L'Oreal Paris

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. május 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Samponok

Levendula-, szója-, kókuszolajat tartalmazó sampon érzékeny fejbőrre és száraz hajra.

Nem tartalmaz szilikont, parabént, színezékeket. Vegán.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

paranoidcat

2018. november 12.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, de nekem nagyon nem vált be. Borzasztóan irritálta a fejbőröm, viszketett, és égett hajmosás után. A hajam szép volt, azon nem rontott, de a fejbőröm... Nem kísérleteztem vele többet, továbbadtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Blackxentric

2018. november 5.

Hónapok óta használom és még mindig több mint a fele megvan. Nagyon tetszik a pumpás kiszerelés, három pumpálás elég egy mosásra a derékig érő hajamra. Nem olcsó, de nagy mennyiséget kapunk. Jellemzően hajmosás után viszketni szokott a fejbőröm, de mióta ezt használom ez megszűnt. Az illata is tetszik, de örülök, hogy nem tartós a hajamban. Szóval nekem bejött ez a sampon és tudom ajánlani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

szusziella

2018. november 5.

A kommentek alapján eléggé bizonytalan voltam a termék megvásárlásával kapcsolatban. Nekem a hajam amúgy is mindig kényes téma, nem nagyon szeretem váltogatni a "bevált" termékeket. A lényeg a lényeg, hogy félve, de beadtam a derekam és adtam egy esélyt ennek a termékcsaládnak.És milyen jól tettem.Az amúgy rettenetesen érzékeny fejbőrömet pár használat után helyrevágta, a hajam meg valami iszonyatosan puha tőle, szárítást egyáltalán nem tapasztaltam. Én még annyit tudnék tanácsolni, hogy a sok elnehezítő hajvég ápoló helyett inkább használjatok 100% -os argán olajat kiegészítésképpen. Árérték arányban is kedvezőbb hosszútávon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 5.

Liana88

2018. november 2.

Próbakènt vásároltam kedvezmènnyel. Első alkalommal kissè szárított. Utána 1-2 hètig meglepően jó volt. Könnyen fèsültem balzsam nèlkül, megkedveltem. Sajnos most már ott tartok, hogy extra gyorsan zsírosít.
Illata imádni való.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Illata imádni való.

papramona

2018. október 3.

Kontra: Hajmosás után nagyon gubancos a hajam, száraz a vége, magától letörik nagyobb darabokban, nem lehet kifésülni, balzsammal és kifésülősprayvel is nehezen kezelhető, borzas a fejem, nehezebb tapintású a hajam, összeáll, mintha nem lehetne kimosni belőle a sampont, szappanos érzésű a fejem.
Pro: jó illatú, fénylik tőle a hajam és kevésbé zsíros, nagyon-nagyon száraz tőle a hajam. Mióta ezzel mosom a napi/kétnapi mosásból három naponta lett.
Nem tudom, hogy a sampontól van vagy véletlen egybeesés, de mióta használom 1 hónapja borzasztóan elkezdett hullani a hajam, aggasztó, csomókban jön ki mindegy milyen napszak, ha kiengedve van és nem bántom akkor is marékszám jön ki. :((

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

zoe125

2018. szeptember 12.

Nagyon szeretem ezt a sampont. Imádom az illatát, és az érzékeny fejbőrömet sem irritálja. Nem zsírosodik gyorsabban tőle, és nekem ki sem szárítja a hajam.
Szép fényes és könnyen kezelhető lesz a hajam mosás után, a hajmosás előtti olajjal együtt használom.
G napokon, ha lesz rá kedvezmény mindenképp újraveszem, mert egyébként kicsit drágának tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Aphrozin

2018. szeptember 6.

Először amikor kipróbáltam, úgy éreztem nagyon jót tett a hajammal, dúsabb lett, és talán kicsit kevésbé zsírosodott. (a balzsamával együtt használtam). Mostanra kb 4 hónapja hogy csak ezzel mosok hajat. Az utóbbi hetekben nem akartam elhinni, hogy ettől (bár semmin nem változtattam), de végtelenül kiszáradt a hajam, sprőd lett, és bár kevésbé zsírosodott, de kezelhetetlenül gubancos, és száraz hajvégeim lettek, pedig kentem olajokkal, balzsammal, hajpakolással is. Mostanra hagytam fel a reménnyel, és lecseréltem egy másik samponra, azonnal kezelhető, és finom tapintású hajam lett. Van még belőle bőven, de már nem fogom elhasználni, mert már így is le kell vágni a hajam végét. NOPE Botanicals.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Luri

2018. augusztus 16.

Ugyanazt tapasztaltam ezzel a samponnal mint amit előzőekben olvastam a hozzászólások között, egyszerűen képtelen vagyok kimosni a hajamból, pedig öblítem rendesen, bő vízzel sokáig. Összeáll a hajam és ragad tőle... nagyon sajnálom, mert igazán szerettem volna szeretni, mert hatalmas kiszerelés, sokáig elég lenne és imádom az illatát. Így elhasználom majd úgy, hogy másik samponnal mosom ki... kidobni nincs szívem, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

IndieArabella

2018. augusztus 14.

Imádom. Göndör hajam van, sokkal szárazabb hajszerkezet mint az egyenes. Éppen ezért nagyon sokáig keresgéltem a samponok között, olyat kerestem ami nem tartalmaz szulfátot és szilikont. Amikor ezt piacra dobták sokalltam az árát, de egyszer mégis megvettem, és milyen jól tettem. :) Abszolút nem szárítja a hajam, nagyon jó illata van, nem zsírosodik hamarabb a hajam és nagyon sokáig elég. Kb. 3 hónapja vettem és a flakon felénél SEM tartok (és azt hozzátenném hogy egy hajmosás alkalmával nem keveset használok belőle.) Nekem tuti hogy ez A sampon. :) És bátran ajánlom göndör hajú sorstársaimnak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Szvalex

2018. augusztus 8.

Kiszárította a hajamat, ha nem lenne egy másik hajtőzsírosító samponom, akkor már kuka lenne. Így viszont együtt egész jó kombót alkotnak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak