L'Oreal Paris

Ár:   821 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: asszembocicsoki, Módosítva: 2015. március 11.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Ideális összetételével a hajerősítő samponból az Arginin ott rakódik le a hajra, ahol a hajnak a leginkább szüksége van rá, és mindez már egy használat után. Összetétel az Arginin mellett protein származékkal és Ceramid R-rel van gazdagítva.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Babsszi

2017. április 12.

Sok rosszat írtak itt alattam róla, pedig én szeretem. A balzsamjával használom: könnyű, puha lesz tőle a hajam. Az illatát kifejezettem szeretem, és egyáltalán nem zsírosodik tőle a hajam. Egyetlen negatívuma számomra hogy hajmosás után mindig olyan "oroszlánfejem" lesz tőle (szétágaznak a hajszálaim mintha fel lennének elektromosan töltődve) amit más samponnal nem igen tapasztalok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Renike29

2017. április 10.

Kezdjük ott, hogy az új és legfigyelemfelkeltőbb színű csomagolással rendelkező samponok mindíg szörnyű kísértést jelentenek számomra. 😂 Bármennyire is bevált a jelenlegi. Ennek egyetlen pozitív eredménye, hogy erre a samponra is így találtam rá. Kenterbe veri az összes drágát, biot, hajszálvastagítót, vízzel hidratálósat... Mindet!
Tisztít, de nem szárít! Puhít, de nem nehezít. Ápol, de nem zsírosít! Imádom az illatát és mostmár eskü nem váltok másra... Hű leszek hozzá! 💆🏼💁🏼🙏🏽

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

ccvc

2017. március 31.

Egy hónapja használom, az nem volt odaírva, hogy hány napos használat során várjam a csodát, hogy dús hajam legyen, de eddig nem jött be, viszont viszket tőle rendesen a fejem, ezáltal sokat vakarom, ez némiképp betudható masszírozásnak, ami serkenti a váráramlást, amitől állítólag jobban nő a haj.
Szóval még beválhat, csak valószínűleg én azt nem fogom megvárni, mert hülyén érzem magam a folytonos fejvakarással.

UPDATE!
Nem viszket a fejem, a balzsamspray-től viszketett, nem ettől! Sőt, ez lett a kedvenc samponom. Újra és újra visszatérek hozzá, mivel semelyik másik sampon nem ennyire jó, mint ez. Elég sok sampontól kezd el hullani a hajam, ettől viszont abszolút nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

UPDATE!

dorikatapal00

2017. március 11.

Kipróbáltam, vettem egy nagyot kb 1000 Ft-ért, de semmit sem ér. Ráadásul szörnyen száll tőle a hajam, pedig a másik, sima total repair-től nem. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

szanii

2017. február 25.

Sajnos osztom az előttem szólók véleményét, alig vártam, hogy elfogyjon és mást próbáljak ki... Ezzel mellé nyúltak, pedig van 1-2 jó Elseve sampon. Az illata kellemes de a hatása sajnos nulla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

Dodo95

2017. január 21.

Használat után 5-6 órával már olyan zsíros a hajam tőle, mintha meg se mostam volna, a végét meg iszonyatosan szárítja, hiába használok olajat vagy balzsamot. Teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

csokibeka

2016. december 22.

Évekkel ezelőtt próbáltam, de mai napig bennem van, hogy én naiv hogy reménykedtem a dúsabb hajban :) Nekem aznap sem volt hűha de dús hatása, viszont másnap kötelező volt hajat mosni, mert tényleg úgy néztem ki, mint aki egy hete nem mosott hajat :)) Egyébként nem szárított, nem okozott korpát, viszont viszketést igen, de majdnem minden sampontól viszketek. Hajhulláson, hajnövekedésen semmit nem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

sreka

2016. november 20.

Eddig Schauma termékeket használtam, de amióta lekerült a boltok polcáról a kedvencem (a fekete-zöld flakonos koffeines), kellett keresnem valami mást. Az Elseve balzsamjait már használtam egy ideje és ez a sampon volt a második féle, amit kipróbáltam... Hát, bár akciósan vettem volna, kevésbé lenne szívem kidobni: a hajmosás napján eszméletvesztően soknak tűnik a hajam, gyönyörű, egész nap elnézegetném...
De másnap... Mintha egy hete nem mostam volna hajat!!! A fejbúbomon lévő forgónál zsíros csimbókokba rendeződik a hajam :(
És ami a legdurvább, életemben nem voltam korpás, na ettől a sampontól szépen be is korpásodott a fejem :(
Szomorú vagyok, mert mosáskor szépen tisztít, jó az illata, jó az eredmény, de ezért nem vagyok hajlandó minden nap hajat mosni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

Livus12

2016. november 14.

Nekem egyáltalán nem vált be! a Hajam elég száraz , ettől viszont extra száraz lett. Egyáltalán nem erősítette a hajamat, sőt...!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 14.

birdie

2016. szeptember 12.

Van egy "próbáljunk ki mindig más sampont" mániám. A szokásos őszi hajhullásom kissé előbb kezdődött idén, így már fontolgattam valami hajhullás elleni sampon megvételét (Babé vált be korábban). Ahogy a Rossmannban nézelődtem, felfigyeltem erre az akkor épp leakciózott samponra. Különösen a feliratra, hogy gyenge, hullásra hajlamos hajra ajánlott. Gondoltam inkább ez jöjjön velem 500 Ft-ért, mint a Babé 4 ezerért, hátha használ. És le is lövöm a poént: használ. Már az első használatnál sokkal kevesebb hajszál maradt a lefolyó szűrőjében és szárításkor a hajkefében is, Nem is mertem remélni ilyen hatást. Tartást és tömeget is ad a hajnak. Nekem tetszik egyelőre a hatás. Ami miatt mégse az igazi, az hogy kétnaponta mosnom kell újra, mert zsírosít. A harmadik napon már vállalhatatlan a fejem. De amíg negyedannyi hajam veszítem el hajmosáskor, addig szívesen mosom ezzel sűrűbben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).