L'Occitane

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2014. november 14.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Szupersimító kényeztető balzsam, mely gyorsan felszívódik, segíti a száraz, dehidratált bőr gyógyulását. Anti-oxidáns E vitamin tartalma táplál, és még a legdolgosabb kezeket is felfrissíti. 20% Shea vajat tartalmaz.

Feketemacska

2017. december 26.

Pixiboxos szerzemény nekem is. Mivel pont egy nagyon náthás időszakon vagyok túl én nemis igazán a kezemen használtam, hanem az orromon. A rengeteg orrfújástól teljesen kiszáradt, fájt hámlott és piroslott így bevetettem ezt a krémet hátha segít. És IGEN. Az orromat nem csípte mint ilyenkor egypár krém.és szépen rendbe is tette. A kezemen is kipróbáltam de annyira ott nem vált be. Ragacsos érzést hagyott maga után és nehezen is szívódott fel. Mindenesetre hálás vagyok mert az orromat tényleg rendbe tette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

Neira87

2017. december 20.

Tökéletes! Az illata, az állaga, az ahogy hidratál. Az első használatnál percekig csak illatoztam a kezem, annyira kellemes. Nem különösen száraz a bőröm, inkább vízhiányos, és a tél nagyon megviseli. De eddig úgy néz ki, hogy megtaláltam a megfelelő kézkrémet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

dandelion

2017. december 17.

Gyorsan felszívódó, tápláló kézkrém, ami nem ragad. Az illata nekem nem tetszik, az ára túlzás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

Pyross

2017. november 29.

Nagyon kellemes az illata, jól beszívódik. Tàpláló de semmi extra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

Nagyon kellemes az illata, jól beszívódik. Tàpláló de semmi extra.

katuc77

2017. november 28.

Szintén Pixiboxnak köszönhetem, hogy megismertem a márkát, és ezt a kézkrémet. Nekem nagyon bevált, mert elég belőle egy kevés is, gyorsan felszívódik, nem hagy ragacsos, zsíros érzetet a kézen, sem fehér foltot a ruhán. Az illata fantasztikus, még az irodában is megkérdezték, milyen kézkrémet használtam :)
Sajnos egy pár napja már nem elég a hatása, a bütykeimen nagyon száraz a kezem a hidegtől, és a mosogatás sem tesz jót, így gyakrabban kell kenegetnem. A minta elég kicsi, nagyon gyorsan elfogy, az ára pedig elég borsos ahhoz, hogy újra megvásároljam. Sajnos ez a márka tényleg nem az én pénztárcámnak való. Ettől eltekintve örülök, hogy kipróbálhattam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 28.

beautycare

2017. november 23.

Táplál, de semmi extra. Nekem nem elég jó... Valahogy mintha nem igazán látnám hasznát..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Lolychan

2017. november 21.

Pixiboxban volt egy minikiszerelés, pont táskabarát, így magammal hordom. Nem tetszik, hogy ennyire tömör az állaga, de jól kenhető és gyorsan felszívódik. Egynek elment, de biztos nem veszem újra, olcsóbban kapok hasonlóan jó kézkrémet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 21.

Hoaithu

2017. november 18.

Jellemzoen szarazak a kezeim de ez a krem kivaloan rendbe tette. Nehezen kenheto ugyan, es ezert nem is kell sok belole de cserebe szepen hidratal. Csak azert adok 4csillagot, mert az ara szerintem magas, es olcsobban is lehet olyan kremet talalni amit ezt tudja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

tkati

2017. november 16.

A férjem keze a hidegben csúnyán kisebesedik. Ez a krém hatásosan megvédi. Az illata szerintem finom, őt sem zavarja. Ennél jobb hatása csak a tiszta shea vajnak van, az azonban nyilván nem ilyen jól kenhető. Ha összehasonlítjuk a finomitott shea vaj árával ennek a pici tubusnak az árát, akkor azonban rögtön nem lesz olyan zavaró, hogy nem lehet ennyire jol kenni...Szóval, drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

HeniManUtd

2017. november 9.

A hatásával meg vagyok elégedve, viszont az illata számomra borzasztóan babapopsikrém illatú..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 9.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey, Propylene Glycol

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.