L'Oreal Paris

Ár:   821 Ft   Kategória:   Samponok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: asszembocicsoki, Módosítva: 2015. március 11.

Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Ideális összetételével a hajerősítő samponból az Arginin ott rakódik le a hajra, ahol a hajnak a leginkább szüksége van rá, és mindez már egy használat után. Összetétel az Arginin mellett protein származékkal és Ceramid R-rel van gazdagítva.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Szandyy

2014. szeptember 22.

Szerintem jo sampon. Már nemtudom hányadszor vásárolom újra :) Az illata jó, tisztít, és nem korpásodok tole (ami nálam ritka). Aki meg olyan csodát vár tole, hogy a toredezett hajvégeket is rendbe hozza, az látogassa meg a fodrászt, mert egyetlenegy sampon sem képes arra, hogy az eltoredezett hajvégekbol hiper-szuper egészséges hajvégeket kreáljon ;) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

SayenAllwright

2014. szeptember 4.

Megvettem, azt hallottam erősíti majd a hajam, de legfőképpen nőni fog tőle. Kitartóan használtam mind a sampont, a balzsamot sőt még a pakolást is. Semmi látványosabb (v egyáltalán látható) eredményt nem tapasztaltam. Nem vagyok elájulva sem az illatától, sem a hatásától. Biztos nem veszem újra ha elfogy, inkább tovább keresgetek, hátha végre találok vmit ami használ.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

erzsoka83

2014. augusztus 19.

Jo sampon,a hajamat jol megerositette,viszont valahogy tobbet vartam tole.Vekony a hajam,es azt vartam volna hogy kicsit feldobja.Ha elfogy nem veszem ujra!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

salamonhenrietta

2014. július 26.

Illata kellemes, de olyan átlagos sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 26.

Illata kellemes, de olyan átlagos sampon.

Réka89

2014. július 13.

A Rossmann-ban vásároltam kettőt akciósan. Mint a L'oreal-os Miss Mangás szempillaspirálnál, itt is döntőszerepe volt a csomagolásnak -. -, és lám ismét jól meg szívtam!! Iszonyatosan korpás lett tőle a hajam, pedig előtte sosem volt ilyen problémám. Azonnal abbahagytam a használatát, szerencsére utána teljesen rendbe jött a fejbőröm. Ennyi pénzért nem ezt vártam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

sminkmánia95

2014. július 13.

Az illata egyszerűen pompás! :) Még egyenlőre ugyanolyan gyengék a hajszálaim,de remélem a 2. tubusnál jobb lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 13.

No Amy

2014. július 5.

Nagyon vártam, hogy kipróbálhassam a terméket, amikor először megláttam a reklámját. Itt is túlnyomórészt pozitív véleményeket olvastam róla, ezért határoztam el magam, hogy megveszem. Nagy elvárásaim voltak vele szemben, mert a hajam vékonyszálú, kissé töredezett is.
Első használatnál feltűnt az intenzív és szerintem fantasztikus illata, amit többen is említettek, ez engem is lenyűgözött. És ennyi pozitívumot tudok mondani róla.
Néhány használat után a fejbőröm extrém módon kisebesedett, vissza kellett állnom egy időre a régi samponomhoz. Majd újra használni kezdtem, és általános tulajdonságokkal bír: tisztít, jól habzik, jó illatú. A hajam kb ugyanannyi idő után zsírosodott, mint más samponok esetében.
Egyáltalán nem erősítette meg, nem lett vastagabb szálú, nehezebb, szebb.
Bár Rossmann-ban vásároltam 10%-os kuponnal, az így 720 Ft-os ár is borzasztóan sok érte, totális pénzkidobás volt. Ezeket egy 200 Ft-os noname sampon is tudja, alig várom, hogy elfogyjon és biztosan nem veszem újra! (sem ezt, sem az utódját, ami szerintem ugyanez, csak szürke-zöld üvegben)
Az illata miatt 2 csillag...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

Egyáltalán nem erősítette meg, nem lett vastagabb szálú, nehezebb, szebb.
Az illata miatt 2 csillag...

Rure90

2014. május 28.

Jól tisztított, de semmi extrát nem nyújtott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 28.

Jól tisztított, de semmi extrát nem nyújtott.

emma69

2014. május 13.

Mikor befestettem a hajam(lekopóssal mert szeretem az eredeti színem de úgy éreztem kell egy kis változás) eléggé meggyengült az amúgy sűrű hajam,és észrevettem hajmosáskor hogy eléggé hullik , addig sokszor idegesített a sok hajam, és csak mikor kezdtem elveszíteni jöttem rá hogy mennyire jó is az, megvettem ezt a hajsampont, és valószinűle az idő múlása és a nem festés kombinálva nem vasalással segített + lehet ez a sampon is hozzájárult :) az én hajam amúgy zsíros úgyhogy újra nem fogom venni de jó emlék fűz ehez a samponhoz úgyhogy kap egy 5*ot, ó és az illata isteni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 13.

timcsike1989

2014. április 17.

Jól tisztított, szerettem az illatát, selymes lett a hajam, de nem éreztem, hogy erősebb lenne vagy bármi hasonló hatása lett volna. Hajvasaláskor viszont annyira feltöltődött tőle a hajam, hogy hallottam ahogy pattog rajta az "áram". Zsírosítani nem zsírosított, de a hajam nagyon lapos lett tőle, semmi tartása nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Glyceryl Linoleate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).