L'Oreal Paris

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vattacukor1990, Módosítva: 2015. február 9.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

A száraz haj nem elég táplált, ezért durva, fakó és élettelen. Kényeztesse most haját 6 virág olajával, melyek táplálják a hajat anélkül, hogy elnehezítenék. A haj látványa megváltozik a gyökerektől a hajvégekig: lágy, könnyű és fényes lesz.

Ardanky

2017. október 26.

A sampont a pakolást és a krémet egyszerre vettem meg. Hajfestés után,hajmosás+hajpakolás+krém. Megszárít hővédő,vasalás. Nagyon finom puha lett a hajam tőle. Szerintem hozza azt a szintet amit ki hozhat a hajbol. Illata nagyon finom édes,virágos. Pont az én izlésem. A műveletek után úgy érzem magam mintha egy minőségi szalonból léptem volna ki.Annyit még hozzá tennék, erős hullámos,sűrű a hajam aminek a vége ki volt szőkitve. Szépen helyre rakta! Remélem többszöri használat után is igy lessz! És most akciós is volt a rosmannban. A sampon pl 800ft volt a 400ml.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Brielle1999

2017. október 19.

Valóságos elixír a száraz, fakó hajnak. Nekem nagyon bevált. Korábban másik Elseve sampont használtam, de ez vált be legjobban. Selymes tapintást, fényes ragyogást ad a frizurának.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 19.

avorosafonya

2017. október 19.

A legjobb sampon a száraz, igenybevett hajamnak igazi feltöltődés! Finom, krémes illat, selymes se teszi a hajam, balzsam sem szükséges a használata után. Heti 3x mosok vele hajat, évek óta ezt használom. Ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

tundicsabai

2017. szeptember 20.

Nagyon szeretem a termékcsaládot és a sampon sem kivétel, viszont nekem picit gyorsabban zsírosodik tőle a fejbőröm. De mivel a hajam szőkített és elég száraz a vége ez a kompromisszum megéri nekem. Az illata szuper, balzsammal, pakolással és krémmel együtt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

cicc

2017. augusztus 31.

Sajnos borzasztóan szárítja a hajam,nekem csalódás..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Sajnos borzasztóan szárítja a hajam,nekem csalódás..

eperturmix

2017. augusztus 25.

Bár a katasztrófálisan rossz agyagos sampon után kissé kétkedve vettem elő,hogy vajon ez milyen lesz...de pozitív csalódás.Érdekes az illata,a balzsamjához ugyan jobban passzol,a sötétebb kupakos párja,de én ezt is szeretem,jól kiegészítik egymást,és a legjobb,hogy napokkal később is érezni.Az állaga valóban olajos,kissé híg és állandóan kifolyik a kezemből,de ez a legkisebb gond.Féltem,hogy zsírosítani fogja a hajam,és majd viszket meg tocsog másnapra,de ez sincs.Nem zsírosít jobban mint bármelyik másik,3 napot kihúzok vele,és az nekem elég.Nyáron nem szeretem szárítani a hajam,hagyom,hogy magától megszáradjon,és puha,lágy hajat kapok,kifésülni sem nehéz.Valószínű az olajok miatt,ad egy tartást is a fejemnek,nem áll össze vissza mint egy madarijesztőnek.Ennyi pozitívum után a pontozásom egyértelmű.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

rekacska24

2017. július 23.

Jó az illata és selymes lesz tőle a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Jó az illata és selymes lesz tőle a hajam :)

Csillagporocska

2017. július 17.

A fogyasztói társadalom gyöngyszemeként elcsábított a hype és a design, így megvásároltam. A napokban használtam el egy flakonnal, és arra jutottam, hogy ez egy átlagos sampon, a jobbik fajtából. Szerettem benne a keleties, fűszeres illatát (bár a végére már picit besokalltam), az olajos állagát, amit könnyen el tudtam dolgozni, valamint a hajamnak is szép fényt és egész jó kis volument adott. Viszont a hajam állapotán (töredezés, szárazság) sajnos egyáltalán nem javított. Néha szállt is, de ha egy picit több balzsamot használtam (nem a termékcsaládból), akkor nem tapasztaltam ilyet.
Összességében szerintem egészen jó sampon, nem kizárt az sem, hogy újra fogom venni, de nem vált a kedvencemmé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 17.

vikremmaia

2017. július 13.

Nem nyújtott számomra ez a sampon sokat,többre számítottam,nem érzem puhábbnak a hajam,nem érzem az "olajhatást" az illata is lehetne jobb.Sőt balzsam nélkül használhatatlan számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Axyka04

2017. július 10.

Nagyon szeretem, már évek óta használom! A festett szőke és napi szinten "vasalt" hajam minden hajmosáskor új életre kap tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Salicylic Acid, Bisabolol
Hidratálók: Xylose, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.