L'Oreal Paris

Ár:   899 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. február 5.

Kategória:   Samponok

Szilikonmentes, arginine + protein. 1- Erősíti a hajat. 2- Táplál elnehezítés nélkül. 3 -A haj ellenállóbb. Gyenge, hullásra hajlamos hajra.

Ancsuk

2015. május 14.

Most használtam másodjára de nekem is kitolta a hajmosást 1 nappal, jol tisztít, friss illatu.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

rea3

2015. május 13.

Elhasználtam egy nagy kiszerelésűt és elégedett voltam vele. Meg is lepett, hogy Elseve létére milyen jól teljesít. Gyorsan zsírosodó hajamat egész jól kezelte, viszont a hajhullásra egyáltalán nem hatott, de boldog voltam hogy 1 nappal sikerült kitólnom a mosást és tartást is adott a hajamnak. Nagyon jól habzik, kellemes csalódás volt. Ezért újra megvettem, de a második flakonnál már a zsírosodás pont olyan mértékű volt mint előtte. Ezt még elhasználom, aztán pá :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 13.

Krisz78

2015. május 12.

Január óta használom ezt a sampont és nem tervezem lecserélni. Nagyon bevált.
Egy betegség miatt kihullott a hajam elég nagy része.Főleg hajmosáskor távozott rengeteg.
Amióta ezt használom, mosásonként 3-4 szál van a fésűmben. (a betegség még most is "tart", tehát nem azért, mert a gyógyulás útjára léptem)
És 1 nappal kitolta a hajmosások időpontját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

Január óta használom ezt a sampont és nem tervezem lecserélni. Nagyon bevált.
És 1 nappal kitolta a hajmosások időpontját.

Barbiqe

2015. május 12.

Pár hónapja találkoztam ezzel a termékkel először, nagy nehezem de végül megvettem és azt kell mondjam kellemesen csalódtam, Elég egyszer megmosni vele a hajam, és nekem ki is tolta a hajmosást egy nappal ami nálam nagy szó, ugyanis mindennap hajat mostam. Az illata sokáig megmarad a hajamba és puha is tőle! Megy az 5*!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Dana1983

2015. április 14.

Glamour napokon vettem ezt a sampont kipróbálás céljából. Finom az illata (de ez mellékes), már elsőre is jól habzik, kevés kell belőle, nem zsírosít, nem szárítja ki a hajat. Negatívuma, hogy az összetevői nem valami fényesek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 14.

purpuratulips

2015. február 8.

Nekem eddig nagyon tetszik. Nem zsírosodik tőle a hajam, ami már nagy szó, pláne, hogy most próbálom ki először életemben. Kevésbé hullik tőle a hajam, ezt már a második használatnál észrevettem és szerintem tartást is ad. Az illata nagyon finom, leginkább emiatt esett erre a választásom. Engem finom illatokkal mindig nem lehet nyerni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

Dhewilgirl

2014. november 22.

Azt mondtam az alap változatáról, hogy egy csoda. Nos, ha az a csoda, akkor ez a csodásabb. Imádom, még kevésbé hullik a hajam, szóval most már nem kell minden fésülködés után csomókat kiszedegetnem a hajkeféből, és sokkal puhább is. Átváltottam szilikonmentes balzsamra is, mivel ennek nem volt, ezért Syoss-ra - viszont állíthatom, hogy ettől lett jobb a hajam, nem a balzsamtól, mivel azt később kezdtem el használni (még maradt a régiből), és már akkor jobb lett, valamint kíváncsiságból kipróbáltam, hogy milyen, ha nem használok balzsamot, és ugyanolyan lett az összehatás. Ha lehetne, hat csillagot is adnék rá, de hát csak 5 van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 22.

Nera

2014. október 17.

Még csak 3 hete használom, így nem sokat tudok mondani a hosszútávú hatásairól. Eddig a hajam szép és fényes minden mosás után. Vékony szálú hajra van, de nem ad túl sok extra tartást, fél nap után lelapul. Az illata kellemes, jól habzik, nem tudok különösebben rosszat mondani róla. Eddig 4*, majd frissítem. Sajnálom, hogy nincs hozzá balzsam, de a sprayt megvettem. Hullik a hajam mostanában, ezért gondoltam, hogy jó lesz. Ez ügyben még nem vettem észre változást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 17.

black_cico

2014. szeptember 9.

régen használtam a sima szilikonos változatát, igaz nem samponban, hanem balzsamban és instant hajpakiban, azokkal meg voltam elégedve, bár az utóbbinak volt egy érdekes szokása, ugyanis égette a fejbőröm.. na lényeg, hogy most beszereztem ezt a szilikon mentes változatot, egyből nagy kiszerelésben, mondom akkor le lesz a gond egy időre, rossz csak nem lehet, mert Elseve és, mert ez a típus eddig bejött mondhatni, de sajnos nagyon gyengusz, szerintem a Schauma samponok ezerszer jobbak, szerencsére ez nem zsírosít, mert ezt ígéri, de azon túl a nagy ígéretekből semmit sem hoz.. használat közben jól habzik, könnyen kimosható, friss illatú, de a hajam csak mosás - hajápolás - szárítás - vasalás után szép úgy fél napig, aztán estére már összeáll, másnapra van, h vállalhatatlan.. gyakorlatilag nem ápol semmit, nem mondanám, hogy szárít, de mégis egy nagy semmi, erősebb egyáltalán nem lett, ugyanúgy töredezik is és mosás után hullik is, persze csodát nem vártam nyilván, hiszen kismillió hajcuccot használtam életemben, tudom, hogy mind egy nagy bumbuk, de ez még az alatt van, ami a legbosszantóbb, h egyik másik sampontól se, de ettől nincs tartása a hajamnak, gyenge és vékony, tehát még rosszabb is, mint általában.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid