L'Oreal Paris

Ár:   821 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: asszembocicsoki, Módosítva: 2015. március 11.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Ideális összetételével a hajerősítő samponból az Arginin ott rakódik le a hajra, ahol a hajnak a leginkább szüksége van rá, és mindez már egy használat után. Összetétel az Arginin mellett protein származékkal és Ceramid R-rel van gazdagítva.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Tunderviragos

2015. július 12.

Őt szerette a hajam, jól hidratálta és finom volt az illata, meg a balzsamjával együtt jó volt használni. nekem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 12.

Ritcyke

2015. július 9.

Próbaképpen vettem ezt a sampont. (Mivel amit eddig használtam kivonták a forgalomból). Megvagyok elégedve vele, bár túlságosan nem erősítette meg a hajam. Csak egy szimpla sampon aminek jó az illata. Körülbelül 1 hónapja használom, de túl sokat nem tett a hajammal.

---

Update:
Kikorpásodott tőle a hajam és nagyon viszket a fejbőröm. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

---

Update:
Kikorpásodott tőle a hajam és nagyon viszket a fejbőröm. :(

encicsipke

2015. április 28.

Nekem hosszú, vékonyszálú és könnyen zsírosodó hajam van és hajerősítés miatt erre a samponra és a hozzá tartozó balzsamra esett a választásom. Nem volt jó ötlet...igaz hogy a hajam szép fényes, puha és könnyen kezelhető lett hajmosás után viszont már a 2. napon vállalhatatlanul zsírossá vált.. :( Azóta már elhasználtam váltogatva egy másik samponnal de nem fogom újravenni, az én hajamnak túl sok! A pozitív dolgok közé tartozik az illata, a csomagolása és az hogy jól habzik viszont ezek miatt nem éri megvenni...sajnálom, hogy nem vált be nekem, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

pannababo

2015. április 20.

2-3 alkalommal újra vettem , gyorsan fogyott, nem sokat tett ... három pont, jó nagy semmi :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Maryetta

2015. március 28.

Nem igazán tisztít, és zsírosítja a hajam,nálam ez a termék nem jött be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Nem igazán tisztít, és zsírosítja a hajam,nálam ez a termék nem jött be...

petra072

2015. március 28.

Régóta nem használok, csak gyógynövényes samponokat, viszont egyszer kénytelen voltam ezt kipróbálni egy vendégség alkalmával. Egyszerűen borzalmas ez a sampon szerintem, a fejbőröm viszketett utána, semmit nem váltott be abból, amit a reklám alapján ígért... A használata után újból rájöttem, hogy nem véletlenül váltottam természetes samponokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

LauraDorina

2015. március 11.

Nem olyan régen vettem. Kipróbáltam, de kellemetlen tapintású lett a hajam és már aznapra bezsírosodott a hajam... nekiugrottam még párszor, de ugyan az az eredmény. Nekem semmit sem használt, csak sok macerát okozott és igénytelen hajat. Az illata viszont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 11.

liliom01

2015. március 4.

A haj erősítést tényleg szó szerint kell venni, kemény lett a hajam tőle...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 4.

A haj erősítést tényleg szó szerint kell venni, kemény lett a hajam tőle...

Ancsibaba1993

2015. március 2.

Hát ezért az áráért szerintem nem egy jó sampon.. Semmivel sem tud többet mint egy olcsóbb sampon csak többet ígér,és szebb a csomagolása... Az illata viszont nagyon megfogott,és sokáig érezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

szaszeniko.1016

2015. február 26.

Kezdetben nem volt rossz, am nem lattam sok valtozast a hajamon. Mostanaban vettem egy nagy kiszerelest, de szaritja a hajam. Nem ertem mitol lehet... Alapvetoen konnyen zsirosodo hajam van, de nem akarom, hogy a hajam "szaraz bokor" legyen, igy TUTIhogy NEM veszem tobbet ujra! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 26.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).