L'Oreal Paris

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vattacukor1990, Módosítva: 2015. február 9.

Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz

A száraz haj nem elég táplált, ezért durva, fakó és élettelen. Kényeztesse most haját 6 virág olajával, melyek táplálják a hajat anélkül, hogy elnehezítenék. A haj látványa megváltozik a gyökerektől a hajvégekig: lágy, könnyű és fényes lesz.

lora4444

2015. április 21.

Imádom ezt a terméket ! Már régóta nem tapasztaltam ilyen észrevehető selymességet a hajamon miután száraz a hajam :) Nagyon kellemes illata van , puha és fényessé válik tőle a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 21.

Someone92

2015. április 18.

Samponjával együtt használom és kitűnő termékcsalád.
Előnyök: csillogóvá teszi, táplálja és selymessé teszi a hajam, nagyon jó illata van, nem nehezíti el a hajat
Hátrányok: -

Mindenképpen újraveszem. Azt hiszem az én hajamra ez a legmegfelelőbb balzsam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

Samponjával együtt használom és kitűnő termékcsalád.
Hátrányok: -

Mindenképpen újraveszem. Azt hiszem az én hajamra ez a legmegfelelőbb balzsam.

romdia

2015. április 14.

Igaz ,hogy csak a balzsamját vettem meg és csak egyszer kétszer használtam de nekem nem annyira puhított :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 14.

Maci86

2015. április 11.

Első használat alapján 5-ös.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

Első használat alapján 5-ös.

rekamye

2015. április 8.

Samponjával együtt vettem meg, ma használtam először, és TE JÓ ÉG! Rengeteg samponnal volt már dolgom, volt amit nagyon szerettem, volt ami márkásabb volt és kevésbé, de EZ! Samponjával együtt ez A sampon és A balzsam! Nekem kifejezetten tetszik az illata, szerintem intenzív és sokáig fog tartani. A hajam sosem volt még ilyen friss, fényes, illatos és szép! A tapintásáról nem is beszélve... :) Megéri az árát, ami szerintem nem horribilis! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 8.

Gittab88

2015. április 1.

Kallos termékekkel próbálkoztam, de nekem tönkre vágták a hajamat, ez az Elséve család hozta rendbe, a samponjával együtt használom. Az illata valóban férfias, de engem nem zavar, a hatása szuper, puha, fényes, könnyen kezelhető haj az eredmény!
Ki kell próbálnom a pakolását is... :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 1.

Ki kell próbálnom a pakolását is... :)

kittike14

2015. március 25.

Megvan a samponja is,a hajam puha lesz tőle,de nem elég illatos szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Megvan a samponja is,a hajam puha lesz tőle,de nem elég illatos szerintem.

mano

2015. március 22.

Nagyon-nagyon jó ez a balzsam, bár mivel eddig csak a saját samponjával használtam, ezért inkább a kettőről mondom, hogy pompásan működnek. Puha, könnyű, könnyen fésülhető lett a hajam, ami végre áll is valahogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

Adél Zsanna

2015. március 13.

HA van TÖKÉLETES DROGÉRIÁS balzsam, ez az!!!! :D
Akkor láttam meg a polcokon amikor kitették őket a Rossmannban, megszagoltam és eldobtam magam, hogy full olyan az illata mint a selmyes olajnak. Annak bizony régóta várom a hozzátartozó családtagjait és sosem értettem miért nincs hozzá sampon+balzsam+pakolás trió :D
Fel is jöttem rögtön ide, hogy megnézzem írt-e már valaki de akkor még fent sem voltak.
Nem vettem meg csakúgy 1.5 hete mert kb.1 hónapja tértem vissza az Arginine resist balzsamhoz. DE amióta megvan :D :D :D
Puha, selymes, fényes, könnyű a dög nehéz hajam! Van tartása, nem zsírosít stb. SOHA nem volt ennél jobb drogériás balzsamom. Hosszútávon nem tudom, hogy muzsikál, de eddig pillanatnyilag sem nyújtott semmi ilyesmit! IMÁDOM*IMÁDOM*IMÁDOM :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

HA van TÖKÉLETES DROGÉRIÁS balzsam, ez az!!!! :D

yasmine1122

2015. március 3.

A samponjához írtam bővebben. Nekem nagyon bevált a 2 termék együtt. Puha és fényes lett a hajam. Egy Redken sampon-balzsam kombinációt cseréltem erre, mert sajnos attól nem lett jobb a száraz hajam. Végre egy Elseve család amiben pozitívan csalódtam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol