L'Oreal Paris

Ár:   821 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: asszembocicsoki, Módosítva: 2015. március 11.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Ideális összetételével a hajerősítő samponból az Arginin ott rakódik le a hajra, ahol a hajnak a leginkább szüksége van rá, és mindez már egy használat után. Összetétel az Arginin mellett protein származékkal és Ceramid R-rel van gazdagítva.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Nusee

2012. június 12.

Puha a hajam tőle még balzsam se kell hozzá, szóval nekem bevált :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

Puha a hajam tőle még balzsam se kell hozzá, szóval nekem bevált :)

dittus91

2012. június 11.

Az illatán kívül semmit nem ér:( Brutális amit a hajammal művelt. 5 naponta szoktam hajat mosni, ADDIG amíg el nem kezdtem ezt a "csodát" használni. Lecsökkent kettőre. Forma, tartás: nulla. Iszonyatosan zsírosít és nem hogy kevésbé, még jobban hullott tőle a hajam. Nekem is leszedte róla a festéket, szóval kuka. Ekkorát még nem csalódtam Elseve termékben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

Martili

2012. május 23.

Nagyon szép puha lett tőle a hajam és engem jól tisztít. Finom az illata, olyan gyümölcsös. Talán picit kevésbé hullik a hajam, de eddig nem számottevő. Mondjuk nem használom túl régóta. Szerintem a samponokra nagyon igaz az, ami a krémekre is, hogy elképesztően egyén függő, hogy kinek mi a jó. De még a hasonló genetika sem biztos, hogy mérvadó. Anyukámnak, nővéremnek és nekem egészen más márkájú samponok jöttek be. Nekem az Elseve általában elég jó, a Fructistól hamarabb zsírosodik, de még az is használható. Viszont a Glis Kur és a Schauma, Balea meglehetősen rossz. Így szerintem akiknek eddig bejöttek az Elseve hajsamponok úgy általában, azok ezzel sem lőnek mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 23.

vuk

2012. május 21.

Remek illata van, nem zsírosít, rendesen tisztít. Egy kis jóindulattal csökkent a töredezettség, de azért nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 21.

rosa.love

2012. május 12.

Akinek megállt tőle a hajhullása, az baromi jó, de apró betűkkel megcsillagozva oda van írva h a töredezés miatti hajhullásra való, ergo a töredezést állítja meg (mint azt a többi 3millió 500ezer samponnál is ígérik). Amúgy nem rossz, nekem jó állapotú a hajam, és nem rontott rajta, megtisztította, mint azt egy sampontól elvárja az ember, aztán ennyi. Ha zsíros vagy korpás a hajad, nem a sampon okozza, és nem egy sampon fogja megszüntetni sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 12.

Candush

2012. május 8.

Én Head&Shoulderst használok első sorban, mert az távolítja el megfelelően a korpát. De nagyon megviselt volt a hajam így kipróbáltam ezt. A H&S után megmostam ezzel is és azonnal éreztem, hogy puhább a hajam, valamint könnyebben ki tudtam fésülni a hajam. Igazi jó hatást a balzsammal együtt értem el, látványosan szebb lett a hajam, fényes és egészséges lett. Sokan megjegyezték, hogy milyen szép a hajam - azt is megkérdezték, hogy be lett-e festve?
Összességében ez az első olyan sampon+balzsam kombó ami tökéletesen bevált. És az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 8.

Garu

2012. május 7.

Jelenleg az egyik legjobb sampon a piacon. Sokat kipróbáltam már, de a legtöbbtől már másnap zsíros lett a hajam. illata isteni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.

Etti

2012. április 22.

Jóindulatú 4-et adok rá, csak mert valóban erősebbnek érzem a hajam, és mert akinek olyan típusú a haja, amire ezt a sampont kitalálták annak biztos nagyon beválik. Akinek nem teljesen száraz sprőd a haja nem javaslom. 2. napon már fényes és nehéz tőle az amúgy is vékony szálú hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

GhostGirl

2012. április 21.

Én kb. egy hete kezdtem el használni,de borzalmas :( Hajmosás után két nappal már zsíros volt a hajam,lelapult,és korpás is lett tőle a fejbőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

Sziszka07

2012. április 16.

A balzsamot vettem meg először, azt kb. 1 hónapja használom, a sampont nemrég vettem, de csak jót tudok írni róla. Nagyon selymes tőle a hajam, nem zsírosodik. Az illata nagyon jó. Nekem érezhetően kevesebb hajam hullik. Már szárításnál is kevesebb, és a lakásban sincs már annyi haj. Én biztosan csak ezt fogom venni.CSillagos 5.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 16.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).