L'Occitane

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2014. november 14.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Szupersimító kényeztető balzsam, mely gyorsan felszívódik, segíti a száraz, dehidratált bőr gyógyulását. Anti-oxidáns E vitamin tartalma táplál, és még a legdolgosabb kezeket is felfrissíti. 20% Shea vajat tartalmaz.

Vanília

2017. május 2.

Shea vaj, köszönöm, nem. Tudom, hogy sokan odavannak érte, de valahogy nem kedvelem az illatát, pedig nagyon szerettem volna megszeretni és krémeket készíteni belőle - nem ment... De visszatérve erre a portékára: el lehet használni, mert szépen ápolja a kézbőrt, de nem megszeretős. Egy kedves barátnőmnek köszönhetően három kézkrémet is kipróbálhattam a márkától és ez volt a középkategóriás. Viszont ami feltűnt: mindegyik krém ugyanúgy ápolja a bőrt, én nem tapasztalok semmi különbséget érzetben vagy hatásban, csak az illatban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 2.

Redlips

2017. április 24.

Nem rossz, de nem is kiemelkedő. Ezért az árért jobbat várnék, bár kétségkívül jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

zahraa

2017. április 5.

Nagyon nehezen szivta be a kezem, az illata sem a legjobb.
Sok L'Occitane-os termeket kiprobaltam mar, de keves az, ami ujravasarlos volt, ez ugyanaz a kategoria. Megvettem, nem hasznalt, tovabbadom, vagy kidobom. Ennyit nem er meg azokon az arakon, es tobbet vartam, mert a marketinget nagyon nyomatjak, csak neha nem sok mindem van mogotte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 5.

Nagyon nehezen szivta be a kezem, az illata sem a legjobb.

julia1122

2017. március 28.

nagyon szerettem volna szeretni, de sajnos csatlakoznom kell a korábbi vélemény nyilvánítókhoz. Nekem 10 ml-es minta volt belőle, imádtam a csomagolást, hogy milyen könnyen használható, és az illatát is. Azonban sohase tudtam eleget kenni belőle ahhoz hogy tökéletes - vagy legalább megfelelő - hatása legyen. Mindig maradt egy undok csúszós-fényes réteg a kezemen, és kb. 10-15 perc múlva olyan volt mintha nem is kentem volna rá semmit. Vagy amikor már sikerült megfelelő puha érzetet elérnem, akkor "kukacosodott" az egész. Nyáron talán elmegy - pedig nem is nagyon igéénybe vett a kezem - de e mellett az ár mellett biztos hogy nem veszem meg a teljes kiszerelést

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

kisjulis

2017. március 28.

Abszolút nem értem a hype-ot körülötte. Kettő minta termékem is volt Pixiboxoknak köszönhetően. Elhasználtam őket, de nekem egyáltalán nem vált be. Nem szívódott be rendesen, öt perc után pedig újra száraznak éreztem a kezemet. Még ha be is vált volna, ennyi pénzért biztos, hogy nem vettem volna meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

balababa

2017. március 28.

Nem vált be.amikor bekentem jó volt,de 10 perc múlva mintha be se kentem volna kiszárította a kezem .az uj fajtaja a 25 % ös 100 szor jobb ez tele van sajnos alkohollal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 28.

kismacko777

2017. március 20.

Semmit nem ér ahogy a többi l'occitane termék se ,nem értem hogy ilyen àrak mellett hogy maradthatott fent ez a cég .Kb nivea kategoria.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Melanie77

2017. március 18.

Nekem nem vált be.
Nem az árával van bajom, hanem azzal hogy nem hidratált semmit.
Nagyon gyorsan elfogyott az egész tubus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

Nekem nem vált be.
Nem az árával van bajom, hanem azzal hogy nem hidratált semmit.
Nagyon gyorsan elfogyott az egész tubus.

Evko

2017. március 15.

Mindig megfogadom,hogy soha többet nem csábulok el a márkának.Egyszerűen nem tudnak annyit amennyibe kerülnek(horrorba)ettől a kézkrémtől sem vagyok odáig,egyetlen plusz a kellemes illata.Na de ennyiért????

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

zsuzsoka0925

2017. március 8.

Sok elfogyasztott kis kiszerelés után megvettem a nagyot otthonra és annyira jó, hogy már tervezek egyet beszerezni a munkahelyemre is (de még győzködöm magam, mert tényleg baromi drága).

Update: nagyon amatőr módon oldották meg a csomagolást. Amikor már fogyóban volt a termék, és elkezdtem nyúzni azt a részt, ahol a papír rá van ragasztva, egyszerűen össze-vissza csúszkál, alatta a ragasztó is mászkál, mindenhez odaragad...katasztófa. A benne lévő cucc ettől függetlenül továbbra is elsőosztályú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey, Propylene Glycol

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.