L'Oreal Paris

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. május 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Samponok

Levendula-, szója-, kókuszolajat tartalmazó sampon érzékeny fejbőrre és száraz hajra.

Nem tartalmaz szilikont, parabént, színezékeket. Vegán.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Innn

2018. július 27.

A kiszerelése nagyon gazdaságos, nagyon régóta megvan és még félig van a flakon.
Örültem, hogy “mindenmentes”, de sajnos az én hajam összeáll tőle, ha nem öblítem kb fél órán keresztül. Viszont az illata fenséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

nixone

2018. július 19.

Jó volt ez a sampon, már ami a hatását illeti. Eleinte zsírosodott a hajam tőle, de a flakon végére/felére ez sokat változott, volt úgy hogy 1-2 napot is ki tudtam tolni vele. Gondolom kelett egy kis idő, míg a hajam hozzászokott a természetesebb anyagokhoz. Ilyen szempontból tényleg nagyon jó volt, a haj is puha és szép lett tőle nagyon. Viszont, olyan irritációt okozott mikor a szemembe került, hogy hihetetlen. Más samponnál sose tapasztaltam ezt és amúgy is mindig vigyázok rá hogy ne kerüljön bele. Nem tudom hogy... de ennek mindig sikerült. Úgy fájt tőle a szemem, hogy nem is tudtam kinyitni teljesen hajmosást követő 15-20 percig, mert csak könnyezett. Ezzel együtt pedig fejgörcsöt okozva, a könnyezést pedig úgy hogy (bocsánat a kifejezésért) taknyom-nyálam egybe volt. Minden mosás alkalmával. Jó sampon hatásilag, de emiatt sajnos nem veszem újra. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Monocikli

2018. július 17.

Nagyon szeretem, isteni levendulás illata van. A balzsamja és a hajmosás előtti olaja is megvan, azokkal is meg vagyok elégedve. Kevés is elég belőle, jól habzik, sokáig elég, ezért szerintem megéri az árát. Tesztelésre kaptam először, de azóta már újra vettem. A barátom psoriasisos fejbőrére is megfelelő, nem irritálja, ő is nagyon szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 17.

zsizi

2018. június 24.

A legjobb sampon eddig, amit használtam az utóbbi két évben. Isteni az illata, külön parfümöt sem kell használni mellé, mert az illata önmagában is annyira átütő - ez mondjuk néha már picit nekem sok is, de még nem irritáló. A legtöbb samponnal 2 napot bír ki a hajam mosás nélkül, utána már vállalhatatlanul nézek ki, de mióta ezt a sampont használom pár hete, 3 nap is belefér, kevésbé zsírosodik a hajam. Nem tudok rá igazán rosszat mondani, egy picit drágának tartom, ezért csak akkor fogom újravenni, ha van rá kedvezmény.

update: két hónap használat után még mindig nem fogyott el, pedig mellette semmi mást nem használok, így nagyon megérte megvenni. Viszont már egy ideje érzem, hogy brutálsan erős parfümös illata van, sokkal intenzívebben érzem, mint előtte. Nekem ez már túl sok, így nem lehet mellette parfümöt sem használni. Az elején, ahogy írtam is, még nem zavart, de amikor már 3 napja ugyanolyan átütő illata van a hajamnak, az valahogy természetellenesen hat. Ezért nem vonok le csillagot, de hosszabb távon semlegesebb illatú termék után kell néznem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

sztich

2018. június 21.

Teljesen jó. Nem viszket tőle a fejbőröm, ami lényeges. Finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Teljesen jó. Nem viszket tőle a fejbőröm, ami lényeges. Finom illata van.

dharma7

2018. június 19.

Utóbbi hónapok legszerencsésebb felfedezése; imádom! Végre egy sampon, ami nem lapítja vagy nehezíti el a hajam 2 nap után, hanem tartást ad neki. Plusz pozitívum a nyugtató levendula illat (tiszta wellness kezelés érzetét nyújtja fejbōrömnek), a pumpás kiszerelés, valamint, hogy alig pár szál hajam jön ki mosàskor amióta ezt használom. A mindenféle samponnal szemben meglehetōsen kritikus barátom is kipróbálta egyszer, s azóta csak ezt hajlandó használni..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

martini11

2018. június 17.

Öt csillagos, de ha mindhárom kelléket megveszem hozzá már jó drága lesz a számla :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

KK95

2018. június 5.

Ahhoz képest, hogy érzékeny fejbőrre ajánlják nagyon viszket tőle a fejbőröm. Hajmosás után két nappal már zsíros és korpás a hajam. Még egy samponnál se tapasztaltam ilyesmit. Az illata kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 5.

racheldawes

2018. június 2.

Praktikus és letisztult kiszerelés, relatíve szép összetevőkből álló beltartalommal. Az illata kellemes gyógynövényes, de nem túl intenzív és tartós. Jól tisztít, illetve az ígéretéhez híven valóban selymes és puha lett tőle a hajam, viszont a hajmosást követő 2. napon már veszített a hidratáltságából és elég száraz összhatást eredményezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

Ladybrown

2018. június 1.

Gyorsan zsírosodó hajam van, mivel sok és vállig ér, a nyár beköszöntével eléggé izzadékony a fejbőröm. Este a levendula illatától igazán relaxáló a hajmosás, reggel pedig nagyon jólesik így indítani a napot. Puhává és szép fényűvé teszi a hajam. Szeretem a takarékos kiszerelését is. Viszont...értem, hogy sokmindenmentes, de így másnap már újra ápolatlannak, zsírosodónak tűnik a hajam, mint más samponnal a 3-4 napon. Nem vagyok benne biztos, hogy a télen nem teszek vele újra próbát, de eddig nem érte meg az kuponos árát sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak