L'Oreal Paris

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vattacukor1990, Módosítva: 2015. február 9.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

A száraz haj nem elég táplált, ezért durva, fakó és élettelen. Kényeztesse most haját 6 virág olajával, melyek táplálják a hajat anélkül, hogy elnehezítenék. A haj látványa megváltozik a gyökerektől a hajvégekig: lágy, könnyű és fényes lesz.

missy89

2015. április 26.

Igazából egész jó, nagyon puha és fényes lesz tőle a hajam. A száraz haj problémát nem oldja meg teljesen, de nem is ront a helyzeten. Ki fogom próbálni a balzsamját is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

makeupmama

2015. április 23.

Minden szupi szuper ha ezt a sampont hasznalom! Nagyon szepen tisztít, gyönyörű lesz tőle a hajam! Balzsamjával együtt használom es nekem most o a tökéletes. Fényes lesz tőle a hajam!!!!!!! Nálam ez nagy szó mert baromi fakó ugy egyebkent. Szóval 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

petrevici

2015. április 20.

Szeretem...puha, kellemes tapintású haj, finom illattal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 20.

Szeretem...puha, kellemes tapintású haj, finom illattal.

Ancsuk

2015. április 20.

Glamour napokon vettem én is kuponnal. Eddig nincs vele probléma mosás után is érződik a kellemes virag illat, nemtudok róla rosszat mondani mivel nem károsodott a hajam, egy samponnak bőven jó ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

Someone92

2015. április 18.

Előnyök, szép összetevői vannak az illatanyagot leszámítva, jól tisztít, táplál, selymessé teszi a hajat, a balzsamjával együtt csodaszer
Hátrány: -

Mindenképpen újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

Hátrány: -

Mindenképpen újraveszem.

Powderpuff Girl

2015. április 16.

Illata és állaga az Yves Rocher Hammam tusfürdőjéhez hasonlít, tényleg keleties beütése van. Sűrű és tényleg olajosabb állaga van, így nehezebben a habzik a hajon és jobban ki kell öblíteni. Zsíros hajtövűeknek nem ajánlom, mert elnehezíti a hajat, de a kiszáradt hajnak jót tesz. Drogériás kategóriában szerintem jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 16.

SzendreiViri

2015. április 15.

Csak 5*!! Korábban fodrászkellékesben vásároltam sampont és balzsamot, de ahogy megillatoztam úgy döntöttem kipróbálom. Igen jól döntöttem szerintem. Az illat ugye, ami először meggyőzött. Kicsit fűszeres, keleties. Még nem jártam Marokkóban, de valahogy így képzelem el. :) A hatása is bombasztikus, balzsammal együtt használva a legjobb. Az olajat még nem próbáltam ki, de hamarosan beszerzem szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 15.

Orsi25

2015. április 14.

Eddig a festett hajra és a hajhullásra való változatát használtam felváltva, de ez még azoknál is sokkal jobb. Derékig érő hajam van és miután megmosom ezzel a samponnal, sokkal selymesebb és puhább lesz. A balzsammal együtt tökéletes, nem zsírosítja a hajam. Az illatával sincs semmi bajom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

Gittab88

2015. április 1.

Sok jó vélemény alapján elkezdtem kísérletezni a Kallos termékeivel, az én hajamnak egyáltalán nem tettek jók, kellett valami, ami rendbe hozza, ekkor láttam meg ezt a terméket a nyitólapon, meg is vásároltam a balzsamjával együtt. Nagyon jól tisztít, tovább tart a hatása, mint a Kallos termékeivel.
A hajam puha és fényes lesz tőle, valószínűleg a pakolását is be fogom szerezni!
Az illata valóban kicsit férfias (ezt a balzsam oldalán említik), de engem nem zavar, ilyen hatás mellett meg főleg nem :) !

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 1.

kittike14

2015. március 25.

A hajam puha lesz tőle,viszont az illata nekem kevés,inkább hajszaga van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

A hajam puha lesz tőle,viszont az illata nekem kevés,inkább hajszaga van...

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Salicylic Acid, Bisabolol
Hidratálók: Xylose, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.