L'Oreal Paris

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vattacukor1990, Módosítva: 2015. február 9.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

A száraz haj nem elég táplált, ezért durva, fakó és élettelen. Kényeztesse most haját 6 virág olajával, melyek táplálják a hajat anélkül, hogy elnehezítenék. A haj látványa megváltozik a gyökerektől a hajvégekig: lágy, könnyű és fényes lesz.

kittike14

2015. március 25.

A hajam puha lesz tőle,viszont az illata nekem kevés,inkább hajszaga van...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

A hajam puha lesz tőle,viszont az illata nekem kevés,inkább hajszaga van...

mano

2015. március 22.

Két év után visszatértem a szilikonos cuccokhoz, mert a hajam már nem állt sehogy és száraz is volt. Ezzel elég volt egyszer hajat mosni és újra a régi fényében ragyogott, nagyon puha, könnyű, nem gubancolódó lett a hajam. Nem szoktam a sampon balzsam párját megvenni, de a vélemények miatt most megtettem és nem bántam meg. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

yasmine1122

2015. március 3.

Nem fűztem hozzá sok reményt, mert eddig nem igazán váltak be az Elseve samponok. Most akcióban az Auchanban 2 Elseve termék vásárlása esetén, darabja 590 Ft, így a balzsamjával együtt megvettem. Első használat után a véleményem, hogy wow, most tényleg tartja a termék, amit ígér. Hajam puha lett és fényes. Elődje egy professzionális Redken sampon aminek ára ennek többszöröse, viszont az nem vált be nekem, pedig külföldi oldalakon dícsérik. Egyszóval ez a sampon nekem nagyon bejött és még olcsó is, remélem hogy sokáig jó barátok maradunk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 3.

claudia

2015. február 14.

Sálálálááá sikerült beszerezni ezt a sampont is, ezzel együtt jelenleg 3 Elséve sampont birtoklok. Ellentétben a többiekkel nekem nagyon bejönnek a cuccaik, jó ideje csak ezt a márkájú sampont használom. Hogy nekem miért vált be nagyon nem tudom, hiszen semmi extra összetevő nincs bennük, a szilikon meg amúgy sem arról híres, hogy segíti a hajat az olajok "felszippantásában" :)
Szóval: illata szokásos imádnivaló Elseve, mosás közben már azonnal puhítja is a tincseim. Mindent alaposan eltávolít a hajamból, de mégsem lesz csikorgós érzetű. A hajtövemet ez is kicsit megemeli (miért??) és egyáltalán nem zsírosít. Friss, tiszta érzetű a hajam akár 3 napig is. Csókollak Elséve <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 14.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Salicylic Acid, Bisabolol
Hidratálók: Xylose, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.