L'Oreal Paris

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. február 5.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes, arginine + protein. 1- Erősíti a hajat. 2- Táplál elnehezítés nélkül. 3 -A haj ellenállóbb. Gyenge, hullásra hajlamos hajra.

riella1994

2016. április 1.

Egészen jó sampon. Az illata nem igazán tetszik, de szerencsére hajmosás után már nem is nagyon érződik. Nekem rendesen tisztít, nem szárítja a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.

lilaszilva

2016. március 14.

Én is egy Glamour nap alkalmával szavaztam neki bizalmat. Gyönyörű csomagolás, finom illat, átlátszó sampon, gondoltam nem foghatok vele mellé. Ahogy elkezdtem használni először csak a nagyon sűrű állaga és az intenzív habzás volt furcsa számomra, de később észre vettem, hogy a fejbőröm egyszerűen hámlik tőle, vagyis folyton korpásodást tapasztaltam, amitől meg is ijedtem, mert ilyen velem korábban sosem történt. Váltogattam az otthoni samponokat pár hétig, és egyértelműen rájöttem, hogy ami ebben van, arra érzékeny lehetek. Még félig sem használtam el, de tovább kellet ajándékoznom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 14.

Melian

2016. január 4.

Nagyon szeretem! Több éve keresem a megfelelő sampont, és most végre megtaláltam! Megfelelően habzik, a fejbőrömet nem bántja, az illata is kellemes. És amit még észre vettem (nagy örömömre) mintha a hajam is gyorsabban nőne mióta használom. Illetve 4 napot simán kibír mosás után. Szép fényes, puha és finom tapintású a hajam. Nekem tökéletes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

miramiruska_18

2015. november 15.

Még csak 3x használtam, de amit tapasztaltam: Kb. 2-3 óráig puha a hajam tőle, utána megkeményedik, de nem kiszárad, inkább tartása lesz tőle, dúsabbnak hat. Fura, mert selymes, de merevebb mint a szilikonos samponoktól. Nem zsírosít különösebben, csak 3. nap kezd a hajtövem lelapulni, csillogni, kicsit összetapadni, de mivel 2-3 naponta mosok hajat ezért ez teljesen oké, mondhatni a megszokott tempójában zsírosodik mellette is a hajam. Nem viszketek tőle. Amin megleődtem, hogy a száraz hajvégeimet rendbehozza!!! Ismétlem, a szárazat, ami eltört azon nem segít, de megelőzésre még kísérletezek vele. Eddig összességében elégedett vagyok, annak ellenére, hogy az Elseve termékek egyébként nem a szivem csücskei (1-2 kivétellel).
Miután elhasználtam jövök update-elni ha negatív vagy pozitív változást tapasztalok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

bgabriella

2015. szeptember 4.

Hadilábon állok az Elseve samponokkal, szinte az összes fajtát kipróbáltam már. Az a baj, hogy ami első használatkor nagyon jó és Wow, a következő mosásnál egyáltalán nem jön be. Lehet hogy csak én vagyok vele így, nem tudom ez miért van. Ezzel is így jártam. Ami tetszik benne, hogy jobban habzik mint a többi fajta, én legalábbis szeretem ha egy sampon habzik, és nem kell belőle sok, bár én úgyis 2x mosok hajat. Az illatanyagot általában nem szeretem az arckrémekben, de a samponban szerintem jó hogy van. Imádom ha friss finom illatú a hajam. Szóval összességében nem rossz de nem ájultam el tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Lexy00

2015. augusztus 25.

A joy napokon vettem a multivitaminos samponnal együtt (http://kremmania.hu/kremek/l-oreal-paris-elseve-multi-vitamins-fresh-sampon), így 450 Ft volt darabja. Ettől a sampontól tovább marad friss a hajam, 1-2 nappal később lehet mosni, mint a másikkal. Fényes, puha a hajam és 2-3 napig illatos mosás után,viszont szerintem ettől jobb samponokat is lehet találni, szebb összetevőkkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

Tunderviragos

2015. július 12.

Nekem sajnos nem vált be, tavaly novemberben megvettem, mert hirtelen kiszáradt a hajam, akkor rájöttem, hogy bizonyos samponok tették tönkre, de még mielőtt az ollóval levágattam volna ezt a sampont és balzsamot is kipróbáltam, De nem segített, sőt inkább másnap zsíros volt a hajam, mintha nem mostam volna egy hete hajat, ami nem dobott fel. Aztán próbálgattam, hogy hátha nekem kell hozzászoknia a hajamnak, de nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 12.

butterfly

2015. július 5.

Nagyon szerettem volna szeretni, de sajnos nem jött be, pedig így örültem,hogy végre kapható szilikonmentes változatban is. A hajam fényes és puha lett tőle, ezzel nem volt baj, viszont elég gyorsan bezsírosodott és mosás utáni napon már viszketett tőle a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 5.

anitaanett

2015. június 11.

Pár hete használom és még bőven van belőle szerencsére. Szép, fényes és napokig illatos tőle a hajam minden használat után, kevesebb pakolást is kell használnom. Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

Arnoldka

2015. június 3.

Nekem nem igazán vált be, a hajam száraz lett tőle, nem váltotta be a világmárkához fűzött reményeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 3.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid