L'Oreal Paris

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. február 5.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes, arginine + protein. 1- Erősíti a hajat. 2- Táplál elnehezítés nélkül. 3 -A haj ellenállóbb. Gyenge, hullásra hajlamos hajra.

LUNACICA

2020. december 30.

Nekem elnehezíti a hajam,zsírosodik is tőle,az ígért hatások közül egyiket sem tapasztaltam.Ez már a sokadik Elseve termék ami nem váltja be a hozzá fűzött reményeket,így inkább én azt hiszem el is felejtem a termékeit úgy érzem. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 30.

richardsp55

2019. szeptember 14.

A hajam szép lett tőle, de allergiás vagyok rá, a szemhéjamon apró kiütés/szemölcs féleség lesz, ami 1 nap alatt elmúlik. Valószínűleg az Ammonium Lauryl Sulfate vagy a Salicylic acid okozza. Soha többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Gabrielaa

2019. július 5.

Megunva eddigi samponomat váltottam erre.Kétszer mostam vele hajat.Fényes,lágy hajat eredményez.Összetevőit nézve az ammonium lauryl szulfát szemet szúrt rögtön.Ettől tényleg tiszta lesz a hajam de lehet hogy jól kiszáritja tartósan ezt használva.Hosszabb használat után derül csak ki szerintem.2-3 naponta kell mosnom hajat általában.Ezzel mosva legalább a 3.napra lesz csak zsiros a hajam.Addig viszont fodrásszalon feeling és kinézet.Pici balzsam a végekre kell.Ez nem a sampon hibája(legalábbis nem ezé)hanem ki van száradva a hajam utolsó 10-15 centije.Ha levágatom vállig se ér majd.Újravevős bár ha találok olyat ami jól tisztit mégsem szárit olyat veszek.Kellene sokféle samponminta 15-20 ml-es.Próbálgatni azokat szeretném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 5.

PolgarSzilvi

2017. szeptember 13.

Nekem bejött, puha, lágy lesz tőle a hajam, szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Nekem bejött, puha, lágy lesz tőle a hajam, szeretem!

pannababo

2017. január 14.

Nem az első köröm az Elseve termékekkel
+illata finom
+jól habzik
-szárít(használok balzsamot)
-korpásít ( a flakon felétől)
-bőrirritációt okoz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Nem az első köröm az Elseve termékekkel
+illata finom
+jól habzik
-szárít(használok balzsamot)
-korpásít ( a flakon felétől)
-bőrirritációt okoz

Zsanett01

2016. október 16.

Szokásos finon Elseve illat.Átlátszó-könnyű állag.De a hajam zsíros 1-másfél nap után.Jobban zsírosítja a hajam,mint eddig bármelyik Elseve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 16.

eszti1991

2016. július 5.

Sajnos nagyon nem vált be nálam...egészen fura tapintású lesz tőle a hajam. Valóban könnyebb, mint a hagyományos verzió, tényleg kevésbé zsírosodik a hajam, de valahogy tapad a hajam tőle. Hiányzik a selymes érzés, ami nyilván a szilikonmentességnek tudható be. Alig várom, hogy elfogyjon,és visszaálljak a régi verzióra....szerencsére csak a kis flakonnal vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 5.

Ruzska

2016. június 14.

Nem rossz, pozitiv csalodas volt. Finom az illata , jol habzik,nem zsirosit es tartast is ad, ami nekem egy-ket napig kiszokott tartani. A hajhullassal viszont nem csinalt semmit nalam. Osszesegeben tetszett :) lehet ujraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

Vyvcsyke

2016. június 1.

Semmi extra hatása nincs, ugyanolyan mint a többi sampon. 400ml-s kiszerelést vettem meg belelő, mert le volt árazva, de nem szerettem meg. Most már csak egy kevés van belőle, inkább előmosáshoz használom, mert nem volt se erősítő se javító hatása :/ Az illata miatt adok 4*ot, mert az tetszik és picit tartós is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 1.

dda

2016. május 14.

festett, vékony szálú, gyorsan zsírosodó hajam van, nagyjából fél éve használom ezt talán, vagy egy kicsit több. előtte a "normál" testvérét használtam, az, ugyan a gubacolódásra és töredezésre hajlamos hajamra nem volt rossz, nagyon elnehezítette. ez viszont sokkal kevésbé, nem is zsírosítja, nem is károsítja. a tömegtermékek között elég jó, még nem is szokta meg talán, mert még mindig szereti, de természetesen balzsammal együtt használom.
(ebből a lightból nem találtam még balzsamot, a klasszikus testvér-balzsamot használom hozzá)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid