L'Oreal Paris

Ár:   785 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2014. január 21.

Kategória:   Samponok

A L'Oréal Paris bőrápolási kutatások által inspirált korpásodás elleni családja a fejbőr ápolására! A korpa akkor jelenik meg, amikor felborul a fejbőr egyensúlya. A korpa hatékony leküzdéséhez a látható korpára kell hatni miközben a fejbőrt is ápoljuk, segítve természetes egyensúlya visszaállítását.

tkaukal

2012. december 7.

Régóta vadászok egy jó samponra, ami segít a korpás és zsíros fejbőrömnek. Tovább kell keresnem, ez a sampon felejtős, nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 7.

Trixi

2012. december 3.

Sajnos ez is lekapja a színpigmenteket a festett hajról, és a 2in1 ellenére kiszárítja a hajat. Hajmosás után még balzsamozni kellett, egyébként pedig vannak jobb korpaölők.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 3.

ponydogcat

2012. december 2.

Egy flakon elfogyott, de a korpát nem csökkentette látványosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 2.

Egy flakon elfogyott, de a korpát nem csökkentette látványosan.

Lilia

2012. július 25.

Számomra ez az egyik legjobban bevált sampon, bár az én hajam inkább zsírosodásra hajlamos. Azt nem tudom, a korpán segít-e, de nekem sokkal jobban bevált, mint a zsírosodás elleniek. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 25.

kova

2012. június 27.

Azért szeretem ezt a sampont, mert hatékony, nem nehezíti el a hajat, nagyon finom illata van, és jó sűrű. A hajam szép lett tőle, szerintem még sokszor újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 27.

orsii21

2012. május 17.

Nekem nagyon bevált korpásodás ellen.Már sok mindent kipróbáltam és eddig ez vált be legjobban! Szinte teljesen eltüntette a korpát pár használat után. Ráadásul nem is drága :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak