L'Oreal Paris

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. május 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Samponok

Levendula-, szója-, kókuszolajat tartalmazó sampon érzékeny fejbőrre és száraz hajra.

Nem tartalmaz szilikont, parabént, színezékeket. Vegán.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mujerconfused

2019. április 14.

Nagyon finom illata van és kellemes vele a hajmosás, a vélemények alapján tartottam tőle h zsírosítani fog, de eddig szerencsére nem tapasztaltam ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Kitti0120

2019. április 6.

Nekem zsirositotta a hajamat es elegge korpasodott is tole.Az illata viszont isteni,DE nem ujravevos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 6.

fleur83

2019. február 13.

Semmi különöset nem csinál, nem is rossz, de nem is tesz csodát a hajammal. Elhasználom, de újra biztosan nem veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

MissL

2019. február 10.

Hát...hol is kezdjem.Rendkívül érzékeny a fejbőröm,vannak már erre bevált samponok,de keresni szerettem volna valami pénztárcabarátabb megoldást,illetve,hogy a bevált samponokhoz ne szokjon hozzá a fejbőröm,és váltogatni tudjam. Pozitívum az illata,ami ugyan elég erős,de nem marad meg annyira durva intenzíven a hajamba,mondjuk én jó alaposan ki is öblítem.( a hozzá tartozó olajjal használom).Jól habzik,kellemes,puha tapintású lesz tőle a hajam,nem lapul le. Nem lesz az a a "csikorgósan" tiszta érzés,amit én nem is bánok. Igaz,hogy talán picit sűrűbben kell hajat mosni,de ez abszolút nem zavar,lévén,hogy egy picit sem viszket tőle a fejbőröm,egyáltalán nem irritált,ami igencsak nagy szó!
Ha mire elfogy,akkorra sem szokik hozzá a fejbőröm,tuti újravevős lesz!
Akinek ilyen fejviszketős problémája van,szerintem megér egy próbát ez a sampon. :) Bátran ajánlom ! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Ha mire elfogy,akkorra sem szokik hozzá a fejbőröm,tuti újravevős lesz!

SchmitterBettina

2019. január 23.

Imádom, a haj mosás előtti olajával használom együtt, puha illatos a hajam tőle. Biztos újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

kovexti

2018. december 7.

A fejbőr nyugtatására nagyon jó, viszont nem lehet rendesen kimosni a hajból... Összeáll másnapra, csomós lesz, mintha hajat se mostam volna. Egyáltalán nem habzik. Biztosan azért, mert 'mindenmentes'. Egy kis idő után át tudnék állni rá, de annyira nem tetszik. Viszont az illata és a csomagolása nagyon jó, tetszik a kiszerelés is, tuti feltöltöm majd, ha elfogy. Keverve használom egy rendes samponnal, és még az ecseteimet is ezzel mosom, de úgy érzem sosem fogom elhasználni :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 7.

Ingrido

2018. november 23.

Egy hajszálnyival jobb, mint a sárga testvére, kicsit jobban tisztít. Mindemellett ez is botrányosan nulla. Ahhoz képest, hogy hidratáló, még a fejbőrömet is hazavágta. Akkor használom, ha edzés után hajat kell mosnom, és tudom, hogy másnap is megyek edzeni, szóval csak hogy mégse sima vízzel kelljen mosnom a hajam. A csomagolása és a dizájn nekem még mindig nagyon tetszik. Majd töltök bele használható sampont, ha ez elfogy, amire nem kell sokat várni, mert egyáltalán nem gazdaságos. Nem ajánlom senkinek. Ha a sárgára 1-et adtam, akkor ez 2.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

fagas

2018. november 23.

2018. XI. 23.
Sajnos le kell, hogy pontozzam, két (!) nappal a használata után már vállahatatlan a hajam, ez ennyi pénzért botrányos! Nem ajánlom, semmiképp!
2018. VIII. 24.
Teljesen egyetértek az előttem véleményezővel, így nem is szaporítom a szót/betűt. Nagyon szeretem a levendulát, már csak ezért is fájó szívvel adom a 2 csillagot, de csak az isteni illata miatt nem tudom jobbra értékelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 23.

2018. XI. 23.
2018. VIII. 24.

DiamondStoni

2018. november 19.

Az itt olvasott vélemények hatására vettem meg, hááát nem vagyok elájulva. Kb. 3 hete használom, a fejbőrt valóban jól tisztítja, és jól is habzik, de semmi "wow" effekt. Az illata nekem mű levendula, egyáltalán nem hasonlít az igazi levendulaolaj illatára. Tavasz végi, nyári samponnak még lehet hogy jó lesz, de most érzem, hogy valami gazdagabbra van szükségem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

EllaToth

2018. november 16.

Az illata olyan mintha egy levendula földön lennék, egyszerűen imádom. A hajam nagyon puha és könnyű lesz tőle, Ekrem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 16.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak