L'Oreal Paris

Ár:   821 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: asszembocicsoki, Módosítva: 2015. március 11.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Ideális összetételével a hajerősítő samponból az Arginin ott rakódik le a hajra, ahol a hajnak a leginkább szüksége van rá, és mindez már egy használat után. Összetétel az Arginin mellett protein származékkal és Ceramid R-rel van gazdagítva.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

grund

2019. október 16.

Lapos, szánalmas, frissen mosva is zsírosnak ható hajat eredményez. A sampont és a hozzá tartozó balzsamot együtt használtam, de minek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

lorafair22

2019. május 28.

Sajnos nagyon nem vàlt be nekem..:( màr hajmosàst követô napon ùgy viszket tôle az egèsz fejbôröm ès vizes àllaga van, rájöttem hogy a krèmàllagù samponokat jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Nanny0702

2019. március 28.

20 éve hűséges Elseve használó vagyok.
Ez az aktuális kedvenc.
Szeretem a krémes állagát. Sokáig elég, balzsam sem kell.
Fényes es friss lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

20 éve hűséges Elseve használó vagyok.
Ez az aktuális kedvenc.
Szeretem a krémes állagát. Sokáig elég, balzsam sem kell.
Fényes es friss lesz tőle a hajam.

Rekaa24

2018. december 29.

Nem igazán segített a készítmény, de szerettem az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Nem igazán segített a készítmény, de szerettem az illatát.

Rozsaszinponilo

2018. december 3.

Kicsit igazságtalannak érzem, hogy lehúzom: Nagyon rossz sampon. Alapvetően vékonyszálú, könnyen zsírosodó hajcsim van, 3 naponta mosós. Ennek a samponnak viszont sikerült elérnie, hogy hajmosás utáni nap már copfa kelljen összefogni a hajamat, annyira bezsírosodik tőle. Egy hajápolási termék nem okozott még ilyet.

Lehet, hogy száraz hajúaknak tökéletesen beválik, de a magamfajta laposhajúaknak inkább kerülendő.

Kidobni nem fogom, sminkecseteo tisztítására tökéletes lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Kidobni nem fogom, sminkecseteo tisztítására tökéletes lesz.

asztromélia

2018. november 24.

Balzsamot nem is kell hasznalni utana, az illata is szuper, amde a 3. napon szetvakarom a zsirban tocsogo fejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

gabriellakalman

2018. november 23.

Másnapra zsírban tocsogó lett a hajam tőle, pedig hajmosás után szupernak tűnt. Az illata és állaga az talán, ami miatt kaphat egy plusz csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 23.

bugeyes

2018. november 16.

Régebben nagyon szerettem használni és mostanában megint vettem egyet. Sajnos még nem találtam meg az ár-érték arányban is megfelelő samponok Szent Grálját, ő sem lett az. Jó az illata, jól tisztít, nem ragad meg a fejbőrömön, de igaziból semmi különös. Nem vettem észre, hogy dúsabb, fényesebb, selymesebb lenne tőle a hajam, ezért rá szoktam segíteni egy kis hajpakolással. Mivel utálom azokat a samponokat, amelyek fél óra öblítés után sem moshatók ki alaposan, és ez nem ilyen, illetve a nosztalgia miatt adok 4*-ot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

bettina28

2018. szeptember 27.

Egy rokonom ajánlására, illetve az illata miatt választottam ezt. Valamelyiket ki akartam próbálni a márkától, és ennek győzött meg leginkább az illata. A hatása egyébként nem rossz, bár kicsit azért többet vártam volna a márkából kifolyólag. Bár bennem van az is, hogy elvégre ez csak egy sampon és nem hiszem hogy bármely samponnak lennének olyan valóban extrém jó hatásai. Az viszont abszolút pozitívum, hogy nem fogy gyorsan és jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 26.

Mint más samponnál is írtam, most sem más a véleményem: sajnos egyik sem csodaszer, tiszta lesz tőle a haj és kész. Nem igazán hiszek abban, hogy a benne lévő "hatóanyag" alapján akármeddig is használnám, erősebb lenne a hajam. Ezért röpködök össze-meg vissza, hátha egyszer még a kezembe akad egy olyan sampon, ami már nem 4, hanem 5 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).