L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: insidecore, Módosítva: 2017. február 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Ez egy koncentrált sminkeltávolító elixír vízálló és tartós sminkre (arcra, szemre, ajakra).
Egy mogyorónyi mennyiségű elixírt az ujjaink segítségével kell szétoszlatni arcunkon, majd kis mennyiségű vizet hozzá adva tej állagúvá válik. Ezután leöblíthetjük.

anita

2011. december 19.

Ugyan ezt a L'oreal Demaq Expert lemosót használtam, csak sminklemosó-kendő verzióban. Az illata kb meghatározhatatlan számomra, de kellemes. Nagyon jól tisztít, leszedte a vízálló festéket is. Ami hátránya, hogy valami veszett mód hullott tőle a szempillám(gondolom ez egyéni), ezért nem tudtam teljes körűen használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 19.

Halfway

2011. november 23.

Hát... Én nagyon nagyon szeretem. Igaz, nekem száraz bőröm van, az olajos hatásból minimálisan érzek, de puha lesz tőle az arcom, hogy bőven megéri. Az illatát is kifejezetten szeretem... (:
Egyébként szerintem szépen leszedi a sminket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 23.

Egyébként szerintem szépen leszedi a sminket.

Picieri

2011. július 21.

Nem nagyon szerettem, félig volt és meg is váltam tőle, mert olajos volt a bőröm használat után. :( Leszedte a sminket, de emiatt az olajos utóérzés miatt a bőröm rendesen ki is pattogzott tőle, mert nem kapott levegőt, teljesen eltömítette a pórusokat. Sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 21.

kicsiszilvike23

2011. július 15.

Kicsit fura, minőségileg nem rossz, igaz volt már jobb sminklemosóm is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 15.

Kicsit fura, minőségileg nem rossz, igaz volt már jobb sminklemosóm is.

Greenapple

2011. július 13.

Utáltam! Csak akkor használtam ha nem volt más sminklemosóm. Nagyon nehezen szedte le a sminket és utána percekig alig láttam annyira olajos volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 13.

bmariann

2011. július 6.

Én nagyon szeretem, teljesen jól leszedi a vízálló sminket is. Nem kell sok belőle, úgyhogy sokáig kitart. Az olajos utánérzetet, amit többen is említettek, én nem tapasztaltam, igaz, hogy csak szemre használom és szinte rögtön át is törlöm a normál arclemosómmal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 6.

Bess

2011. május 12.

Érdekes, nekem egyáltalán nem hagyott olajos érzetet maga után. Inkább azzal van kisebb problémám, hogy viszonylag nehezen tudom lemosni magamról. De a céljának megfelel, a sminkemet könnyedén lehozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 12.

melange

2011. március 24.

Szépen eltávolítja a sminket, a vízállót is (várni kell egy kicsit,hogy hasson), nekem is az a gondom vele, hogy olajos érzetet hagy a bőrön. Vegyes a bőröm, ezért csak szemre használom, és utána áttörlöm nedves vattával. Száraz bőrnél működhet az egész arcon is szerintem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 24.

strawberry92

2011. március 11.

A sminket tökéletesen lemossa még a vízállót is. Egyetlen problémám vele az hogy olajos marad utána elég rendesen a bőröm:) De ha utána lemosod arctisztítóval egyből, akkor tökéletes:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 11.

insidecore

2011. március 8.

A normál sminket sem szedi le úgy, ahogy elvárható lenne-nemhogy a vízállót...
De állaga és illata kellemes,nem szárítja a bőröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 8.

A normál sminket sem szedi le úgy, ahogy elvárható lenne-nemhogy a vízállót...
De állaga és illata kellemes,nem szárítja a bőröm

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate