L'Oreal Paris

Ár:   821 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: asszembocicsoki, Módosítva: 2015. március 11.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Ideális összetételével a hajerősítő samponból az Arginin ott rakódik le a hajra, ahol a hajnak a leginkább szüksége van rá, és mindez már egy használat után. Összetétel az Arginin mellett protein származékkal és Ceramid R-rel van gazdagítva.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

petran

2015. február 3.

Nagyon szeretem, nem is tudom hány éve használom már. Nem zsírosít, finom az illata, puhává varázsolja a hajamat. Nem hinném, hogy a hajamon sokat erősített volna, bár amugy se nagyon hiszek abban, hogy egy ilyen problémát egy sampon meg tud oldani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

Orsyna

2014. december 30.

Nem rossz.Semmi extra. Nem tudom hogy erősödött-e a hajam mivel most szőkítettem nem hiszem.:D Kicsit zsírosítja a hajam a sampon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 30.

ancsirigo

2014. november 19.

Hála az égnek, leakciózva vettem meg. :D
Tényleg szép puha, és fényes tőle a hajam, de engem nem nyűgözött le.
Olcsóbb termékektől is megkapom ezt a hatást.
Illat, állag, csomagolás..... <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

Hála az égnek, leakciózva vettem meg. :D
Tényleg szép puha, és fényes tőle a hajam, de engem nem nyűgözött le.
Olcsóbb termékektől is megkapom ezt a hatást.
Illat, állag, csomagolás..... <3

haloittbarbi

2014. november 11.

Miután a hajamat megmosom, csak úgy siklik rajta a fésű! Egyáltalán nem gubancolódik tőle hajam és nagyon szép puha lesz tőle szárítás után is. Az én hajam mindegyik terméktől zsírosodik, szóval ebből a szempontból nem tudok nyilatkozni róla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 11.

TimiK

2014. november 4.

Hát nekem ez az első sampon, ami allergiás reakciót váltott ki a fejbőrömön :S Hajmosás után előbb viszketni utána pedig égni kezdett az egész fejem.. szörnyű érzés volt, tuti a sampon okozta, mert a hozzá tartozó balzsamot csak a hajvégeimre tettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 4.

kissnoncsa

2014. október 28.

Nekem nagyon bejött, valóban kevésbé hullik tőle a hajam balzsamból mindig ilyet használok samponból minden második mosásnál (mivel sajnos eközben még korpás is a fejbőröm erre nekem a Syoss-os termék vált be), azért vonok le egy pontot, mert nekem egy kicsit frissítőbb illat jobban bejönne, ez kicsit émelyítő.
UPDATE: Sajnos már semmit nem segít a hajhulláson még anno nagyon kedvező áron vettem egy nagy flakonnal, ami előkerült a szekrény mélyéről így most ezt használom, de egy teljesen sima sampon, semmi különleges hatás, nem fogom újra venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

hhusiii

2014. október 20.

Semmi különös, egy sampon, olyan mint a többi, jó illattal :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 20.

Semmi különös, egy sampon, olyan mint a többi, jó illattal :)

Moncsy

2014. október 19.

Nagyon bereklámozták, és én szinte repültem érte a Rossmanba, hogy de jó, végre egy sampon, amitől nem fog úgy hullani a hajam... Azt hiszem, az első 1 hónapban tényleg olyan volt, mintha nem töredezett volna annyira... talán... Aztán semmi. Full átlag sampon, pedig használtam a balzsamot + a pakolást is. Ahogy elnézem velem van a baj, de nekem az illata se nagyon jött be, olyan átlagos, "sampon" illatú :D Egyébként olyan nagy baj nincs vele, nem azt mondom, hogy nem jó, de én biztos nem venném újra. (Lehet, hogy a reklám hatására csalódtam benne.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 19.

sunbazsi

2014. szeptember 29.

Régebben már használtam és akkor is elégedett voltam vele. Úgy vettem észre, hogy nem hullik annyira a hajam és sokkal puhább és fényesebb tőle, mindenképpen maximum pont!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 29.

Szandyy

2014. szeptember 22.

Szerintem jo sampon. Már nemtudom hányadszor vásárolom újra :) Az illata jó, tisztít, és nem korpásodok tole (ami nálam ritka). Aki meg olyan csodát vár tole, hogy a toredezett hajvégeket is rendbe hozza, az látogassa meg a fodrászt, mert egyetlenegy sampon sem képes arra, hogy az eltoredezett hajvégekbol hiper-szuper egészséges hajvégeket kreáljon ;) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).