L'Oreal Paris

Ár:   785 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2014. január 21.

Kategória:   Samponok

A L'Oréal Paris bőrápolási kutatások által inspirált korpásodás elleni családja a fejbőr ápolására! A korpa akkor jelenik meg, amikor felborul a fejbőr egyensúlya. A korpa hatékony leküzdéséhez a látható korpára kell hatni miközben a fejbőrt is ápoljuk, segítve természetes egyensúlya visszaállítását.

Vikucka

2014. november 18.

Felvaltva hasznalom a bio samponnal. A korpat nem tunteti el 1oo%-osan, de nem is annyira gaz. Az a baj, ha hajammal, hogy barmilyen sampont hasznalok, ha hozzaszokik a fejborom, akkor a korpa kamatostul jon vissza. A hajam tok selymes lesz utana. Szoval nekem 4 pontot meger :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 18.

lucimuci77

2014. május 19.

Nem jó :( a korpa ugyanúgy megmaradt,a hajam pedig zsíros lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. május 19.

Nem jó :( a korpa ugyanúgy megmaradt,a hajam pedig zsíros lett.

danna113

2014. május 9.

Régebben haszáltam, majd a multkor megint elővettem, de megfogadtam h soha többet. Ugyanis a drága ilyen meghatározhatatlan zsíros hatású területeket hagy a hagy a hajamban, mintha már másfél hetr nem mostam volna hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 9.

Lisana

2014. január 13.

Nem vészesen korpás a hajam, de sajnos a régi samponom elkezdett korpásítani, így le kellett cserélnem. Ezt választottam, és nekem nagyon szépen bevált. Korpamentes, és nem zsíros haj. De a szárítást talán túlzásba is viszi kicsit. A fejbőrömön nem érzem, de a hajam régebben puha volt. Balzsam használata tényleg ajánlott még mellé, ha tökéleteset akarsz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 13.

kawa.kriszta

2014. január 10.

Nekem annyira zsírosítja a hajam, hogy egy napot sem bír ki. Kora estére már lapos és össze van állva. Így a korpa eltüntető hatásáról nem tudok nyilatkozni, mert naponta kétszer képtelenség hajat mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 10.

jégvirág

2013. október 13.

Sokszor volt itthon ilyen sampon, de inkább megszokásból, nem azért, mert annyira szuper lett volna. Tetszett a termékben, hogy egyben sampon és balzsam is, de igazából balzsamnak semmit sem ért. Semmilyen jótékony hatása nem volt a hajra, még csak nem is puhította, a kifésülés is nehezen ment, tehát utána inkább mindig használtam igazi balzsamot is. A korpát sem tüntette el, de legalább nem rontott a helyzeten.
Egyébként nem csak azért kezdtem el használni ezt a terméket, mert 2 az 1-ben, hanem mert anno az Elseve-nek volt egy hasonló samponja, mint ez, a flakon talán sötétebb kék volt és rózsaszín helyett narancssárga minták voltak rajta, no az a sampon egy nagyon jó sampon volt, tényleg eltüntette a korpát és olcsóbb is volt ennél, csak már jó ideje nem gyártják. Ez a sampon a réginek a nyomába sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 13.

SanTessa

2013. augusztus 10.

Finom az illata és a hajam is jó állagú tőle, de a korpás fejbőrön nem segít. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

Lillcsike

2013. július 13.

Finom illatú, a hajam sem ragadt össze tőle, könnyen kezelhető volt hajmosás után. A korpásodáson csak részben segített.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

godori

2013. július 11.

Szépen tisztít de a korpát nem szünteti meg vagy csökkenti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

Szépen tisztít de a korpát nem szünteti meg vagy csökkenti.

florence98

2013. április 8.

Én egyszer elhasználtam,de nem venném újra.A hajam szárazságán semmit sem segített,a korpát talán egy kicsit csökkentette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 8.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak