L'Oréal Paris

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mesi13, Módosítva: 2019. június 10.

Kategória:   Hajfestékek

A L'Oreal Paris első fokozatos hajvilágosító spraye. Egy finom spray, amely fokozatosan világosítja a hajat a hosszantartó eredményért. Könnyű, trópusi, napszítta hatás.

• Nagyon könnyen felvihető
  • Nem kell kiöblíteni
  • Ammóniamentes

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Rainbow97

2017. június 24.

Már majdnem elhasználtam egyet belőle. Nekem használt,szőkésebb lett tőle a hajam,de zsírosította és ősszetapasztotta a hajamat nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

edi01

2017. június 19.

Tökéletes számomra. A festeknel sokkal kíméletesebb mégis tartos. Ami a legjobb benne,hogy nagyon szep fokozatosan világosit. Fodrasz nelkül ,otthon szerettem volna elvegezni a hajkivilagositast de feltem hogy hatalmas kulönbség lesz a hajtő és hajvég között és nem tudok majd egy természetes átmenetet kepezni. Ez nagyon jó. Az adott hajszínen mindig vilagosít kicsit!Tökeletes😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 19.

boglarcara

2017. június 10.

Középbarna árnyalatú hajam van, pár napja használom és már volt olyan ismerősöm aki észrevett változást a hajamon :D nemcsak tincsekre vagy a hajvégekre fújtam, hanem az egészre, ezért minimális változás mellett már majdnem üres a flakon. Azt teszi amit ígér, semmi drasztikus, de jó otthoni alternatíva lehet melíroztatás helyett a fodrásznál. Jó kis termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 10.

Destinyh

2017. június 5.

Elégedett vagyok vele, pont olyan hatást értem el, amilyet szerettem volna.:D Igaz, hogy az van ráírva hogy festett hajra nem lehet, de én ettől függetlenül is kipróbáltam lesz ami lesz alapon.:D Nem bántam meg, a hajam barna színű, de vége vöröses barnás, és arra vittem fel, szép karamellás árnyalat lett, tényleg nap szítta hatást keltő. Picit szárít, de egy hajpakolás megoldotta. Az illata számomra eléggé furcsa, néha nagyon erős szúrós, de meglehet szokni.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

Arrowette

2017. május 29.

A szagát nagyon utálom, túl tömény émelyítő.. Szépen szőkít viszont számomra a hatás nem volt olyan intenzív mint a sunkiss jelly-vel.
Biztosan elfogom használni, de még egyszer nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Biztosan elfogom használni, de még egyszer nem venném újra.

reakovats

2017. május 13.

Sötétbarna (vastag szálú) hajjal rendelkezők inkább ne is próbálkozzanak vele, ha egy sárga zsírkrétát végighúztok a hajatokon, többet értek el, mint ezzel a cuccal. Hatszor gyürkőztem neki egyetlen tincs felének (fújás+szárítás), de azon kívül, hogy gyönyörűszépen kiszárította, konkrétan nem csinált SEMMIT! Úgy tűnik, a hajam pont annyira makacs, mint amennyire én vagyok. Szerintem túl fogok adni ezen a spray-n.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

dudikopf0524

2017. május 5.

Elég szkeptikus voltam, miután megnéztem egy csomó blogger videóját, beszámolóját. Nekem természetes sötét vörös hajam van és a múltkor a fodrászom a levágott tincseimmel próbálta ki az új szőkítőjét és alig ért el változást. A spray kiszerelés nekem nem túl praktikus, elég ügyetlen vagyok, szinte mindenhová sikerült fújnom belőle a fürdőszobában. Engem nem zavart az erős illata. Szárítás után pedig láss csodát, tényleg szemmel láthatóan kivilágosította a tincseimet. Nem lettem blondie természetesen, de árnyalatokkal világosabb tincseket kaptam. A hajam elé száraz lett tőle, de ezt egy kis hajolaj azonnal orvosolta. Összességében én nagyok meg vagyok vele elégedve, biztos hogy használni fogom még!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 5.

adri03

2017. április 19.

Nekem sötét barna hajam van ezért féltem egy kicsit tőle,hogy semmit nem fog hatni.Egy kicsit igazam is lett ,mert az egész tubust fel kellet használnom ,hogy a hajam vége 1-2 árnyalattal világosabb legyen. A termék használt,de nem annyira mint ahogy számítottam rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 19.

gabcsyyii

2017. április 18.

Szépen kivilágosítja a hajat, sajnos a szaga miatt nem adom meg a maximális csillagot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

agnes0makeupfan

2017. április 15.

Bár sötét és/vagy festett hajra nem ajánlott, az én sötétbarna, vöröses hajamat is nagyon szépen világosította. Szárítás után nekem kicsit ragacsos érzést kelt, ezért utána Elseve Express Repair Double Elixir fújható ápolót használok, majd hagyom magától megszáradni. Sokan írták a rossz illatot, én személy szerint nagyon szeretem, ráadásul mindig azt juttatja az eszembe, mikor a tengerparton fújkáltam nyáron :))

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: Sodium Salicylate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A szalicilsav só formája, melyet általában fakéregből (jellemzően fűzből) nyernek. Gyógyszerekben használják fájdalomcsillapítóként, valamint nem szteroidos gyulladáscsökkentőként. A kozmetikai termékekben elsősorban tartósítószerként van jelen. Az összetevő ezen kívül segíthet a haj tisztán tartásában és a fejbőr egészségének megőrzésében, mivel gyulladáscsökkentő és irritációgátló tulajdonsága révén segít megnyugtatni a fejbőrt. E szerint a kutatás szerint az összetevő jelentős öregedésgátló hatással bír és remek alternatíva lehet azok számára, akiket irritál a szalicilsav.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.