L'Occitane

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2014. november 14.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Szupersimító kényeztető balzsam, mely gyorsan felszívódik, segíti a száraz, dehidratált bőr gyógyulását. Anti-oxidáns E vitamin tartalma táplál, és még a legdolgosabb kezeket is felfrissíti. 20% Shea vajat tartalmaz.

reny

2012. február 10.

az egyik legjobb kézkrém,amit próbáltam,csak kicsit drága. viszont isteni az illata. amit ajánlok-olcsóbb,de ugyanúgy nagyon jó. ziaja kecsketejes változat. annak is isteni kellemes az illata,gyosan beszívódik,és puhus marad a száraz bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 10.

skincare

2012. január 30.

Nagyon szeretem ezt a kézkrémet. Normál/száraz kezekre fantasztikus (nagyon száraz, kirepedt kézzel nem tudom, hogy elbánna-e). Finom illat, gyorsan felszívódik, a kezeimnek kényeztetés. Puha és finoman illatos kéz marad utána.
Az árát azonban kicsit sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 30.

Az árát azonban kicsit sokallom.

komyju

2011. október 20.

Én rengeteg kézkrémet próbáltam az elmúlt években, mert a krétaportól mindig nagyon száraz a kezem, és a biciklin még a szél is fújja. No, hát ez se sokkal jobb, mint a többi. Amit szeretek benne, az a gyerekkorom naptejére emlékeztető illata. Amit nem, azminden más: hogy nem szívódik be rendesen, enyhén zsíros marad az ember keze tőle. És persze egy-két kézmosásnál ez se bírja tovább..., és amilyen kicsi, olyan drága. Összességében egy dove krém sokkal jobb ár/érték arányt képvisel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 20.

korfu09

2011. július 24.

Krémek krémje! Fantasztikus termék! Megéri az árát, és az illata! Az fantasztikus. Gyorsan beszívódik és nincs zsíros hatás. Mindenkinek csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 24.

petra1129

2011. július 19.

Nagyon szeretem ezt a krémet, tökéletesen hidratál, az illata pedig isteni! Drága, de mihez képest, mert szerintem nem kell sok belőle és sokáig eltart! Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 19.

UnVraiAnge

2011. július 1.

Számomra az élet szinte elképzelhetetlen enélkül a kézkrém nélkül. Évek óta hűséges társam és ez így is marad az idők végezetéig!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 1.

Roni

2011. június 17.

Imádom ezt a krémet. Rengeteg terméket kipróbáltam már, nagyon sokszor mosok kezet egy nap, így hamar kiszáradnak a kezeim. De ez a krém eszméletlen jó. Valószínűleg ilyen illata lehet a Mennyországnak is :) Gyorsan beszívódik és egyáltalán nem hagy zsírós érzetet maga után. Már a legnagyobb kiszerelést veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 17.

anett76

2011. február 16.

Szeretem
Pozitívum:nagyon finom illata van, gyorsan beszívódik, kiadós, környezetkímélő csomagolásban, a gyártó nem végez állatkísérleteket!
De: néha nem elég a kezemnek (igaz extra száraz a bőröm), és nem olcsó...
Azért azt hiszem, ha elfogy, egyszer veszek még. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 16.

Szeretem
De: néha nem elég a kezemnek (igaz extra száraz a bőröm), és nem olcsó...
Azért azt hiszem, ha elfogy, egyszer veszek még. :)

Spengi

2010. november 9.

Tökéletes
Kellemes állagú, nem folyós, enyhe púder illatú, villámgyorsan felszívódó kézkrém. Két borsó mennyiségűt használtam belőle két kezem krémezéséhez. Ez pont elegendő mennyiségnek bizonyult. A krém azonnal felszívódott és a kézkrémeknél megszokott zsíros hatást egyáltalán nem tapasztaltam. Kézfejem és körömágyam pillanatok alatt jó illatú és ápolt lett. Ez a krém egy csoda - az árát leszámítva mert az csillagászati.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2010. november 9.

Tökéletes

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey, Propylene Glycol

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.