L'Oreal Paris

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vattacukor1990, Módosítva: 2015. február 9.

Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz

A száraz haj nem elég táplált, ezért durva, fakó és élettelen. Kényeztesse most haját 6 virág olajával, melyek táplálják a hajat anélkül, hogy elnehezítenék. A haj látványa megváltozik a gyökerektől a hajvégekig: lágy, könnyű és fényes lesz.

nyarigabi

2018. április 15.

Jól tápláló balzsam, de a szőkített hajat sárgítja. Az illata borzalmas, erős, tolakodó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 15.

Zood

2018. április 8.

Imádom az Elsevet, sokáig a fehéret használtam, de mióta ezt kipróbáltam a samponnal együtt ezt veszem folyamatosan újra. Az benne a pláne hogy könnyen zsírosodik a hajam a vége mindig száraz és bármilyen olajat vettem egy nap után zsíros volt. De ez!! Olyan puha a hajam és könnyű nem nehezedik el a vége nem száraz. Nem győzöm fogdosni olyan puhi és nem lesz zsíros. Azt kapja az ember amit ígér a termék végre.

Hát...még mindig nagyon puha a hajam, es ajánlom annak aki nem szőke. Második flakonnal használtam úgy hogy nem használtam másik balzsamot, és besárgult a hajam teljesen :( alapból sárga ugye es hajfestéket nem váltottam. Sajnálom mert jó volt
!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

!

lejla6

2018. február 18.

Csak a balzsamot használom a termekcsaladnak ezzel meg vagyok elégedve, puha hidratalt hajam lesz tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Pocok96

2018. február 11.

Az egész családjával használtam, és így se segített szinte semmit. Én pár percig minden balzsamot rajtahagyok a hajamon, hogy szívja csak nyugodtan, szegény hajamnak úgyis kell. 1 az az egy napig volt hajmosás után puha és egy kicsit fényesebb...utána mindkettő eltűnt/megszűnt/elszökött...lehet nem szeretett és máshoz költözött. :/ Nah komolyan...ennek a samponján, hajvégre valóját, sőt még azt a 2fázisú spray-ét is használtam egymás után/előtt/közben...és semmi. Lehet bennem, vagyis a hajamban van a hiba, de nekem nem használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Kremcica

2018. február 1.

Elhasználtam belőle egy nagyobb 400 ml-es flakonnal. Glamour kuponnal féláron megérte, de többet még úgy sem fogom megvenni. Többé-kevésbé puhította a hajamat, de érezni hogy masszívabb olajosabb állagú és emiatt elnehezítette a hajamat. A szaga fertelmes, mondjuk ezen még túltenném magam ha olyan kimagasló lenne a hatása de nincs. Egynek jó, de nem a balzsamok balzsamja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 1.

Luna1024

2018. február 1.

Én nem szerettem, mint ahogy a teljes Extraordinary Oil termékcsaládot sem szeretem... Se a sampont, se a balzsamot, a nem-kiöblítendő hajspray-t meg inkább hagyjuk is... Ez a balzsam "semmi extra" kategória, semmivel nem tud többet vagy kevesebbet, mint más balzsamok, átlag drogériás színvonal: valamennyire puhít, picit selymesebb tőle a hajam, de csak ideig-óráig, mélyhidratálást nem szabad tőle várni, se plusz fényességet. Röviden így tudnám összefoglalni, mást ugyanis nem csinált a hajammal. Úgy gondolom, hogy egyszer kipróbálni, vagy kevésbé károsodott hajra szinten tartásnak jó lehet, de nagyon szétroncsolt hajjal ne felé vegyétek az irányt, mert szerintem nem fog túl sokat használni.
Az "illatát" utálom, mint a termékcsalád többi tagjáét is: finom virágokra számítottam, de amit kaptam, az egy alkoholos vegyszerszag, és csak remélni mertem minden alkalommal, hogy nem marad benne használat után a hajamban, mert az igen kellemetlen volna...
Biztosan nem veszem újra, és nem is tudom ajánlani.

Biztosan nem veszem újra, és nem is tudom ajánlani.

nemethk

2018. január 27.

Sok ideig nem használtam balzsamot a hajamra, mert hajlamos voltam inkabb hajpakolasok felkenesere, am de egyszer bementem a kisvarosunk dm uzletebe es ezt szurtam ki legelsokent. Nem mintha az illat alapjan dontenek, de mindig mindent egybol megszagolok. Hát, azt kell mondjam ha az illat miatt kellene ot valasztani, akkor is nyero lenne! Masnap ki is probaltam, azota minden hajmosasnal ot hasznalom! Nekem nagyon szepen banik a hajammal, puha lesz tőle TARTÓSAN! Mindenkinek csak ajanlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

derienart

2018. január 18.

Én a samponját nem használom, head&shoulders-t használok előtte.

Illata szerintem nagyon kellemes, engem virágos, mézes dolgokra emlékeztet.

Színe szép aranysárga, állagra nem folyós, szépen eldolgozható.

Nem kell belőle sok és így is nagyon puha tapintású hajat keletkeztet.

Egyetlen negatívuma, hogy mióta használom mintha gyorsabban zsírosodna a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Én a samponját nem használom, head&shoulders-t használok előtte.

Illata szerintem nagyon kellemes, engem virágos, mézes dolgokra emlékeztet.

Színe szép aranysárga, állagra nem folyós, szépen eldolgozható.

Nem kell belőle sok és így is nagyon puha tapintású hajat keletkeztet.

Egyetlen negatívuma, hogy mióta használom mintha gyorsabban zsírosodna a hajam.

Fruzsika941210

2018. január 1.

Gondoltam ki próbálok valami olcsóbb balzsamot hat ... kar volt ... pedig reménykedtem hátha a drogerias balzsam is tud csoda hajat varázsolni de rá kellett jojjek ,hogy eg és föld a különbség ... mintha meg sem mostam volna a hajam pedig alapvetően nem zsíros a hajam a balzsamtol le lapult a fejem es száraz maradt a hajam :/ pedig kerastaset és a fudge-t nem csak a hajvegeimre teszem és megsem okoznak ilyen eredményt . Ki dobtam nem bírtam el használni úgy nézett ki a fejem mintha már egy hete nem mostam volna hajat nem fogom újra venni maradok a jól bevaltaknal .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 1.

Edi0408

2017. december 25.

A samponnal együtt használom. Telejsen meg vagyok vele elégedve. Simává és fényessé teszi a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol