L'Oreal Paris

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2018. március 2.

Kategória:   Hajfestékek

"Készítsd el az egyéni Bayalage melírodat. A speciális fésűnek köszönhetően egyszerűen érheted el a természetes átmenetet. Minden hajszínre."

janka.s

2017. április 23.

Gondoltam egy merészet és megvettem. Leszögezem, a hajam már eleve ombre, sötétszőke alapszín-világosabbszőke aljjal. Viszont ez is elkezd egy idő után lenőni, kicsit kopni, meg elszíneződni, nekem pedig a legkevésbé sem volt kedvem 20ezret otthagyni valamelyik szuperfancy fodrászatban, színfrissítésre. Ez a fésűke nagyon vicces, de amúgy egész jól használható. A használati utasítás elég primitív, állításuk szerint, elég ha csak random belehúzkálod fentről lefelé a festékkel megkent fésűkét a hajadba. :D Na, hát azért én 4 nagy részre szedtem a hajam és úgy estem neki, hogy előtte teljesen kifésültem. Amúgy szerintem csomókban akadt volna meg ez a kis mihaszna, egy helyre kenve az összes festéket. Kb. 30-35percig hagytam fenn, és nem lett rossz a végeredmény. A sötétszőke hajat szépen szívta ki, nem csibesárgán, az alul amúgy is festett részt, pedig szépen világosította (a maradék festéket kinyomtam a kesztyűs kezembe és beledörzsöltem a hajam végébe kb. 5 percre). Ápoló balzsamot nem adnak hozzá, csak egy kimosó sampont, ami után kell azért bőven balzsam. Kicsit kiszárította azért a hajvégeimet, de nem vészesen. Nem tudom, hogy egy teljesen "szűz" hajon, hogy szuperál (illetve sötétebb árnyalatokon) de az én célomnak megfelelt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.