L'Oreal Paris

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. május 22.

Ár:   1990 Ft
Kategória:   Samponok

Levendula-, szója-, kókuszolajat tartalmazó sampon érzékeny fejbőrre és száraz hajra.

Nem tartalmaz szilikont, parabént, színezékeket. Vegán.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Regi84

2018. június 1.

Nekem ez konkrétan nem tisztított rendesen. Kétszer használtam, még soha egy samponnal se tapasztaltam hasonlot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

csellareva

2018. május 31.

Ha nem is mindenmentes, de azért kihagytak belőle jó pár egészségtelen dolgot. Az illatával nekem nincsen gondom, valóban erős, de kb fél óra után már nem is érezhető a hajon. Remélem azér tilyen illatos mert sok benne a levendula-olaj :)
A pumpa nagy segítség, kis mennyiség is elég belőle így nem pazarolja az ember. Nem szárítja ki a hajam/fejbőröm, és nem viszketek tőle !!! Éljen , éljen :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 31.

dalma_stark

2018. május 30.

Nagyon szereti a fejbőröm, mostanában semmi mást nem visel el. :( Az illata is tartós, szerintem újra meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

yvettke777

2018. május 29.

Sokkal többet vártam tőle. Az illata jó, de ennyi. Nem hidratálja a szőke, festett hajam. Ár-érték arányban nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

reginagalambos

2018. május 25.

2 naponta mosom vele a hajamat. Szépen tisztít, a hajvégeimet puhává teszi, ugyanakkor a 2. napon már olyan érzésem van, mintha be lenne fülledve a fejbőröm. Kellemes illata van, a kiszerelésért plusz pont jár. Szívesen elhasználom, de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

aukszflora

2018. május 24.

A tartás nélküli, zsírosodó, lelapuló hajam érzékeny fejbőrrel társul. Nem egy jó párosítás, mert ha gyakran mosom a hajam, akkor viszket a fejbőröm, ha ritkán mosom akkor pedig zsírosodik és lelapul. Mióta ezt a sampont használom, végre nem viszket a fejbőröm, és akár három napot is kibír. A vékony szálú hajamnak is van némi tartása tőle. A balzsamot nem használom, csak a sampont és így is puha tapintású a hajam és szép fényes. Én nagyon örülök ennek a "mindenmentes" samponnak és biztos hogy újra is veszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Kremcica

2018. május 18.

Nagyon szimpatikus hogy ennyire mindenmentes sampon. Pozitívum hogy pumpás, finom levendulás illata van és nekem pl ha elmarad a balzsamozás is hidratál annyit hogy max egy kis hajvégápolóval elegendő. Viszont sok kell belőle, nehezen habzik fel és ha nem is zsírosít pluszban nem is tolja ki a hajmosást. Glamouron féláron megérte, de ha elfogy nem veszem újra nekem nem lett csodasampon. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Manhattanlove

2018. május 17.

nagyon szeretem, úgy néz ki ez lesz "A sampon". az illata valami isten, és napokig megmarad, de ajánlott mellé balzsam vagy pakolás, mert picit szárít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

Violet 1

2018. május 17.

nekem ez jobban bejött mint a Beology. tetszik a pumpás kiszerelés. jó az illat, nem tolakodó. selymesebb lesz tőle a hajam. azt nem mondom, hogy csodát tett, de talán eddig ez a legnormálisabb sampon amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 17.

Nicolett022

2018. május 8.

Glamour napokon vettem meg az egész termékcsaládot féláron, úgyhogy még csk pár hete használom, de a hajam nagyon puha és könnyen kifésülhető lett, ráadásul még az illata is fantasztikus, és nálam simán megmarad 1,5-2 napig is, imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 8.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak