L'Oreal Paris

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vattacukor1990, Módosítva: 2015. február 9.

Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz

A száraz haj nem elég táplált, ezért durva, fakó és élettelen. Kényeztesse most haját 6 virág olajával, melyek táplálják a hajat anélkül, hogy elnehezítenék. A haj látványa megváltozik a gyökerektől a hajvégekig: lágy, könnyű és fényes lesz.

csikosmatyas

2016. október 16.

Ha rossz az időjárás ezt használom, nyáron picit sok. Az én szőkített kb. Derékig érő hajamra ilyenkor teljesen jó. Szép friss, nem nehéz, jó illatú, csillogó lesz tőle. A samponjával ill. A hajolajjal együtt nagyon szép az összhatás. Igazi "aranyhajat" csinál 😊.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 16.

Lunalys

2016. október 11.

Nekem eddig ez az egyik legjobb drogériás balzsamom (a Balea Professional Balzsam mellett). Tényleg táplál, extra selymességet ad a hajnak és könnyen kezelhetőbb lesz. Az illata is nagyon jó. Miután használtam, olyan érzetem van, mintha a fodrásztól jöttem volna épp. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Boncukpare

2016. október 7.

Egyszerűen fantasztikus ! A hajam is puhább lett és könnyebben ki tudom fésülni,az illatát imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Dorici

2016. szeptember 1.

Száraz hajamra kerestem valami tápláló balzsamot, mivel gyógynövényes sampont használok. Azóta elősamponozáshoz is már ugyanennek a termékcsaládnak az olajos samponját használom. Remekül kiegészítik így egymást és finom puhává varázsolja a hajam, könnyen kifésülhetővé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Skincaremania

2016. augusztus 15.

Update 2016.08.15.: Ahogy a végénél járok a flakonnak azt vettem észre, hogy kezdem megszeretni. A parfümös véleményem még mindig nem változott, azért egy kicsit kevesebb mehetett volna bele, de rájöttem valamiért mégis szeretem ezt a termékcsaládot, hiába nem művelt csodát a hajammal. Szerintem Glamouron újra fogom venni, ha nem találok esetleg mást addig, mert kuponnal nagyon megéri, és kiadós is. :) 1 helyett 3 csillagot kap.

A samponnal használom egy ideje. Semmi változást nem vettem észre a hajamon tőle. ami viszont szembetűnő, hogy sokkal több parfüm lehet, mint a samponba. Ez valami eszméletlen tömény. Mintha egy parfümmel mosnám a hajam. Nem veszem újra az egyszer biztos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

anna09

2016. július 24.

Kicsit furcsa tapintású lett tőle hajam, mintha száraz lenne, de nem tudom megállapítani, mert sosem volt száraz a hajam. Egyenlőre egyszer használtam így még visszatérek.
Update: Több használat után rájöttem tévedtem, kifejezetten puhítja a hajat, könnyen fésülhetővé teszi. A csillámok amik a hajra kerülnek tőle megleptek, de nem zavart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

birdnerd

2016. július 12.

Egyszerűen imádom az illatát! A hajammal csodákat nem tesz, de azért könnyebben kezelhetővé teszi és puhítja is átmenetileg. Szeretem használni, már a második flakont fogyasztom és a sampont is megvettem belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

nyuszita

2016. július 2.

Az utóbbi évek egyik kellemes csalódása. Szép selymes és puha lesz tőle a hajam. Nekem bejön az illata is és kis csillámok is, amik benne vannak :) Újra is fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 2.

Edina77

(!)
2016. június 14.

Én ezt imádtam, a sampont és a pakolást is használtam mellé. Fényes,jó illatú és puha lett a hajam tőle.Én nagyon megszerettem,csak ajánlani tudom.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

spsanita

2016. június 11.

Szkeptikus voltam ezzel a balzsammal, nem fűztem hozzá nagy reményeket de kellemes csalódás volt. Az állaga jó, az illatával ennek sem vagyok kibékülve, de az illata nem számít mivel utána hajpakolást használok. A samponjával használom, néha kicsit leváltom a sampont mert a hajam képes megszokni. Tényleg táplál, fényt ad, és erősebb lett a hajam. Ez egy jó választás volt. Lehet újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 11.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol