L'Oréal Paris

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mesi13, Módosítva: 2019. június 10.

Kategória:   Hajfestékek

A L'Oreal Paris első fokozatos hajvilágosító spraye. Egy finom spray, amely fokozatosan világosítja a hajat a hosszantartó eredményért. Könnyű, trópusi, napszítta hatás.

• Nagyon könnyen felvihető
  • Nem kell kiöblíteni
  • Ammóniamentes

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

eeew

2018. július 18.

Egész jó termék! A sötétbarna hajam néhány alkalom után látványosan kivilágosodott. Csak a hajvégekre használom, illetve néhány tincset fújtam be vele. Természetes "napszítta" hatása lett. Kissé szárítja a hajamat, ezért csak nyáron használom, és ilyenkor extrán ápolom a hajvégeket. Az illata viszont borzalmas...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Kabra

2018. július 8.

A használattal kapcsolatos tapasztalataim:
- Három hónapja vettem meg és utána szépen mindig hajmosás előtti nap befújtam a hajam, megszárítottam. 3 naponta mosok hajat, szóval egy héten kb kétszer fújtam így. Pár hétbe beletelt, míg elértem azt a természetes világosodást, amit szerettem volna. Utána hamvasító sampont használtam, mert kicsit vöröses szőkés lettem, de a hamvasító segített és imádtam a végeredményt.
DE!
- Most elővettem megint. Megint befújtam a hajam, szépen megszárítottam. Éreztem, hogy kb még egy adagnyi termék lehet benne, hát gondoltam miért ne ... amint megszáradtam, megint befújtam a hajam, majd újra megszárítottam. És utána 3 napig reggel és este is meghajszárítóztam pár percig csak úgy szárazon a hajam. És szinte hajszárítózásról hajszárítózásra világosodott a hajam!!! Szóval a korábbi tapasztalataim után sikerült, lényegesen kevesebb termékkel és idő alatt elérnem a kívánt természetes szőkeségemet. Megint használtam hamvasítót utána és kész! Imádom így a színét!

Nem tudom ki, hogy használta eddig, én a kommentek alapján úgy láttam, hogy az emberek nagy része az első felhasználási módot próbálta, de gondoltam megosztom veletek ezt a kis felfedezésem. :)

További tapasztalat: Igen, eléggé szárít a termék, de én így pont a frissítő hajvágás előttre próbálom időzíteni a használatot, illetve mindig használok hajvégápoló olajat. A szárítás miatt csak 4 pontot adok, de ezt leszámítva nagyon elégedett vagyok ezzel a cuccal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

A használattal kapcsolatos tapasztalataim:
DE!

cinimakeup

2018. július 5.

Mindig ki akartam próbálni az ombre hajat, de természetes hatást szerettem volna. Nyáron mindig kivilágosodik a hajam, főleg a vége, így csak egy kis rásegítés kellett neki. Ez a hajkivilágosító természetes hatást kelt és fokozatosan világosítja a hajat. Az igaz, hogy szerintem minden hajszínnél más a hatása, eltérő a végeredmény. Nekem is kicsit szárítja a hajamat, úgyhogy többet kell hajápolókat használni mellette. A szaga elég kellemetlen, ezért én csak heti kétszer fújom be a hajam. Végeredményben elégedett vagyok a termékkel, megkaptam a várt hatást :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

schnau.adelle

2018. július 5.

Először s Sunkiss Jelly-t használtam, utána vettem meg ezt. Mind a kettő termék szörnyen roncsolja a hajat. 3-4 használat után már látszódik. Nekem sötétbarna hajam van, kb 3 dobozzal ráraktam mire látványos volt. Vörösre szedte le a hajam, ami nem túl szép.
Teljesen kiszáradt a hajam, nagyon csúnya látvány volt. Próbáltam helyre hozni,de csak az olló segített.
Összességében aki ombre, vagy balayage hajat szeretne, NE próbálkozzon otthoni módszerekkel, mert csak elrontja a hajat. Inkább menjetek el fodrászhoz, mert árban is kb. ugyanannyi és tuti nem lesz seprű hatása a hajadnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

BeautyFeelsLikeHavingWings

2018. június 26.

Jól leszívja a hajat, de kiszárítja és letöri. A száradás ellen lehet hajpakolást tenni, de úgyis töredezett lesz tőle a haj. Ha nem ombréban toljátok, ronda lenövést okoz, amit aztán helyre kell hozatni fodrásszal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

Stellacska6969

2018. június 19.

Az tény hogy száritja a hajvéget, ezért én minden használat után fújok rá L’Oréal elseve olajos sprayt, és utána visszakapom a hajam puhaságát. 2. Használat után már látszott az eredmény. Nagyon szép szőke színt varázsolt a hajamnak, na meg szép lett az átmenet is. Az illata nem a legjobb, inkább festék mint trópusi.. de maga a készítmény szerintem egész jó! 😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

pacsirszkyh

2018. május 26.

Nagyon természetes hatása van, az egyedüli negatív észrevetelem a termékkel kapcsolatban, hogy ha véletlenül érintkezik a fejbőrömmel akár a hajkefe által, kicsit irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Virinyo

2018. május 15.

Természetes végeredmény, könnyű használat. Egy kicsit nekem is szárította a hajvégeimet, de ez szerintem minden hasonló készítménynél várható.
Nagyon elégedett vagyok a végeredménnyel. Sötétbarna hajam van és egy szép átmenetet szerettem volna bele, ami sikerült.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

Leander

2018. április 19.

Hozza, amit ígér: fokozatosan világosodó haj, napszítta hatás, könnyű használat. Kissé vöröses nálam a végeredmény, de nem annyira, mint ugyanennek a gél állagú verziójánál. A hajat szárítja, de ez valamennyi szőkítő termékről elmondható - mindenképpen szükséges mellé némi plusz ápolás, hidratálás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

Eszty95

2018. február 15.

Szépen szőkít, bár valóban szárít, de ez szinte alap ha szőkítésről van szó sajnos. Pár tincset az arcom körül szépen kivilágisított már 2 használat után. Az illata nem valami jó bár nem is ez volt az elsődleges célja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Sodium Salicylate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A szalicilsav só formája, melyet általában fakéregből (jellemzően fűzből) nyernek. Gyógyszerekben használják fájdalomcsillapítóként, valamint nem szteroidos gyulladáscsökkentőként. A kozmetikai termékekben elsősorban tartósítószerként van jelen. Az összetevő ezen kívül segíthet a haj tisztán tartásában és a fejbőr egészségének megőrzésében, mivel gyulladáscsökkentő és irritációgátló tulajdonsága révén segít megnyugtatni a fejbőrt. E szerint a kutatás szerint az összetevő jelentős öregedésgátló hatással bír és remek alternatíva lehet azok számára, akiket irritál a szalicilsav.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.