L'Oreal Paris

Ár:   €3.99   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: csaktom, az összetevőket feltöltötte: redi96, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Ár:   €3.99
Kategória:   Hajápolók

Argininnel és tápláló Shine-Care szérummal gazdagított, nem leöblítendő expressz balzsam a dupla hatásért:

• Táplálja, erősíti a hajat
  • Könnyű kifésülés, védelem a haj szárítása alatt

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Kinleyni

2018. augusztus 3.

Egy flakonnal használtam el. Előtte ugyanebből a kategóriából használtam Gliss Kurt, Pantene-t.
Nem rossz, de nem is jó. Nem olyan hatékony kifésüléskor, mint a GK, és nem lesz tőle olyan selymes és puha a hajam, mint a P-től, viszont táplál és fantasztikus illata van.
Vékony szálú hajam kissé zsírosítja.
A pumpa megoldása sem tökéletes, egy pontra koncentráltan és sokat fúj, ezáltal gyorsabban is fogy.

Upd.: Visszatértem a GK-hoz, ez nagyon zsírosított, összetapasztott. Hajvég ápolónak azonban tökéletesen megfelel...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Vékony szálú hajam kissé zsírosítja.

lexx

2018. május 22.

Sajnos egyenlőre nem hozza a várt hatást, majdnem mindegyik negatív kommenttel egyetértek. Tulajdonképpen olyan semmilyen. Illata jó, de más pozitívumot sajnos nem tudok mondani annak ellenére hogy több mint 2 hete használom kitartóan. Se jobb kifésülhetőséget, se puhább hajkoronát nem tapasztaltam. Az előttem hozzászóló Kinleyni, pontosan összefoglalja a véleményemet, a Gliss Kur-os hasonlattal teljesen egyetértek.
Nem hinném hogy újra megveszem, ha csak nem valami csoda történne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Nem hinném hogy újra megveszem, ha csak nem valami csoda történne.

Ardanky

2018. február 26.

Amit igért azt hozta,kifesulés elött,v hajmosás után kicsit befujkáltam. És szép selymessé varázsolta a hajam. Táplál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

nius

2017. november 20.

A világ legsemmilyenebb hajbiz-baz-fufuja. Az illata kellemes, de ezen kívül, mintha parfümös vízzel fufuznám a hajam. Egy ezresért vettem, de forintot sem ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

Vikcsy

2017. május 5.

Megvettem, mert venni akartam valami jó kis terméket a hajamra. Sajnos, csalódnom kellett, semmi változást nem éreztem a hajamon. :( Alig várom elfogyjon, ilyet biztos nem fogok többször venni. 2 csillagot csak a külseje miatt adtam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 5.

MissNothing

2017. február 3.

jó illata van. Ha vizes hajra használom, szárítás előtt, valóban segít kifésülni a gubancokat, viszont ha picit szárad a hajam vele( mielőtt kifésülném) eléggé kócossá válik. Elején nem éreztem nagy hasznát, most így hogy már a vége fele járok, úgy látom, hogy van valami hatása, a hajvégeim mintha egészségesebbnek tünnének. lehet még adok egy esélyt, veszek még. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Kingus23

2016. december 5.

Szupi illat könnyű kifésűlhetőség :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Szupi illat könnyű kifésűlhetőség :)

Chanelbabe

2016. szeptember 4.

Konkrétan mintha csak vizzel fújnám be a hajam...semmilyen hatása sincs! nagyon nem ajánlom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

Hidratálók: Dimethiconol

Színezék. Lilás piros.