L'Oreal Paris

Ár:   600 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Runway, Módosítva: 2015. október 26.

Kategória:   Samponok

Az első L'Oréal Paris sampon fényvisszaverő technológiával. Táplálja a hajat a hajtövektől a hajvégekig, és védőréteggel vonja be azt.

1. Hosszan tartó ragyogó szín - az új összetétel a színpigmenteket a hajszál belsejében tartja, így meghosszabbítja a szín ragyogását.
2. Intenzív táplálás - a tápláló koncentrátummal gazdagított ápoló összetétel táplálja a hajszálat a puha hajért.
3. UV elleni védelem - az UVA/UVB szűrők védik a hajszálat és a hajszínt a napsugarakkal szemben.

Eredmény: Intenzív szín, ragyogó haj. Megőrzi a szín 80%-át, 28 hajmosás után is.

zdoreebaba

2021. április 30.

Ajándékba kaptunk belőle egy mintát. Az illata valami isteni finom. Mivel nekem nem festett a hajam, így a kipróbálása és a használata anyukámra hárult. Neki borzasztóan őszülésre hajlamos a haja. 2-3 hét és már lehet is újrafesteni neki olyannyira fehéredik a haja. A festék felvitele után balzsamot használt és pár napig használta ezt a sampont. Nagyon jól habosodott neki, szerencsére az érzékeny fejbőrűek is bátran használhatják, nem okozott irritációt. Bár sok extrát nem vettünk észre, mert 4-5 nap után el is fogyott. Alapvetően nem egy rossz sampon. Jól tisztít, gyengéd a fejbőrhöz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

Wyush

2021. március 29.

Szerintem ár-érték arányban az Elseve-ek nagyon jó samponok és balzsamok...ezt különösen szeretem, nem tudom, miben más az összetétele, mint a testvéreinek, de nagyon jó hatással van a hajamra..anyukám évek óta ezt használja. Az egyetlen oka, hogy most nem ilyenem van, az az, hogy próbálkozok a természetesebb samponokkal (eddig nem sok sikerélménnyel). Ha végképp nem fognak bejönni, akkor ezt veszem a pakolásával együtt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 29.

biaszabo1

2021. február 24.

Nem egy rossz sampon, de nem is vált a kedvencemmé. Karácsonykor kaptunk belőle jó pár szettet, úgyhogy még mindig van egy flakonnal a balzsamjával. Alapjába véve krémes állagú, nehezen habzik, sok kell belőle, de tömény habja van. Jól tisztít. A töveknél jól puhít, de nem ajánlanám kimondottan száraz hajúaknak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 24.

veci

2020. július 1.

Most használom 2 hete és erősen gondolkodom, hogy folytassam-e a használatát. Nagyon nehéz eloszlatni a hajon, és nehezen habzik. Ha öblítés után másodjára is felkenem, akkor már habzik, de akkor meg nagyon kiszárad tőle a hajam. Tuti, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

SzandraK

2020. május 28.

Jó kis termék, amikor festettem a hajam sokáig ezt használtam. Tetszik az illata és az állaga is. Szépen tisztított és a hajam is fényesebbé vált tőle. Viszont hosszútávon, ha nem használtam közben más sampont hamarabb neki állt zsírosodni a hajam, ezért 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 28.

Biancah

2020. március 13.

Szőkéből lettem barna 15 év után. Intuitív módon vásároltam hipermarketben ezt, a jól bevált hamvasítós Schauma-m után. És hát csupa pozitívum. Jól habzik, tisztít, kellemes az illata, és valamilyen oknál fogva pihe puha hajam lett és nem engedi kifakulni a barna hajam. (Mondjuk a balzsamja helyett Joico balzsamot tolok rá) újravevős, szerintem hű társam lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 13.

isabelle007

2020. január 23.

Legkellemesebb meglepetés: +2 nappal kitolható vele a hajmosás (ez nálam sokat számít). Szép fényt ad a hajnak, javít a töredezettségen is. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

infinitypurple

2019. augusztus 20.

Imádom!
Nagyon jó az illata, csak a felesleges festékmennyiséget szedi le, és balzsam nélkül is puha és selymes hajat varázsol. Már egy ideje csak ezt használom, ár/érték arányban tökéletes!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Imádom!

Destina

2019. május 30.

Kellemes az illata és jól is tisztít, a balzsammal együtt használva nagyon puha, könnyű esésű lesz tőle a hajam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 30.

Renus

2019. május 23.

Sajnos nem nyerte el a tetszésem.
Az illata remek, de nem tisztít megfelelően.
Ami a legnagyobb probléma, hogy kegyetlenül korpasítja a fejbőrt emiatt nem tudom használni..
Ez sajnos csak 2 csillag, amit az illata miatt kap.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Sajnos nem nyerte el a tetszésem.
Az illata remek, de nem tisztít megfelelően.
Ez sajnos csak 2 csillag, amit az illata miatt kap.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak