L'Oréal Paris

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mesi13, Módosítva: 2019. június 10.

Kategória:   Hajfestékek

A L'Oreal Paris első fokozatos hajvilágosító spraye. Egy finom spray, amely fokozatosan világosítja a hajat a hosszantartó eredményért. Könnyű, trópusi, napszítta hatás.

• Nagyon könnyen felvihető
  • Nem kell kiöblíteni
  • Ammóniamentes

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Giulia

2019. január 6.

2x vettem már újra; szőkébb lettem tőle látványosan, mégis természetesen. Az illata is kellemes. A 4 csillag azért jár, mert ha úgymond lenő, a szórófejjel lehetetlen a kis területeket újra befújni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Baloghvivi

2018. december 19.

Ezt a termeket a balea szokito spray utan ptobaltam ki, csak ugy magamtol.
Senki sem ajanlotta, es nem is olvastam velemenyt rola.
En ugy velem hogy a baleatol jobb. Kevesbe szarit (nalam semennyire sem), es hamarabb kivilagositja a hajat, es nem lesz seprus, sem szaraz a hajam.
Nem is toredezett, es nem is hulott🤷
En szeretem, mar olyan augusztus ota meg van, meg felenel jarok korulbelul.
Ha elfogy es tovabbi szokitest / vilagositast szeretnek majd, akkor ujraveszem.☺
De meg a jelly-t is kiszeretnem probalni.😇

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 19.

Ezt a termeket a balea szokito spray utan ptobaltam ki, csak ugy magamtol.
Senki sem ajanlotta, es nem is olvastam velemenyt rola.
Nem is toredezett, es nem is hulott🤷
En szeretem, mar olyan augusztus ota meg van, meg felenel jarok korulbelul.
De meg a jelly-t is kiszeretnem probalni.😇

silence

2018. december 19.

Tavasztól őszig használtam, kb. havonta egyszer fújkáltam át vele a hajamat. Nagyon szép, természetes, napszítta szőke tincseket eredményezett, abszolút nem volt festett szőke hatása. Viszont iszonyatosan kiszárította a hajam és elkezdett töredezni is. Ráadásul nekem annyira fullasztóan erős volt a szaga használat során (állandóan a köhögés és a fulldoklás kapott el, miközben fújtam), hogy inkább visszatértem a hajfestésre.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

Dorika06

2018. december 19.

Nyáron próbáltam ki,kb. a flakon negyedét használtam csak el.Az elején pár fújás után azt hittem,hogy nagyon jó,mert tényleg szőkébb lett a hajam,de utána észrevettem,hogy hullik és töredezik. Nagyon sokat szenvedtem utána vele,hogy rendbe hozzam teljesen a hajamat. Megbántam,hogy használtam ezt a terméket,sajnos nekem nem vált be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

peachyglow

2018. október 14.

Nagyon jól leszívta a hajam, ez igaz, bár ha nem használsz hamvasító sampont mellé, akkor csirkeságra lesz egy idő után... A vöröses árnyalatot én is észrevettem, tetszett is. DE! Borzalmasan tönkreteszi a hajat, kiszárítja, nekem el kezdett hullani. 1 év kellett, hogy rendbe hozassam és őszintén csak az olló segített. A fodrász azt mondta, hogy ha csak egyetlen egyszer is ráfújod a hajadra, onnantól minden hajmosáskor tovább fogja leszívni ha hő éri és sampon, minden pigmentet megeszik a hajadból. Én nem használtam el egy egész flakonnal, derékig ért akkor a hajam. 5-ször vágattam le az elmúlt egy évben, az elsőnél több mint 20 cm-től kellett megszabadulnom. Mostanra lett újra egészséges a hajam és most már nem is hullik. Örülök, ha másoknak bevált, de tényleg nagyon vigyázzatok, összességében szerintem bízza mindenki fodrászra ha hajszínt akar változtatni, mert az otthoni boszorkánykonyházás nagyon csúnya véget érhet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Csingiling0415

2018. szeptember 8.

Festett szőkés hajon sajnos nem látható az eredmény, saját hibámból adódóan figyelmen kívül hagytam a leírást, hogy természetes hajszínre alkalmazzuk. Csak pár tincsnek szerettem volna egy kicsit világosabb csillogást kölcsönözni, de ezek szerint már ígyis elég világosak voltak azok a tincsek :P Maga az elgondolás hogy spray formátumban szőkíthetünk, az szuper , mindemellett nagyon gyors megoldás a mindennapokra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

breku

2018. augusztus 14.

Tényleg szépen világosítja az én közép barna hajamat is, inkább vöröses lett a vége, de nekem tetszik :) valóban szárítja a hajat, de egy Baleas hajolajjal ez pikkpakk orvosolható. Illetve tényleg büdös maga a termék, így én mindig hajmosás előtt szoktam befújni, hogy ne érezzem napokig. Ezért a két dologért vonok le egy csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

fdorottya

2018. augusztus 14.

A hajam végét nyáron amúgy is kiszívja a nap és nagyon szép szőke lesz. Na most én ezt a hatást szerettem volna felerősíteni. Rá esett a választásom. Nagyon könnyű használni. Szuper szöszi tincseket csináltam magamnak. Kicsit kiszárította a hajamat, de ezt leszámítva nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

pattelin

2018. augusztus 10.

Festett mogyoró barna a hajam. Akartam egy-egy tincset világosítani a nyárra, ezért vettem meg. Így nyáron elfújkálom, de félek, hogy nagyon kiszárítja a hajam (ami most viszonylag egészséges) és ezért nem merek túl nagy mennyiséget fújni. Valóban büdi, mint minden szőkítő. De hozza, amit ígér, megfelelt az elvárásaimnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Lauramakeup

2018. július 19.

En toredelmesen bevallom, festett fekete hajamon hasznalom mar fel eve. Januartol abszolut nem festem a hajam, eredeti szine: kozepbarna. Szepen no lefele, a vegere hasznalom a termeket. Kb felig van, de mar szep, sotet barna szint ertem el vele.
Szarit, de nekem meg mindig jobban megeri, mint a szokites, vagy az, hogy kulonfele festekek foltosra fogjanak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Sodium Salicylate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A szalicilsav só formája, melyet általában fakéregből (jellemzően fűzből) nyernek. Gyógyszerekben használják fájdalomcsillapítóként, valamint nem szteroidos gyulladáscsökkentőként. A kozmetikai termékekben elsősorban tartósítószerként van jelen. Az összetevő ezen kívül segíthet a haj tisztán tartásában és a fejbőr egészségének megőrzésében, mivel gyulladáscsökkentő és irritációgátló tulajdonsága révén segít megnyugtatni a fejbőrt. E szerint a kutatás szerint az összetevő jelentős öregedésgátló hatással bír és remek alternatíva lehet azok számára, akiket irritál a szalicilsav.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.