L'Oreal Paris

Ár:   821 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: asszembocicsoki, Módosítva: 2015. március 11.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Ideális összetételével a hajerősítő samponból az Arginin ott rakódik le a hajra, ahol a hajnak a leginkább szüksége van rá, és mindez már egy használat után. Összetétel az Arginin mellett protein származékkal és Ceramid R-rel van gazdagítva.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Blueberry

2012. április 4.

Két hete használom a balzsammal együtt és az egyik legjobb termékcsalád a drogériások közül. Nekem nem zsírosítja jobban a hajam, eszméletlen puha, csillogó lesz tőle. Hál'Isten már nem hullik a hajam, így arról nem tudok beszámolni, hogy arra jó-e, viszont jó lenne megerősíteni és ezáltal megnöveszteni jó hosszúra. Majd még írok, hogy a továbbiakban is jó barátok maradtunk-e. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 4.

szabomiri

2012. április 3.

nekem nagyon nem vált be,másnap a hajam szörnyen nézett ki,nagyon zsírosította..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 3.

yasmine1122

2012. március 29.

Balzsammal együtt használom és nagyon jó puha, fényes lett az amúgy nagyon száraz hajam! Ez az első drogériás cucc ami használ a hajamnak. Egyelőre a hajam még mindig hullik, de nem is vártam, hogy egy sampon megszünteti. :) Nekem szőkére festett hajam van, de nem vettem észre, hogy leszedné a festéket...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 29.

rosa.love

2012. március 28.

Na, ez szuper..az első sampon amit nem vettem meg, mert elhatároztam h nem dőlök be többé a reklámoknak...erre tessék mindneki jókat ír róla..mostmár kipróbálom:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 28.

didus

2012. március 25.

Kedves mini_fashionista!

Én is olvastam, hogy leszedi a hajfestéket de szerintem ez egy óriási baromság. Az én hajam is festett, de nem kopott, sőt sokkal fényesebb puhább, és tényleg kevesebb hajam hullik ki. El nem tudom képzelni mit csinált vele az a csaj, ha tényleg leszedte a festéket a hajáról :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 25.

Kedves mini_fashionista!

Bibi

2012. március 12.

Ma vettem, nagyon finom illata van, remélem a hatása is jó lesz:).
Update: Nagyon selymes és túlságosan puha lett tőle a hajam. Nem leszünk jóbarátok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 12.

Ma vettem, nagyon finom illata van, remélem a hatása is jó lesz:).

maaya83

2012. március 7.

Tényleg jó!És hamar megmutatkozik a hatása!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 7.

Tényleg jó!És hamar megmutatkozik a hatása!

sweetnika77

2012. január 21.

Nem rossz,tiszta lesz a hajam tőle egy kicsit kevesebb hajam hullik ki mikor ezt használom,jó az illata,de ennyi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 21.

asszembocicsoki

2012. január 16.

Esküszöm, az első sampon ami tényleg hozta a várt eredményt! Nagyon töredezett, hulló, száraz hajam van. A balzsammal együtt használtam, és se pakolásra, se hajon hagyható ápolóra nem volt szükség!
A töredezést és hullást gátló hatásáról egyelőre nem tudok mondani semmit, még csak egyszer használtam.
Ajánlom mindenkinek!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 16.

Ajánlom mindenkinek!:)

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).