L'Occitane

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Spengi, Módosítva: 2014. november 14.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   L'Occitane márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Szupersimító kényeztető balzsam, mely gyorsan felszívódik, segíti a száraz, dehidratált bőr gyógyulását. Anti-oxidáns E vitamin tartalma táplál, és még a legdolgosabb kezeket is felfrissíti. 20% Shea vajat tartalmaz.

CKNYL

2017. március 8.

Nagyon-nagyon jó kézkrém, ápol és tökéletesen beszívódik, az árával viszont nekem is bajom van. Néha kilengek és veszek magamnak egy kisebb kiszerelést, de az semeddig sem tart, úgyhogy 3*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 8.

ALettah

2017. március 4.

Én nagytételben fogyasztom a kézkrémeket, mivel gyakran dolgozom gumikesztyűben és fertőtlenítem a kezem, ami mind kikezdi a bőrt. Sok kézkrémet próbáltam, ez a legjobbak között van: remekül helyrerakja a kiszáradt részeket, könnyen beszívódik, kellemes és nagyon diszkrét az illata, csinos az egyszerű, de elegáns csomagolása. Ami miatt csak négy csillag: az ára. Ugyanezt megteszi nekem a Cien low budget kis csodája, persze nem olyan csinos, meg picit lassabban szívódik be, de töredék áron kapható, és a két termék közötti minőségbeli különbség nem olyan nagy, mint az árbeli.
De akinek nem számít, hogy mennyit ad ki kézkrémre, érdemesebb ezt venni, mert kellemesebb az illata és gyorsabban szívódik be. A hatása ugyanaz, mint a Cien SOS-nek: kellemesen hidratált kezek, gyorssegély a kiszáradt, kirepedezett bőrnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

ldoori

2017. február 2.

A legjobb kézkrém! Nem kell belőle sok, nagyon finom az illata, nagyon jó az állaga és pillanatok alatt beszívódik.
A téli kb rinocéroszra száradt kezemet is pikkpakk rendbehozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

A téli kb rinocéroszra száradt kezemet is pikkpakk rendbehozza.

tishargitay

2017. január 25.

Legjobb kézkrém, amit valaha használtam. Kevés kell belőle, viszont pillanatokon belül felszívódik, puhává és selymessé téve a kezeimet. Illata is nagyon kellemes. Csak kár hogy ennyi ilyen drága

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

babyface

2017. január 20.

mikor már kínkeservesen elhasználtam a tavaly (!) karácsonykor vett limitált ívrózsi kézkrémem (igen télen nyáron azt használtam :D), akkor döntöttem el, hogy soha többé 30ml-nél nagyobb kézkrém! bevillant az agyamban, hogy a l'occitane ikonikus kis kézkréme tökéletes választás lenne elsőre. cuki kis karácsonyi csomagolásban lehetett kapni most, illatban abszolút nem arra számítottam, amit kaptam, de kellemes, púderes. hidratálásban viszont nem teljesít túl jól, bár ebben a nagy hidegben akár disznózsírral is kenegethetném magam... :D természetesen mióta tettem ezt a kijelentést folyamatosan kenegetem a kezemet, szóval valószínűleg hamar el fogom használni. :D nembaj jöhet a kövi!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

csokibeka

2017. január 20.

Az én folyton száraz kezeimnek ez a hidratálás nátha volt, de pozitívum, hogy hamar beszívódik, egyáltalán nem hagy ragacsos érzetet és nagyon finom illata van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

e.m.e.s.e

2017. január 19.

Drága, drága, de jó. A Lush Handy Gurugu kézkréme jobban bevált, de a L'Occitane sem szégyenkezhet. Míg az előbbit inkább esténként használom, az utóbbi napközben praktikusabb, mivel rendívül könnyen és gyorsan szívódik be selymes bőrt hagyva maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 19.

Pamacsvirag

2017. január 17.

Én egy nyereményjátékon nyeretem egy 8db L'occitaneből álló kozmetikai csomagot és ez volt az egyik termék! Szuper! Ez az a termék amimt biztosan újra veszek majd. Egy kevés krém is elég ( én kb féléve használom és még több mint a fele megvan ) a hideg időben egyszerűen imádom főleg hogy gyorsan fel is szívódik. Az illata nagyon finom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

juditkaa70

2017. január 16.

Csak téli időszakban szoktam használni. Kisebb kiszerelését szoktam megvásárolni, ami nagyon sokáig elég. A száraz kéznél hamar érezhető a hatása,bársonyos,puhítja a bőrt. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 16.

karaibrahimgil

2017. január 11.

Nehezen találok jó kézkrémet, ezzel sem igazán voltam elégedett (drága, nem igazán tetszik az illata, a Nuxe jobban hidratál), de a férjem egyik kedvencévé vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Hidratálók: Glycerin, Honey, Propylene Glycol

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.