L'Oreal Paris

Ár:   €7   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eperturmix, Módosítva: 2016. december 12.

Ár:   €7
Kategória:   Samponok

Gyengéd tisztítás, könnyű kifésülhetőség, ápoló gondoskodás a töredezett haj számára.

Nem habzó, szulfátmentes, kíméletes sampon, melynek 6 virág olajával gazdagított formulája ápolja a száraz, törékeny hajat. A nem habzó formula kíméletesen távolítja el a szennyeződéseket. A balzsam textúra védelmet nyújt a haj töredezése ellen, ápolttá téve azt. Gyengéd összetételének köszönhetően a haj ápolt, puha tapintású lesz.

Nokedlee

2018. július 9.

Nekem alapból korpás a hajam, száraz a fejbőröm. Nekem olyan szinten jött be ez a sampon, hogy magam is meglepődtem rajta. Hajpakolás nélkül is gyönyörű, fényes puha a hajam, és nem gubancolódik.Nem vagyok tőle korpás, és nem viszket a fejem, hozzá teszem hetente egyszer mosok csak hajat.Nálam tuti újravevős.. :) ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

Orsi0401

2018. július 4.

Mivel mindenképpen megmosom a hajam 2-3 naponta, mert azt szeretem, ha illatos, és tiszta (allergiaszezonban egyébként is naponta célszerű hajat mosni, mert sok szennyeződés és pollen megtapad benne), ezért nem zavar, ha gyorsabban zsírosodik. El kell találni a mennyiséget, az tény, és alaposan ki kell öblíteni, ezt nem célszerű elnagyolni. Festett szőke, elég száraz hajam tartása viszont sokkal jobb tőle, mintha elnehezíteném még balzsammal meg egyebekkel, és ennek ellenére jól kifésülhető és puha balzsam nélkül is. Nem csodaszer, de eddig rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 4.

dzsungelszem

2018. június 1.

Az tény, hogy okosan kell használni. Én kb. 3-4 naponta mosok hajat, használok olajos pakolásokat is, plusz ez a sampon és a hajam annyira puha! 2x samponozok, másodjára már jobban habzik, és úgy csinálom, hogy félig öblítem ki és akkor több hab keletkezik, azzal még 1x átmosom. Így szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Kamforka

2018. május 28.

Azért választottam ,mert tartósan egyenesítve van a hajam, és szulfátmentes sampont ajánlottak, hogy tovább tartson.
Balzsam valóban nem kell hozzá.
Azt nagyon szeretem, amilyen a hajam lesz tőle, azt kevésbé, 2 , max 3 naponta mosni kell, mert rettenetesen zsírosodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 28.

Balzsam valóban nem kell hozzá.

Juli28

2018. április 22.

Nem vált be, eszméletlenül zsírosítja a hajat. El se használtam, kidobtam mert ez semmire se jó...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 22.

carmenxo

2018. március 11.

Nem rossz, a hatásával meg vagyok elégedve, nagyon jól tisztít. Azt hozzá kell tenni hogy ez csak szilikonmentes dolgok mellett működik, szulfát nélkül nem fogja leoldani a sima szilikonos hajápolókat. Az illatát nagyon imádom, régen évekig használtam a sima verzióját ennek a termékcsaládnak. A habzást viszont eléggé hiányoltam, eddig a Madre Labs szulfátmentesét használtam és az szinte ugyanúgy habzik mint egy sima sampon. Újravenni nem fogom, de 4 csillagot megérdemel

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 11.

Timcsoki

2018. február 19.

Nem igazán tudom, hogy mit gondoljak! Elsőre jónak tűnt! Puha lett a hajam és olyan könnyed! Szuper volt, hogy nem kellett balzsam (azt soknak éreztem volna)! Aztán jött a fekete leves! Nagyon hamar bezsírosodott a hajtövem! A hosszára jó lett volna, de a samponnak az volna a lényege, hogy megtisztítsa a fejbőrt is! Szóval csak arra nem jó, amire kitalálták! A puhaság miatt 2*! Sajnos nem tudom jó szívvel ajánlani!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 19.

noriri

2018. február 9.

Mentsd a pénztárcád. Nekem már késő. Keratin kezelés mellé vettem, mert szulfátmentes és egyébként is én lennék a megcélzott közönség a száraz hajammal. Tegnap mostam meg. Utána még ragacsos volt a hajam, ma reggelre pedig egyenesen zsíros. Nem hiszem, hogy bármit tisztítana. Organix sampont szerettem volna venni, de sajnos túl messze van tőlem a Müller. Legközelebb inkább veszem a fáradtságot, addig is elhasználom ezt a hajhosszamra, de a fejbőröm közelébe többet nem fog kerülni az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Kiscsillag1988

2018. január 29.

Mikor megvettem, nagyon vartam hogy kiprobaljam. Elso alkalom nagyon nagy csalodast okozott... egyaltalan nem volt olyan puha es kezelheto a hajam mint ahogy vartam, sot 2 napot sem birt ki zsirosodas nelkul, ami ram nem jellemzo. Mar epp azon gondolkoztam hogy tovabb ajandekozom, hatha masnal bevalik, de ekkor egy fodrasz baratnom javasolt egy trukkot. En mindig 2x samponozok amugy is hajnosasnal, most annyi a kulonbseg, hogy elso samponozas egy hagyomanyos szulfatos samponnal tortenik, a masodik pedig ezzel a termekkel, DE csak ugy hogy a hajtovekkel es a fejborrel ne erintkezzen! Igy tokeletesen kifejti a hatasat, nem zsirosodik hamarabb, puha, fenyes es kezelheto lesz a hajam.
Osszesegeben 4csillagot kap, mert bar onmagaban kuka, mas termekkel, okosan kombinalva egeszen jo hatasa van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

annodobo

2018. január 9.

Azért nem habzik, mert nincs benne szulfát. A szulfát zsíroldékony és habot képez bőrrel érintkezve. Mondjuk azt nem tudom miből gondolták, hogy ha ezt az összetevőt helyettesítik 8 kémiailag előállított "méreggel", attól majd minden jobb lesz. Hát nem, pedig ezert vettem meg. Ez egy katasztrófa.. Kuka

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Bisabolol