L'Occitane

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2014. november 14.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Szupersimító kényeztető balzsam, mely gyorsan felszívódik, segíti a száraz, dehidratált bőr gyógyulását. Anti-oxidáns E vitamin tartalma táplál, és még a legdolgosabb kezeket is felfrissíti. 20% Shea vajat tartalmaz.

FEV

2014. augusztus 10.

Jól beszívódik ugyan, viszont kb fél óra múlva újra be kell kennem a kezem - és ez nyáron! Télen ezek után meg sem próbálom... Az illata kellemes, de ennyi pénzért ennél sokkal többet várok egy krémtől. A The Bodyshop zöldteás krémjét meg sem közelíti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Alvero

2014. augusztus 4.

Pár éve vettem egyet. A csomagolása nem praktikus, az illatát és a hidratáló képességét viszont szerettem nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 4.

doraczegledi

2014. július 29.

Ez a legjobb kézkrém, gyorsan hidratálja a száraz bőrt, mégis szinte azonnal felszívódik. Az illata semleges. Kicsit drága, de megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 29.

Umesyan

2014. május 7.

Ma meglepődve vettem észre, hogy babapopsi puha a kézfejemen a bőr, pedig eddig hiába kenegettem, semmi hatását nem fedeztem fel. Úgy tűnik kellett neki egy kis idő - 5 napja használom, napi 2-3 alkalommal. :)
Nem is értem, hogy miért nem próbáltam ki eddig, még karácsonyra kaptam egy L'Occitane válogatást, abban volt ebből egy 10 ml-es darab. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 7.

rb09

2014. május 3.

újság mellé volt egy kis kiszerelésben, azért ettől a márkától és árkategóriától többet vártam volna, az illata nekem kellemetlen, a hatásáról ne is beszéljünk. Az én kezemet csípte, és még az ekcémám is kijött tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 3.

annyka

2014. május 3.

Jó az illata, szépen beszívódik, de a következő késmosásnál mégis érezhető réteg jön le, újra kell krémezni. Nyáron lehet, hogy elég, de nekem eddig 2x volt és télen, amikor is kevésnek bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 3.

Lyah

2014. április 28.

Teljesen szimpla van belőle, minta volt egy magazinhoz. Határozottan többet vártam tőle az árkategória és a hype után, ami az egész márkát körüllengi. Ehhez képest sem az illata nem jön be, az volt a benyomásom, hogy natúr termékek, ehhez képest szilikon van benne, és ráadásul a hidratáló hatása eléggé gyenge. Egyszóval semmiképp nem venném meg, mert nem teljesíti a feladatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 28.

murasaki

2014. április 24.

Karácsonyra kaptam, levendulaillatút - talán a nagymamám miatt, de bármit, ami levendula vagy Nivea kézkrém illatú, rettentően szeretek. Szimpla kézápolásra tök jó, hamar beszívódik, bevallom az überszáraz téli kezeimre Neogranormont szoktam használni (igen, a babapopsi-krémet).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 24.

agica0723

2014. április 20.

Nekem hatalmas csalódás volt ez a krém. Az állaga jó, kellemesen vizet, könnyű eloszlatni, kb. 10-15 perc kell neki, hogy beszívódjon, de hagy egy furcsa, kellemetlen réteget a bőrön. Hidratálása nem túl erős, ráadásul minden kézmosás után használni kell. Az illata sem igazán tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

2014. április 19.

Egyszer kaptam ajándékba egy ilyen krémet, nem rossz, de napközbeni krémnek nekem nem elég gyorsan szívódik fel, éjszakára meg tömény shea vajat szoktam kenni, az a leghatásosabb, és olcsóbb is ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 19.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey, Propylene Glycol

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.