L'Oreal Paris

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vattacukor1990, Módosítva: 2015. február 9.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

A száraz haj nem elég táplált, ezért durva, fakó és élettelen. Kényeztesse most haját 6 virág olajával, melyek táplálják a hajat anélkül, hogy elnehezítenék. A haj látványa megváltozik a gyökerektől a hajvégekig: lágy, könnyű és fényes lesz.

Leander

2019. július 16.

Könnyű és fényes hajat nem tapasztaltam, egy nagyon átlagos, kicsit gyenge hatékonyságú sampont igen. Az illata kellemes, de mindig kétszer kellett felvinnem ahhoz, hogy elfogadhatóan tisztítson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

ivcsuu13

2019. június 9.

A balzsammal a pakolással és az olajjal együtt tényleg szépen rendberakta a hajamat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

FReka

2019. május 30.

Még régebben használtam el pár flakonnal belőle,fényes és puha lett a hajam a használata után. Egy kicsit talán hamarabb lelapult,de nem vészesen zsírosított. Az illata csodás,fűszeres,nekem nagyon tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Purrfect

2019. május 23.

Eddig háromszor használtam.. Még mindig utálom. :( a tubusban jó az illata, de a hajamon konkrétan büdös. Nem érzem hogy olyan jól tisztítana,már másnap zsíros a hajam..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Kriszta46

2019. május 15.

Az olajos balzsam párjával veszem. A sampon önmagában átlagos, a balzsam ár-érték arányban verhetetlen, simává, lággyá varázsolja a hajat és könnyen kifésülhetővé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 15.

HNReni

2019. április 28.

Ajándékba kaptam. Én úgy szoktam használni, hogy a hajtövekre másik sampont teszek és ezt csak a hajvégekre, arra a részre,ami már egyáltalán nem érintkezik a fejbőrrel. Így nem zsirosít és puha, fényes lesz a hajam tőle. A illata nekem kicsit fura, de elképzelhető hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Regi23

2019. április 27.

Alapvetően szeretem ezt a sampont, nem olyan extra, de nekem szép fényes lesz mosás után a hajam. En nem tapasztaltam, hogy zsírosítaná a hajamat, igaz a hajam annyira nem is hajlamos gyorsan zsírosodni. Jól habzik, jó illata van, szerintem azt hozza amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

lilaszilva

2019. április 21.

Az én hajam hamar zsírosodik, ezért fenntartásokkal próbáltam ki. Nagyjából mindent elmondtak már előttem erről a samponról: mosás után és az első napon csodás, dús tőle a haj, majd a második naptól kezdve kezdődik a katasztrófa :D Sokkal jobban zsírosít, elnehezedik, lapul a haj szóval az a 24 órás wow hatás nem éri meg. Viszont nem értem, hogy az illata hogyan tetszik ennyi mindenkinek, számomra a méz és a kóla különös keverékére emlékeztet, konkrétan büdös. Ritkán adok ennyire kevés csillagot, de sajnos nem érdemel többet..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

vkata96

2019. április 17.

Ajándékba kaptam egyszer egy ilyet, és eleinte nem is akartam használni a zsírosodásra hajlamos hajamra, de aztán végül mégiscsak megbontottam. Elég érdekes kapcsolatunk lett. :D A legjobb dolog benne az illata, engem teljesen megbolondított. Végre nem egy cukros émelyítő pacsuli szag, hanem egy kellemes fűszeres aromás illat. Emellett szép fényes és puha lett tőle a hajam, de másnap már én is úgy vettem észre, hogy lelapult és zsírosodott. De ez azért van, mert nekem amúgy baromira kerülni kéne az ilyen olajos samponokat :D Mivel a hajam akkoriban eléggé ki volt száradva, úgy voltam vele, hogy megpróbálom elhasználni az egészet, és jól tettem, mert hosszú távon tényleg táplálta és hidratálta a hajam, szóval kúra szerűen ezután is elképzelhetőnek tartom hogy veszek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

evelinsz

2019. március 21.

Illata nagyon finom, használata után a hajam csodásan néz ki az első napon... és ennyi :) A második nap olyan, mintha egy tálnyi zsírt önttek volna a fejemre. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Salicylic Acid, Bisabolol
Hidratálók: Xylose, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.