L'Oreal Paris

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vattacukor1990, Módosítva: 2015. február 9.

Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz

A száraz haj nem elég táplált, ezért durva, fakó és élettelen. Kényeztesse most haját 6 virág olajával, melyek táplálják a hajat anélkül, hogy elnehezítenék. A haj látványa megváltozik a gyökerektől a hajvégekig: lágy, könnyű és fényes lesz.

kismadár

2016. május 15.

Nagyon puha és könnyen kezelhető lesz tőle a hajam, nekem egyáltalán nem gubancosítja be, sőt. Szinte fésülködnöm sem kell a hajmosás után, olyan szépen kisimítja. Szeretem használni, most egy darabig nem fogok mással kísérletezni, mert elégedett vagyok vele. Az illata is finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 15.

Sunnyvagyok

2016. május 7.

A legszörnyűbb balzsam amit valaha vettem!
Nem tesz semmit, kifésülhetetlen lesz tőle a hajam, ráadásul az illata is borzasztó!
Nem vált be! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

A legszörnyűbb balzsam amit valaha vettem!
Nem vált be! :(

Vicus

2016. május 7.

Az extra száraz hajra való ugyanilyen samponnal együtt használom és nagyon jól ápol. Folyamatos használat mellett viszont tuti, hogy zsírosítaná a hajamat, ezért váltogatom a samponokat, balzsamokat. Az illata nagyon érdekes, elsőre nem tetszett, de végülis nem olyan rossz. Tetszik a balzsam állaga, elég sűrű, és jól néznek ki az "aranycsillámok". :D Féláron vettem anno, ennyiért nagyon megérte, de nem hiszem, hogy újra veszem, vannak jobb balzsamok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

Airamanna77

2016. május 6.

Valami elkezdte kiszárítani a hajam, ezért kellett valami és ez mellett döntöttem. Eddig jónak tűnik. A samponnal amit használtam (nem elseve) és ez a balzsam megint kicsit puhábbá és selymesebbé tette a hajam. Kíváncsi vagyok, hogy hosszabb távon mi lesz, remélem beválik. Azért majd rásegítek egy keratinos kezeléssel is, úgyis jön a nyár és a nap nagyon kiszáríthatja a hajat. Az illata finom, nincs bajom vele és mivel használok hajvégápolót, aminek elég erős illata van, úgyis mindegy. :) Azért bízom benne, hogy ez a balzsam jó lesz a későbbiekben is! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 6.

barbusus93

2016. április 21.

Mindig Gliss Kur párti voltam, de most rávettek, hogy próbáljam ki ezt is. 1-1,5 hónapja használom de csak pozitívumot tudok mondani. Az illata kellemes, könnyedén kilehet nyomni a tubusból ami nálam nagyon fontos :D , és a legfontosabb, hogy jól ápolja a hajam, puha, fényes lesz a hajam használata után. 5* bárcsak a samponjai is ennyire hatékonyak lennének :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

pradamarfa

2016. április 18.

Na most valószínű, hogy Ő a hunyó, mert hajam csak nagy nehezen bír ki 2 napot mosás nélkül, vagyis én már nem tudom... mert az Elseve zöld citrusos samponja volt nálam a nagy Ő,és azzal meg ezzel a kis csodával simán ment a 3 nap, de egyszer csak eltűnt a polcokról. (esküszöm megkönnyeztem). Szóval én már I don't know. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

Kingácska0807

2016. április 9.

Az ember évek alatt rájön,hogy a töredezett hajon valóban csak az olló segít. Ám vannak eszközök, amivel lehet szépíteni. Ilyen ez a balzsam is. Glamour napos szerzemény,nagyon jó áron jutottam hozzá a nagy kiszereléshez.Gondoltam kell egy alternatíva, ne csak a professzionális termékeim pacsmagoljam. Sűrű, kissé vajszerű állaga van. Nekem kellően hidratál,nem is várok mostanság többet egy balzsamtól. Szépen ki tudtam vele fésülni a hajam. Jó vétel volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

dvivcsi3

2016. március 10.

Hajtovekre nem ajanlatos kenni annak akinek konnyen zsirosodik a haja! Kellemes az illata, szeretem. Viszont annyira nem muvelt csodat a hajammal.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 10.

szalamaja

2016. március 10.

Kiszárította az amúgy is száraz hajamat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 10.

Kiszárította az amúgy is száraz hajamat

aguatic

2016. március 6.

Syossomat vele csalom a leggyakrabban. A nagy ombre mania idejen, raszoktam az olajos samponokra, a normal hajam, igy mindig, fenyes, extra puha, konnyen fesulheto. En szeretem a viragos illatat. Samponnal egyutt hasznalom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol