges. Plusz: csúnya összetevőket is találni a kencéikben, legalább lenne natúr.......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 8.

despoina

2014. október 24.

Elöszőr vásároltam meg egy kisebb méretben. Nagyon finom az illata igazi shea butteres, az én ekcémás kiszáradt kezeim jól hidratálja. Az ára magas, de 5*. Nem csalódtam még a L'Occitane termékeiben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

justmybrightlife

2014. október 24.

Nekem ez "A kézkrém". Imádom. Jó az illata, nekem hamar beszívódik, nem kell belőle vészesen sok. És nagyon jól hidratál, bár tény, hogy nincs semmi baja a kezemnek (minden nap kenem, télen-nyáron, lehet attól). Egyedül az ára nem tetszik, de évente 1x azért mindig megveszem... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

Krémmániás1106

2014. október 19.

A 25% shea vajas habosított kézkrémet vettem meg a napokban, es valami álom milyen illata van, olyan kisbabás. Nem vizes mint a sima sheás, hanem habos, jól kenhető, könnyen beszívódó. Biztos hogy ujra veszem, a borsos ára ellenére is... Akinek ez a sima 20%-os nem jött be, próbálja ki ezt az új habosat. Kézmosás utan is érzem a hatását es illatát. 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 19.

vidoviczanna

2014. október 15.

Ajándékba kaptam, hagy ne mondjam, hogy ennyit kézkrémért én biztos nem adnék ki... De miután kipróbáltam, rájöttem, hogy ingyen sem kellene.... Általában a kabát felvétele előtt az előszobában kézkrémezem magam, mielőtt elindulok, már amúgy is késésben... ez a drága krém meg sehogy sem akar beszívódni, a kulcsot, a kilincset, a liftet, mindent összetapicskoltam a krémes kezemmel, szörnyű... Mire beértem a munkahelyemre nagy nehezen beszívódott, de a szokásos kézmosás után már semmi nem érződött a hatásán. Párszor próbálkoztam még, már előre látóan olyan 15 percek előtt, amikor biztos, hogy nem fogdosok semmit, de még mintha ki is pirosodott volna tőle a kezem... Egyszóval, én nem ajánlom senkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 15.

Sofia1976

2014. október 11.

Nekem semmit sem használt. 1éve is kb 6-7000ft volt már az ára. Ennyit tényleg nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey, Propylene Glycol

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.