L'Oreal Paris

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vattacukor1990, Módosítva: 2015. február 9.

Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz

A száraz haj nem elég táplált, ezért durva, fakó és élettelen. Kényeztesse most haját 6 virág olajával, melyek táplálják a hajat anélkül, hogy elnehezítenék. A haj látványa megváltozik a gyökerektől a hajvégekig: lágy, könnyű és fényes lesz.

Silvi

2017. június 4.

Nagyon kellemes az illata, amit napokig érzek a hajamon, és szép csillogó, puha lesz tőle. Amit még észrevettem, hogy a hajvasaló nagyon könnyedén "siklik" át a hajamon, akkor amikor ezt a terméket használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

handig

2017. május 30.

Samponjával együtt nem lehet használni mert a kettő együtt iszonyatosan lelapítja, és elnehezíti. En masik, rendesen tisztito samponnal hasznalom egyutt ugy so-so. A pakolas egyedul ami er valamit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

giny96

2017. május 21.

Én nagyon nem szeretem. Ugyanolyan a hajam tőle, mintha nem is használnék balzsamot, és az illatát egyszerűen utálom. Olyan férfikölni illata van. Alig várom hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 21.

pannapanna999

2017. május 20.

Ah, imádom!
Rengeteg balzsamot elhasználtam már, de nálam ő lett a befutó!
A hajam puha, könnye(bbe)n fésülhető és fantasztikus illatú!
Ezek az apró csillámbigyók pedig nagyon tetszenek benne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 20.

Ah, imádom!
Rengeteg balzsamot elhasználtam már, de nálam ő lett a befutó!
A hajam puha, könnye(bbe)n fésülhető és fantasztikus illatú!
Ezek az apró csillámbigyók pedig nagyon tetszenek benne!

boriszanto

2017. április 17.

Az első balzsam, amivel tényleg könnyen ki tudom fésülni a hajam! Az illata kellemes, nem zsírosít és nagyon puhává teszi a hajam, úgyhogy én csak ajánlani tudom ezt a terméket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

pdiana84

2017. április 16.

Nekem nem jött be.A hajam abszolút nem fésülhető tőle,most is a szekrény mélyén van tarcsinak..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 16.

gicusflower

2017. április 16.

Nagyon szeretem, biztos termék nálam. Göndör hajam van és bizony rendbe hozza a száraz,durva tapintást! Csak jót tudok mondani erről a termékről. Nyilván akinek zsírosodik a haja, annak nem biztos, hogy beválik...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

Babsszi

2017. április 12.

A samponjával együtt szoktam használni. Nagyon puha és könnyen kezelhető lesz tőle a hajam. A vékonyszálú hajat kifejezetten jól táplálja szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

Lilla6

(!)
2017. március 21.

Hónapok óta használom és nem cserélném le semmi másra.Hosszú hajam tökéletesen hodratálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Unikornis11

2017. február 12.

Nagyon szupi termék puha es fényes tőle a hajam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 12.

Nagyon szupi termék puha es fényes tőle a hajam. :)

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol