L'Oreal Paris

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Runway, Módosítva: 2015. október 26.

Kategória:   Samponok

Az első L'Oréal Paris sampon fényvisszaverő technológiával. Táplálja a hajat a hajtövektől a hajvégekig, és védőréteggel vonja be azt.

1. Hosszan tartó ragyogó szín - az új összetétel a színpigmenteket a hajszál belsejében tartja, így meghosszabbítja a szín ragyogását.
2. Intenzív táplálás - a tápláló koncentrátummal gazdagított ápoló összetétel táplálja a hajszálat a puha hajért.
3. UV elleni védelem - az UVA/UVB szűrők védik a hajszálat és a hajszínt a napsugarakkal szemben.

Eredmény: Intenzív szín, ragyogó haj. Megőrzi a szín 80%-át, 28 hajmosás után is.

veci

2020. július 1.

Most használom 2 hete és erősen gondolkodom, hogy folytassam-e a használatát. Nagyon nehéz eloszlatni a hajon, és nehezen habzik. Ha öblítés után másodjára is felkenem, akkor már habzik, de akkor meg nagyon kiszárad tőle a hajam. Tuti, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

SzandraK

2020. május 28.

Jó kis termék, amikor festettem a hajam sokáig ezt használtam. Tetszik az illata és az állaga is. Szépen tisztított és a hajam is fényesebbé vált tőle. Viszont hosszútávon, ha nem használtam közben más sampont hamarabb neki állt zsírosodni a hajam, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 28.

Biancah

2020. március 13.

Szőkéből lettem barna 15 év után. Intuitív módon vásároltam hipermarketben ezt, a jól bevált hamvasítós Schauma-m után. És hát csupa pozitívum. Jól habzik, tisztít, kellemes az illata, és valamilyen oknál fogva pihe puha hajam lett és nem engedi kifakulni a barna hajam. (Mondjuk a balzsamja helyett Joico balzsamot tolok rá) újravevős, szerintem hű társam lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 13.

isabelle007

2020. január 23.

Legkellemesebb meglepetés: +2 nappal kitolható vele a hajmosás (ez nálam sokat számít). Szép fényt ad a hajnak, javít a töredezettségen is. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

infinitypurple

2019. augusztus 20.

Imádom!
Nagyon jó az illata, csak a felesleges festékmennyiséget szedi le, és balzsam nélkül is puha és selymes hajat varázsol. Már egy ideje csak ezt használom, ár/érték arányban tökéletes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Imádom!

Destina

2019. május 30.

Kellemes az illata és jól is tisztít, a balzsammal együtt használva nagyon puha, könnyű esésű lesz tőle a hajam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

Renus

2019. május 23.

Sajnos nem nyerte el a tetszésem.
Az illata remek, de nem tisztít megfelelően.
Ami a legnagyobb probléma, hogy kegyetlenül korpasítja a fejbőrt emiatt nem tudom használni..
Ez sajnos csak 2 csillag, amit az illata miatt kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Sajnos nem nyerte el a tetszésem.
Az illata remek, de nem tisztít megfelelően.
Ez sajnos csak 2 csillag, amit az illata miatt kap.

McFly

2019. május 3.

Nekem ez az egyik kedvencem az Elseve samponok közül és úgy általában is.
Jó az illata, nem nehezíti el a hajat, nem lesz tőle ragacsos.
Maga a színvédő funkciójáról nem tudok sokat mondani, de talán a festett hajam kicsit ragyogóbb tőle.
Teljesen elégedett vagyok vele, sokszor újra vettem már, és fogom is. Ha keresel egy jó kis sampont, akkor ajánlom mindenképp egy próbára.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Nekem ez az egyik kedvencem az Elseve samponok közül és úgy általában is.
Jó az illata, nem nehezíti el a hajat, nem lesz tőle ragacsos.

varaviri

2019. április 12.

Nekem sajnos nem jött be, pedig szeretem az Elseve samponokat. Néha színezem a hajamat a Palette amóniamentes színezőjével (sötétbarna színre, ami az eredeti hajszínem is). A színmegtartó hatása nem rossz a samponnak, de sajnos nem teszi fényessé a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

albertinablogg

2019. március 12.

Emlékszem, hogy még mikor Magyarországra nem jött be ez a sampon, a repülő első osztályán kapott német Glamour-ban volt egy nagy tasakos mintám belőle. Kipróbáltam és nem akartam mást. Rá egy-két hétre már nálunk is kapható volt. Ez volt vagy 4 éve. Igaz, hogy én festem a hajam, de a párom nem és az ő hajára is nagyon bevált. Nem tudom, hogy a PH-ja miatt, de selymes és fényes a hajunk tőle, abszolút nem irritál és nem korpásodik. Míg a többi sampontol két naponta, ezzel +1 nappal ki tudom húzni a mosások között. Az illata másnap is érződik a hajamon (tegnap este mostam meg vele és érzem). Annyi, hogy talán tényleg nehezen fésülhető tőle a haj és a végeit szárítja, de egy kis olajjal vagy balzsamozással ez megszüntethető. A balzsamja nem jött be annyira, mint a sampon, így ahelyett mást használok. Ja és egy tipp, nekem úgy vált be, ha előtte egy üres flakonba nyomok belőle, felengedem vízzel, összerázom és hígítva öntöm a fejemre és mosom meg a hajam. Egyrészt könnyebb kiöblíteni, mindehová jut belőle és így nekem egyszeri hajmosás elegendő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak