L'Oreal Paris

Ár:   800 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vattacukor1990, Módosítva: 2015. február 9.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

A száraz haj nem elég táplált, ezért durva, fakó és élettelen. Kényeztesse most haját 6 virág olajával, melyek táplálják a hajat anélkül, hogy elnehezítenék. A haj látványa megváltozik a gyökerektől a hajvégekig: lágy, könnyű és fényes lesz.

nikolkeri07

2018. november 17.

Évek óta ezt használom samponként! Isteni az illata és nagyon selymes lesz tőle a hajam!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

ajozan

2018. november 11.

Nagyon nagy reményekkel vettem száraz hajamra, első pár használat után javult is a helyzet az illata pedig tetszett. Utána sajnos csak tovább száritotta es ki is szalkasitotta a hajam, csalodott vagyok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

Colette221

2018. november 7.

Töröltem az előző véleményem ezzel kapcsolatban. Miután mindenhonnan elkapkodták a kókuszos verzióját, ezt kellett megvennem. Mennyire rosszul tettem. Már hajmosás után is láttam, hogy zsírosabb fényű a hajam, nem volt olyan tiszta. Hagyott egy zsíros réteget a hajamon. Akárhogyan próbáltam kimosni, ilyen lett. Soha többé nem veszem meg. Azoknak talán jó lehet, akiknek extra száraz a fejbőre és a haja. Amennyire szeretem a kókuszos verzióját, annyira utálom ezt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 7.

Egi

2018. október 27.

Jaj nagyon jó ez a sampon! A hajam könnyű és lágy lett tőle, még dúsabb is mint eddig! Megemeli a hajam és úgy is marad 2 napig... Sajnos zsírosítja a hajat.utána

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Lailany

2018. október 19.

Az első pár mosás után WOW érzés volt, azóta semmi... csak zsíros a fejem tőle mint az állat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

moszatka8

2018. október 7.

Ár-érték arányban megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Ár-érték arányban megfelelő.

lavandaire

2018. szeptember 5.

Hajat mosni vele jó, ha az ember csak tisztaságot akar ele elérni. Ha akar ápolni is annak már nem a legjobb. Én annó a Lidl-ben vettem mert nevetségesen olcsó volt, jóval 800 Ft alatt szóval mondom egy próbát megért. Az illata nagyon finom, de a hatása nem látszódott nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

csemezb

2018. szeptember 4.

Lassan elhasználom az első flakont ebből a samponból és eddig nem okozott csalódást. Korábban is L'oreal samponom volt, azt is nagyon szerettem. Nem zsírosítja, nehezíti el a hajat, pedig száraz hajra való, használtam korábban száraz hajra való sampont és két nap után olyan zsíros volt a hajam, hogy moshattam újra.. Szóval ennek eddig nagyon örülök, de... amit eredménynek ígérnek az azért nálam nem teljesül... Fényes, könnyű egészséges táplált hajat írnak. Semmi változást nem veszek észre, tényleg puha lesz a hajam tőle meg szép, de hát semmi extrát nem csinál vele, ami látványos lenne. Nekem fenékig érő hajam van és így is elég sokáig elég lesz az egy darab. Nem vagyok csalódott, de elájulva se vagyok tőle. 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

ellla18

2018. augusztus 23.

Nem a legjobb ez a sampon,próbáltam megszeretni,de nem ment! Tisztít jól,de konkrétan ennyi,semmi más pozitív hatást nem tapasztaltam nála :/ Kicsit csalódott vagyok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

hbendeguz

2018. augusztus 19.

Az illata finom de azt vettem észre hogy, a fejbőrömet jobban szárította

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Az illata finom de azt vettem észre hogy, a fejbőrömet jobban szárította

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Salicylic Acid, Bisabolol
Hidratálók: Xylose, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.